Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Elektronika | Kompjuterë (komplet) | Shkup

Acer , 1
Apple , 3
Asus , 14
Compaq , 1
Dell , 7
HP , 13
Lenovo , 8
LG , 5
Samsung , 3
Toshiba , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

12 Pri 11:03 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Мал буџет за комплет компјутер

3 600 MKD

01 Pri 15:22 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Shkup  ·  Karposh

iMac 27" 5K Retina 2017, 1TB SSD, 8/16GB ram

1 200 EUR

23 Shk 12:29 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

RYZEN 5 3600, RX 5700 XT 8GB, 16GB DDR4

36 990 MKD

15 Shk 17:13 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

se prodava PC

12 000 MKD Намалена цена

14 Shk 20:15 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

RYZEN 5 5600X, RX 6700 XT 12GB, DDR4 32GB

58 990 MKD

11 Shk 02:22 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  MSI  ·  Shkup  ·  Karposh

RYZEN 5 2600, XFX Radeon RX 580 8GB, DDR4 16GB, AFOX 480GB

20 990 MKD

09 Shk 02:16 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  MSI  ·  Shkup  ·  Karposh

RYZEN 5 2600, XFX RX 580 8GDDR5, 16GB DDR4, 480GB SSD

24 490 MKD

05 Shk 23:09 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

GAMING PC

1 600 EUR

19 Dhj 19:24 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam PC Gaming Konfiguracija so ili bez Monitori

55 000 MKD

16 Dhj 13:33 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

GAMING PC во одлична состојба

250 EUR Намалена цена

13 Dhj 01:05 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава Gaming PC

1 000 EUR

01 Dhj 06:04 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

SE PRODAVA GAMING KONFIGURACIJA

27 Nën 19:04 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  ROG  ·  Shkup  ·  Karposh

Clean gaming computer

2 000 EUR

17 Nën 12:38 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Anhoch  ·  Shkup  ·  Karposh

Конфигурација

13 500 MKD Намалена цена

30 Tet 12:00 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Gaming PC i7/core

23 000 MKD

28 Sht 22:21 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Quad Core  ·  Shkup  ·  Karposh

Desktop: i3/12Gb RAM/250 Gb SSD/Nvidia GTX 950

10 000 MKD

16 Sht 20:10 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

PRODAVAM KOMPJUTER PC I MONITOR

200 EUR

30 Gush 20:57 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  OptiPlex  ·  Shkup  ·  Karposh

Gaming PC 16GB RAM i5 Procesor, GTX 1050 Ti 4GB

14 000 MKD

16 Gush 21:57 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Delux  ·  Shkup  ·  Karposh

Kompjuter

1 EUR

15 Gush 12:50 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Gaming kompjuter

20 000 MKD

11 Korr 15:35 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава Gaming PC

35 000 MKD

07 Korr 18:47 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  MSI  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam gaming kompjuter

80 000 MKD

09 Qer 13:21 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Shkup  ·  Karposh

Destop - Lenovo

5 500 MKD

07 Qer 22:57 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Shkup  ·  Karposh

Destop - Lenovo

5 500 MKD

28 Maj 23:47 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Kompjuter

900 EUR

22 Maj 02:04 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Anhoch  ·  Shkup  ·  Karposh

Komplet Pc

15 000 MKD

27 Pri 07:04 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava 144 hz Samsung monitor!

7 500 MKD

31 Jan 19:09 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Desktop PC

1 400 EUR

23 Jan 13:49 Kompjutera desktop  ·  HP  ·  Compaq  ·  Shkup  ·  Karposh

P Compaq Elite 8300 SFF Desktop + HP KU-0316 tastatura nova

180 EUR

06 Dhj 15:03 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Gaming PC gtx 970

26 000 MKD

27 Nën 15:58 Kompjutera desktop  ·  HP  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

HP Z840- 3 desktop konfiguracii

3 100 EUR

24 Nën 03:25 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Anhoch  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava gaming kompjuter!

20 000 MKD

24 Nën 03:25 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Anhoch  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava gaming kompjuter!

20 000 MKD

16 Nën 16:41 Kompjutera desktop  ·  HP  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

kukjiste 500denari

500 MKD

21 Tet 20:24 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Kompjuter

8 600 MKD Намалена цена

21 Tet 20:24 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Gejmerski serverski zver kompjuter

540 EUR Намалена цена

29 Sht 09:17 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Fujitsu  ·  Shkup  ·  Karposh

Kompjuter vo dobra sostojba

18 000 MKD

21 Sht 11:27 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Polovni desktop kompjuteri i laptopi

19 Sht 10:45 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Shkup  ·  Karposh

PC kompjuter vo odlicna sostojba

16 000 MKD

13 Sht 09:14 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

SE PRODAVA GAMING PC I5 9400F+RX 580 8GB

30 000 MKD

05 Sht 16:27 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  OptiPlex  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodavaat polovni kompjuteri poveke vidovi

30 Gush 12:36 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Intel Core  ·  Shkup  ·  Karposh

PC so Thunderbolt 3 ports

620 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione