Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Elektronika | Film dhe Muzikë

Muzikë , 161
Film , 52

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Film dhe Muzikë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Film dhe Muzikë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

17 Maj 15:29
Linku:
Muzikë  ·  Shkup  ·  Karposh

EXTRA CD PLAYER CAMBRIDGE 200 evra

12 000 MKD


Sot 18:28 Muzikë  ·  Shkup  ·  Centar

Пиано - Yamaha PSR-E223

3 000 MKD Çmimi me zbritje

Dje 15:59 Muzikë  ·  Shkup  ·  Karposh

EXTRA TUNER - FISHER FM 77 3 000 den.!!!!

3 000 MKD

17 Maj 15:29 Muzikë  ·  Shkup  ·  Karposh

EXTRA CD PLAYER CAMBRIDGE 200 evra

12 000 MKD

24 Mar 14:01 Film  ·  Strumicë  ·  Bosilovë

DVD MATRIX Колекција како нова

7 000 MKD

24 Mar 11:01 Muzikë  ·  Shkup  ·  Centar

SE PRODAVA PIJANO

1 200 EUR

Online
11 Mar 20:21 Muzikë  ·  Veles

Se prodava piano Chaika

850 EUR

11 Mar 15:09 Muzikë  ·  Shkup  ·  Karposh

Барам пејачка

24 Shk 19:59 Muzikë  ·  Ohër

The Best of James Brown

3 000 MKD

05 Shk 15:50 Muzikë  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam zvucnici / Speakers TSs

12 000 MKD

13 Dhj 17:45 Muzikë  ·  Shkup  ·  Centar

se prodava Piano Petrof vo odlicna sostojba

60 000 MKD

12 Dhj 09:36 Muzikë  ·  Kumanovë

JBL TUNE 520BT

2 300 MKD Çmimi me zbritje

10 Nën 11:22 Muzikë  ·  Shkup  ·  Karposh

Extra originalni CD

500 MKD Çmimi me zbritje

07 Tet 22:58 Muzikë  ·  Shkup  ·  Karposh

Snimanje od audio kaseta na digitalen format

500 MKD

27 Sht 01:36 Muzikë  ·  Shtip

Prodavam gramofonski ploci

300 MKD

12 Sht 15:38 Muzikë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Violina 4/4 Pure by Gewa

7 500 MKD

22 Gush 20:33 Muzikë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Radio kontroliran alarm

850 MKD

19 Gush 14:21 Muzikë  ·  Shkup  ·  Karposh

Gramofonski ploci i audio kaseti

18 Gush 13:50 Muzikë  ·  Gjevgjeli

PRODAZBA NA CD/DVD MUZIKI FILMOVI SERII ITD

150 MKD

18 Korr 15:28 Film  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam filmovi za dvd

23 Qer 14:45 Muzikë  ·  Shkup  ·  Karposh

Sony XM5

18 000 MKD

14 Maj 18:16 Muzikë  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Alesis Sampler kako nov !

9 000 MKD

28 Pri 14:36 Muzikë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mackie MR624 zvucnici studiski Monitoro PAR

330 EUR

19 Mar 09:42 Muzikë  ·  Manastir

Gramofonski Ploci od 50 den

50 MKD

15 Mar 08:00 Muzikë  ·  Prilep

Gramofonski ploci

5 000 MKD

06 Mar 14:17 Muzikë  ·  Shkup  ·  Karposh

Elektricno pijano CASIO CDP-130

400 EUR

20 Jan 11:40 Muzikë  ·  Tetovë  ·  Bërvenicë

Numark Mixtrack Pro 2

55 EUR

20 Jan 10:57 Muzikë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Blade Bass by Gary Levinson

700 EUR

09 Jan 15:29 Muzikë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Gramofonski ploci

400 MKD Çmimi me zbritje

27 Dhj 10:37 Muzikë  ·  Berovë

Timpanka nova Perl

26 Dhj 12:03 Muzikë  ·  Berovë

Bas vo dobra sostojba

21 Dhj 20:34 Muzikë  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam bas pojacalo

100 EUR

11 Dhj 20:13 Film  ·  Shkup

GO PRO HERO SESSION 4

6 000 MKD

08 Dhj 21:24 Film  ·  Shkup

SE PRODAVA GO PRO HERO SESSION 4 EDNAS KORISTENA

10 000 MKD

17 Nën 18:04 Muzikë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Тапани

60 000 MKD

16 Nën 02:11 Film  ·  Shkup

Shes kanal Youtube i Monetizuar

399 EUR

12 Nën 00:08 Muzikë  ·  Kumanovë

Shitet Pioneer DDJ-FLX6

650 EUR

18 Tet 21:47 Muzikë  ·  Gjevgjeli

e Piano X Bord 49

130 EUR

18 Tet 21:47 Muzikë  ·  Gjevgjeli

e Piano X Bord 49

130 EUR

14 Tet 04:52 Muzikë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PRODAVAM SONY ZVUCNIK EFTINO

3 000 MKD

14 Tet 04:51 Muzikë  ·  Shkup  ·  Butel

Dynacord ev rcf fbt

12 Tet 08:12 Muzikë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Карти за IL DIVO

09 Tet 16:35 Muzikë  ·  Kumanovë

Pioneer DDJ-FLX6

40 000 MKD

21 Gush 09:24 Muzikë  ·  Manastir

Се продава далечинско t-bone

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Film dhe Muzikë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Film dhe Muzikë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione