Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Elektronika | Film dhe Muzikë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Film dhe Muzikë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Film dhe Muzikë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

24 Mar 14:01 Film  ·  Strumicë  ·  Bosilovë

DVD MATRIX Колекција како нова

7 000 MKD

31 Gush 11:35 Film  ·  Shkup  ·  Karposh

Tarantino XX: 20 Years of Filmmaking Blu-Ray Collection

150 EUR

18 Korr 15:28 Film  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam filmovi za dvd

15 Maj 10:47 Film  ·  Shkup  ·  Karposh

Digital Projector

200 EUR Намалена цена

11 Dhj 20:13 Film  ·  Shkup

GO PRO HERO SESSION 4

6 000 MKD

08 Dhj 21:24 Film  ·  Shkup

SE PRODAVA GO PRO HERO SESSION 4 EDNAS KORISTENA

10 000 MKD

16 Nën 02:11 Film  ·  Shkup

Shes kanal Youtube i Monetizuar

399 EUR

02 Korr 11:13 Film  ·  Shkup

Auto

6 000 EUR

14 Mar 11:29 Film  ·  Kërçovë  ·  Vraneshticë

fgdfgdfgdfg

23 Tet 12:55 Film  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

3D Naocari novi kupeni

500 MKD

23 Gush 09:24 Film  ·  Gostivar

Dvd

4 000 MKD

05 Pri 02:52 Film  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prefrluvam 100 HD Animirani filmovi na External HD

500 MKD

03 Mar 09:02 Film  ·  Shkup

Matterport 3D Pro 2 Camera

2 800 EUR

04 Jan 02:03 Film  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prefrluvam 630 HD Filmovi i 100 HD Animirani

1 500 MKD

01 Sht 16:04 Film  ·  Shkup  ·  Centar

Nikon D300s + dodatna oprema dobro socuvani

300 EUR

12 Korr 14:07 Film  ·  Kumanovë

SIN-FLIX

30 EUR

10 Qer 02:41 Film  ·  Shkup

Skenirani Stripovi

22 Shk 15:11 Film  ·  Shkup  ·  Karposh

Blackmagic cinema camera EF Black magic

700 EUR

09 Shk 19:36 Film  ·  Probishtip

Kolekcija na filmovi

10 Jan 08:32 Film  ·  Probishtip

KOLEKCIJA NA FILMOVI

18 Dhj 09:19 Film  ·  Probishtip

KOLEKCIJA DVD FILMOVI

14 Gush 18:46 Film  ·  Shkup  ·  Ilinden

Focus Film so Will Smith

820 MKD

20 Qer 14:22 Film  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Montaza na videa i reklami

16 Qer 19:00 Film  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

DVD filmovi

13 Maj 18:17 Film  ·  Manastir

ALL MY ORIGINAL COLLECTIONS CD & DVDs

03 Gush 13:30 Film  ·  Tetovë

Aputure Light Storm LS 1c Reflektori

850 EUR

11 Qer 13:50 Film  ·  Shtip

DVD KOLEKCIJA

21 Mar 08:48 Film  ·  Probishtip

KOLEKCIJA NA FILMOVI

07 Mar 22:58 Film  ·  Shtip

KOLEKCIJA NA FILMOVI

14 Jan 11:24 Film  ·  Shtip

KOLEKCIJA FILMOVI

10 Nën 15:13 Film  ·  Shtip

DVD FILMOVI

22 Sht 18:23 Film  ·  Shtip

DVD KOLEKCIJA NA FILMOVI

09 Jan 20:06 Film  ·  Shkup

Filmovi i muzika po naracka

27 Korr 23:04 Film  ·  Shkup  ·  Çair

Najnovi filmovi tv serii i kompjuterski igri

100 MKD

12 Qer 11:17 Film  ·  Vinicë

DVD KOLEKCIJA

06 Qer 09:33 Film  ·  Koçan

DVD KOLEKCIJA NA FILMOVI

05 Qer 11:39 Film  ·  Tetovë

Kolekcija Dragon Ball и TNMT

1 200 MKD

03 Qer 11:41 Film  ·  Shtip

DVD FILMOVI KOLEKCIJA

09 Shk 23:12 Film  ·  Tetovë

Panasonic GH4 DSLR 4K

2 000 EUR

30 Dhj 19:55 Film  ·  Prilep

Prefrluvam 130 filmovi na nadvoresen hard disk

300 MKD

26 Dhj 15:42 Film  ·  Shkup

CD filmovi

01 Dhj 16:55 Film  ·  Shkup  ·  Centar

400 filmovi

27 Sht 19:41 Film  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

BLURAY 3D i DVD Filmovi

350 MKD

16 Sht 22:14 Film  ·  Shkup

Filmovi od site zanrovi

50 MKD

14 Sht 20:58 Film  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Dvd filmovi

100 MKD

13 Sht 11:51 Film  ·  Shkup  ·  Karposh

Filmska i muzicka kolekcija vo najvisok kvalitet

04 Sht 04:39 Film  ·  Shkup  ·  Karposh

Prefrlam filmovi na eksteren HDD

500 MKD

24 Qer 12:34 Film  ·  Shkup  ·  Centar

Klasicni Filmovi 5000 naslovi VHS/DVD/Bluray/HDD

09 Qer 07:59 Film  ·  Shtip

3D Filmovi

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Film dhe Muzikë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Film dhe Muzikë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione