Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Imobiliare dhe vendbanime | Shtëpi

Shkup , 2228
Gostivar , 223
Manastir , 223
Kumanovë , 176
Ohër , 175
Tetovë , 172
Strugë , 118
Kërçovë , 104
Prilep , 83
Прикажи ги сите

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shtëpi , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Shtëpi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

22 Shk 07:12
Линк
Shtëpi  ·  Kumanovë

Se prodava kuca vo Kumanovo

300 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
28 Shk 10:42
Линк
Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Elitna naselba vo Bardovci Bahash Harmoni

Numri i dhomave: 5
26 Sht 15:07
Линк
Shtëpi  ·  Manastir

Kuka na ul Dragorska Bitola

Numri i dhomave: 8

Sot 20:45 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Kërçovë

Agencija za nedviznosti Okey

Numri i dhomave: 1
Sot 19:36 Shtëpi  ·  Kumanovë

KUKA VO DOBRASHANE KUMANOVSKO TIP TOP "98000€" NAD KLANICA!!

98 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 15:57 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Ohër

Kamelija kuka na 7mi Noemvri centar,na 3 visini

300 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 11:13 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Kuka vo zavrsna faza na gradba vo Kisela Jabuka

77 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Dje 20:38 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

Ubava kuka od 200m2 i dvor od 700m2 vo Radishani

240 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
Dje 20:37 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Bukefal AS prodava kuki vo luksuzen zatvoren kompleks vo Sk

210 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Dje 16:00 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Kuka vo Dracevo 60m2 so cel plac 580m2

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 12:41 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Kuki na Vodno Przino Crnice

Numri i dhomave: 4
Dje 06:52 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

SE PRODAVAAT SPRATOVI OD KUKJA VO GJORCE PETROV

135 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
Dje 06:47 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Petrovec

SE PRODAVA KUKJA VO KATLANOVO

43 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
28 Shk 20:14 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Ohër

kuka i deloven prostor

620 000 EUR

Numri i dhomave: 6
28 Shk 16:24 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО КОЗЛЕ

290 000 EUR

Numri i dhomave: 8
28 Shk 11:41 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava kukja vo Zdanec

330 000 EUR

Numri i dhomave: 8
28 Shk 10:42
Линк
Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Elitna naselba vo Bardovci Bahash Harmoni

Numri i dhomave: 5
28 Shk 10:32 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodava kuka vo naselba Chento

83 000 EUR

Numri i dhomave: 5
28 Shk 09:52 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Se prodava ubava nova kukja vo Bardovci

Numri i dhomave: 5
28 Shk 09:44 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

Се продава куќа во Радишани

68 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
28 Shk 09:15 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodavaat dve kukji vo Cento

1 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 160
27 Shk 21:07 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Ohër

prodazba na kuka

165 000 EUR

Numri i dhomave: 5
27 Shk 19:37 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава луксузна куќа-вила , нас.Лисиче

250 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
27 Shk 17:32 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

SE PRODAVA KUKA VO GORCE PETROV 100000 E

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
27 Shk 13:44 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО РАДИШАНИ

68 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
27 Shk 13:39 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ГОРНО СОЊЕ

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
27 Shk 13:10 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Sopisht

Kuka vo Soncev grad Sopiste

205 000 EUR

Numri i dhomave: 7
27 Shk 11:24 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Prekrasna edinecna kuka Przino

Numri i dhomave: 4
27 Shk 10:19 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

OK96. Se prodava kukja vo Cento

280 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Online
27 Shk 09:30 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Centar

Samostoen del od luksuzna kuka 245m2 so dvor 170m2

Numri i dhomave: 9
26 Shk 23:06 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Kërçovë

PLACOVI

130 EUR

Numri i dhomave: 10
26 Shk 21:49 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

САВИЌ ПРОДАВА КУЌА ВО ДРАЧЕВО

165 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 6
26 Shk 20:46 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Ohër

kuka 100m²

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
26 Shk 20:15 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Се продава куќа 80м2,К.Јабука

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
26 Shk 19:24 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ДОЛНО ЛИСИЧЕ

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Shk 14:40 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЧЕНТО

83 000 EUR

Numri i dhomave: 5
26 Shk 14:05 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Prodavame ubava kukja vo Taftalidze-1

Numri i dhomave: 7
26 Shk 13:58 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Ubava kuka vo Crnice

Numri i dhomave: 6
25 Shk 18:05 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PRODAVAM KUKA VO JURUMLERI !!!

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
25 Shk 12:19 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Prekrasna kuka vo Hrom Gorce Petrov

220 000 EUR

Numri i dhomave: 9
24 Shk 21:49 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

Se prodava kukja vo butel 2

Numri i dhomave: 4
24 Shk 18:25 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Се продава куќа 90м2,с.Орман

40 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
24 Shk 15:18 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

Kukja vo Radisani

95 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
24 Shk 15:16 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

Kukja vo Radisani

95 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
24 Shk 12:59
Линк
Shtëpi  ·  Ohër

Kuka vo Ljubanista mozna e i zamena

80 000 EUR

Numri i dhomave: 5
23 Shk 15:20 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Cento baraka 51m2 i kuka 71m2 na plac 461m2

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120
Online

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Shtëpi | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione