Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLAC VO KOZLE ITNO

550 000 EUR

Shitet nga: //////// 18 Shk 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
PLAC VO KOZLE SO PRKERASEN POGLED KON SKOPJE
1240m2 dvor
180m2 kukja
////////
071888362
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione