Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на филмови


Се продаваат филмови од повеќе жанрови: комедија, драма, научна фантастика, трилер, романса, фантазија, акција, и други. Во оваа категорија на Пазар3.мк може да продавате и купувате BLURAY 3D и DVD филмови.24 мар. 14:01 Филм  ·  Струмица  ·  Босилово

DVD MATRIX Колекција како нова

7 000 МКД

31 авг. 11:35 Филм  ·  Скопjе  ·  Карпош

Tarantino XX: 20 Years of Filmmaking Blu-Ray Collection

150 ЕУР

18 јул. 15:28 Филм  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam filmovi za dvd

15 мај 10:47 Филм  ·  Скопjе  ·  Карпош

Digital Projector

200 ЕУР Намалена цена

11 дек. 20:13 Филм  ·  Скопjе  ·  Скопје

GO PRO HERO SESSION 4

6 000 МКД

08 дек. 21:24 Филм  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE PRODAVA GO PRO HERO SESSION 4 EDNAS KORISTENA

10 000 МКД

16 ноем. 02:11 Филм  ·  Скопjе  ·  Скопје

Shes kanal Youtube i Monetizuar

399 ЕУР

02 јул. 11:13 Филм  ·  Скопjе  ·  Скопје

Auto

6 000 ЕУР

14 мар. 11:29 Филм  ·  Кичево  ·  Вранештица

fgdfgdfgdfg

23 окт. 12:55 Филм  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

3D Naocari novi kupeni

500 МКД

23 авг. 09:24 Филм  ·  Гостивар

Dvd

4 000 МКД

05 апр. 02:52 Филм  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prefrluvam 100 HD Animirani filmovi na External HD

500 МКД

03 мар. 09:02 Филм  ·  Скопjе  ·  Скопје

Matterport 3D Pro 2 Camera

2 800 ЕУР

04 јан. 02:03 Филм  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prefrluvam 630 HD Filmovi i 100 HD Animirani

1 500 МКД

01 септ. 16:04 Филм  ·  Скопjе  ·  Центар

Nikon D300s + dodatna oprema dobro socuvani

300 ЕУР

12 јул. 14:07 Филм  ·  Куманово

SIN-FLIX

30 ЕУР

10 јун. 02:41 Филм  ·  Скопjе  ·  Скопје

Skenirani Stripovi

22 фев. 15:11 Филм  ·  Скопjе  ·  Карпош

Blackmagic cinema camera EF Black magic

700 ЕУР

09 фев. 19:36 Филм  ·  Пробиштип

Kolekcija na filmovi

10 јан. 08:32 Филм  ·  Пробиштип

KOLEKCIJA NA FILMOVI

18 дек. 09:19 Филм  ·  Пробиштип

KOLEKCIJA DVD FILMOVI

14 авг. 18:46 Филм  ·  Скопjе  ·  Илинден

Focus Film so Will Smith

820 МКД

20 јун. 14:22 Филм  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Montaza na videa i reklami

16 јун. 19:00 Филм  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

DVD filmovi

13 мај 18:17 Филм  ·  Битола

ALL MY ORIGINAL COLLECTIONS CD & DVDs

03 авг. 13:30 Филм  ·  Тетово

Aputure Light Storm LS 1c Reflektori

850 ЕУР

11 јун. 13:50 Филм  ·  Штип

DVD KOLEKCIJA

21 мар. 08:48 Филм  ·  Пробиштип

KOLEKCIJA NA FILMOVI

07 мар. 22:58 Филм  ·  Штип

KOLEKCIJA NA FILMOVI

14 јан. 11:24 Филм  ·  Штип

KOLEKCIJA FILMOVI

10 ноем. 15:13 Филм  ·  Штип

DVD FILMOVI

22 септ. 18:23 Филм  ·  Штип

DVD KOLEKCIJA NA FILMOVI

09 јан. 20:06 Филм  ·  Скопjе  ·  Скопје

Filmovi i muzika po naracka

27 јул. 23:04 Филм  ·  Скопjе  ·  Чаир

Najnovi filmovi tv serii i kompjuterski igri

100 МКД

12 јун. 11:17 Филм  ·  Виница

DVD KOLEKCIJA

06 јун. 09:33 Филм  ·  Кочани

DVD KOLEKCIJA NA FILMOVI

05 јун. 11:39 Филм  ·  Тетово

Kolekcija Dragon Ball и TNMT

1 200 МКД

03 јун. 11:41 Филм  ·  Штип

DVD FILMOVI KOLEKCIJA

09 фев. 23:12 Филм  ·  Тетово

Panasonic GH4 DSLR 4K

2 000 ЕУР

30 дек. 19:55 Филм  ·  Прилеп

Prefrluvam 130 filmovi na nadvoresen hard disk

300 МКД

26 дек. 15:42 Филм  ·  Скопjе  ·  Скопје

CD filmovi

01 дек. 16:55 Филм  ·  Скопjе  ·  Центар

400 filmovi

27 септ. 19:41 Филм  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

BLURAY 3D i DVD Filmovi

350 МКД

16 септ. 22:14 Филм  ·  Скопjе  ·  Скопје

Filmovi od site zanrovi

50 МКД

14 септ. 20:58 Филм  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Dvd filmovi

100 МКД

13 септ. 11:51 Филм  ·  Скопjе  ·  Карпош

Filmska i muzicka kolekcija vo najvisok kvalitet

04 септ. 04:39 Филм  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prefrlam filmovi na eksteren HDD

500 МКД

24 јун. 12:34 Филм  ·  Скопjе  ·  Центар

Klasicni Filmovi 5000 naslovi VHS/DVD/Bluray/HDD

09 јун. 07:59 Филм  ·  Штип

3D Filmovi


Понуда на филмови | Продажба на филмови онлајн - Пазар3


Продажба на филмови на Пазар3.мк. Голем избор на филмови и dvd-a (акциски филмови, комедии, аниминирани, трилери, научна фантастика итн) може да купете на нашиот веб сајт по одлични цени.Колекција од филмови, VHS/DVD/Bluray/HDD, скенирани стрипови, префрлување на нови и стари филмови со преводи на надворешен хард диск, ТВ серии, и др. се огласуваат на Пазар3.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации