Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo naselba G Petrov 2008g 130m2 Itno,

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dia-dom 11 Maj 15:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Dia-dom
Kisela Voda 36m2 3 kat ubava lokacija 29 500 ЕУР
Karpos 4 Stan 53m2 so spalna 1 kat 46 500 ЕУР
Stan od 55m2 nov odlicna lokacija Kozle 55 500 ЕУР
Moderna kuka vo Zdanec so pogled na celo Skopje 265 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Shkup
Se prodava kuka vo nas.Gorce Petrov-so povrsina od 130m2-kukata e gradena 2008g,vednas vselliva-58 500e komplet so mebel.56 500e prazna
Dia-dom
Агенција за недвижности „Диа Дом„ нуди широка понуда на станови, куќи и плацеви за продажба во Скопје. Контактирајте не на 078 285 155,078 285 252
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Londonska 19 Tregoje në hartë
078 285 155,078 285 252
Dia-dom
078417639
Leaflet
Dia-dom
Vikendica 80m2 i plac 1100m2 Sonje 28 000 ЕУР
Komora 0 ЕУР
Stan 65m2 G.Petrov dve spalni 43 000 ЕУР
Stan Pedagoska 67m2 2 kat prekrasna lokacija 66 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione