Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka kaj novata Amerikanska amasada

Shitet nga: Danco 12 Dhj 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
se prodava kuka kaj novata amerikanska ambasada
suteren 48/ m2 sprat 72 /m2 i visoko potkrovje 72/m2
karabina
cena po dogovor
070-305464 Danco
Leaflet
Në fillim