Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka 720m2 so 3 placa vo Naselba Deveana

0 MKD

Shitet nga: kuka 02 Jan 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Se prodavaat tri placa (site zaedno) vo naselba deveana.. pogodno za izgradba na stanben ili deloven objekt.

za poveke informacii javete se na tel: 075 202-783

cena po dogovor
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione