Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Imobiliare dhe vendbanime | Shtëpi | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Shtëpi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

28 Shk 10:42
Линк
Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Elitna naselba vo Bardovci Bahash Harmoni

Numri i dhomave: 5

Dje 20:37 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Bukefal AS prodava kuki vo luksuzen zatvoren kompleks vo Sk

210 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Dje 07:34 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продаваат две куќи во Визбегово

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Dje 05:51 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Хром кука на плац 300 м2

138 000 EUR

Numri i dhomave: 3
28 Shk 17:42 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

LUX KUKA SO DVA BAZENA VO BARDOVCI

Numri i dhomave: 7
28 Shk 16:24 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО КОЗЛЕ

290 000 EUR

Numri i dhomave: 8
28 Shk 16:13 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam kuka vo Zlokukani 200m2 kaj Tomato p

175 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
28 Shk 11:41 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava kukja vo Zdanec

330 000 EUR

Numri i dhomave: 8
28 Shk 10:42
Линк
Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Elitna naselba vo Bardovci Bahash Harmoni

Numri i dhomave: 5
28 Shk 09:30 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

SE PRODAVA PREUBAVA KUKJA VO KOZLE

440 000 EUR

Numri i dhomave: 6
27 Shk 12:43 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Luksuzna prostrana kuka vo kompleks Verina Orman

1 300 000 EUR

Numri i dhomave: 5
22 Shk 16:44 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Luksuzna kuka vo Kozle so bazen

560 000 EUR

Numri i dhomave: 7
22 Shk 11:44 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

SE PRODAVA VISOKOKVALITETNA KUKJA VO TAFTALIDZE

830 000 EUR

Numri i dhomave: 10
22 Shk 11:35 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

SE PRODAVA ELITNA KUKJA VO BARDOVCI

600 000 EUR

Numri i dhomave: 7
21 Shk 14:39 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Baraka od 107m2 na plac od 593m2 vo Taftaligje 2

440 000 EUR

Numri i dhomave: 4
21 Shk 14:01 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

STARA KUKJA ZA GRADBA NA UBAVA LOKACIJA-KARPOS 1 BLIZU PARK

190 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
19 Shk 21:16 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

SE PRODAVA KUKA VO VLAE PR+2+PK

180 000 EUR

Numri i dhomave: 4
17 Shk 18:47 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Novi luksuzni kuki so bazen

Numri i dhomave: 4
17 Shk 11:21 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава Куќа со плац на ексклузивен дел од Козле

600 000 EUR

Numri i dhomave: 4
15 Shk 15:25 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО КОЗЛЕ

950 000 000 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
15 Shk 11:41 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава куќа во тафталиџе2 карпош

320 000 EUR

Numri i dhomave: 9
14 Shk 20:57 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava kuka vo kozle

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Shk 17:55 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава куќа со плац

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
09 Shk 18:25 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Продавам куќа во Тафталџе

170 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
09 Shk 15:15 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Kuka 370m2 vo Bardovci

490 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Online
06 Shk 21:30 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

SE PRODAVA KUKA VO VLAE NA MIRNA LOKACIJA

175 000 EUR

Numri i dhomave: 6
03 Shk 18:36 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Kuka karabina 430m2/Bardovci/ plac 1515m2

1 EUR

Numri i dhomave: > 10
02 Shk 17:24 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Kuka vo Kozle

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
01 Shk 18:24 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Nov kompleks na kuki vo Bardovci

Numri i dhomave: 4
01 Shk 16:23 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Kuka vo Bardovci

600 000 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Jan 12:34 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Kukja vo Vlae 195m2

165 000 EUR

Numri i dhomave: 7
29 Jan 10:53 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО КОЗЛЕ

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
28 Jan 12:11 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Kukja vo Belgrad, 660m2 + plac 550 m2 (Prodažba ili zamena)

Numri i dhomave: > 10
22 Jan 12:59 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Luksuzen kompleks vo Bardovci

Numri i dhomave: 6
16 Jan 14:25 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ВЛАЕ

550 000 EUR

Numri i dhomave: 6
15 Jan 16:52 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО КОЗЛЕ

400 000 EUR

Numri i dhomave: 10
12 Jan 17:21 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО КОЗЛЕ

290 700 EUR

Numri i dhomave: 7
11 Jan 08:43 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Kuka vo Karpos 1 kaj Centar za stranski jazici

350 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Online
09 Jan 19:45 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Atraktivna kuka vo Taftalidze

350 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180
04 Jan 18:25 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Kuka na Vodno od 450m2

620 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
26 Dhj 13:25 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Semeen imot na Vodno pod sv Pantelejmon

Numri i dhomave: 5
Online
25 Dhj 15:11 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Prekrasna kukja na odlicna lokacija vo nas. Zdanec

750 000 EUR

Numri i dhomave: 9
22 Dhj 15:39 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО КОЗЛЕ

115 000 EUR

Numri i dhomave: 4
19 Dhj 14:56 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Kuka vo Vlae

Numri i dhomave: 6
18 Dhj 11:29 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Lokacija - kuka so markica za gradba Taftalidze 1

Numri i dhomave: 3

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Shtëpi | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione