Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka karabina posledna 57ca Kozle

149 500 EUR

Shitet nga: Сашко Сараѓинов 17 Pri 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Се продава карабина на ул.Козле 12 во населба Средно Нерези - Козле, Општина Карпош.
Куќата е со одобрение за градба, а земјиштето има маркица за градба П+2+П.
Куќата е на два спрата од кои на вториот спрат има два посебни стана.

*Број на соби: 7
*Квадратура: 210 m²
*Број на спратови: 2 спрата
*Греење: Нема
*Дворна површина: 259 m²
*Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна
*Состојба: Во градба
*Опрема: Празен
*Година на градба: 2017
*Број на балкони: Тераса + 1 Балкон
*Број на бањи: 3
*Подрум: Да
*Број на паркинг/гаража: 3 Паркинг места
*Ориентација: Северозапад
*Адреса: ул.Козле 12 бр.4

Цената не е фиксна!
За повеќе инфо - 071/266-552 Сашко
Сашко Сараѓинов
071266552
Në fillim