Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Elektronika | Kompjuterë (komplet) | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

20 Pri 10:39 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Shkup  ·  Karposh

Acer a315-53G-33e4

9 000 MKD

19 Pri 10:14 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

LENOVO THINKBOOK 16 G6 SILVER

600 EUR

19 Pri 10:13 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

ASUS EXPETBOOK B1 BLACK

600 EUR

16 Pri 09:32 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

ASUS VIVOBOOK GO 15 SILVER

320 EUR

12 Pri 11:03 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Мал буџет за комплет компјутер

3 600 MKD

08 Pri 21:09 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Shkup  ·  Karposh

Dell Inspiron 7577 15" 4K i7 7700 16GB 512GB GTX 1060

500 EUR

05 Pri 15:50 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  XPS  ·  Shkup  ·  Karposh

Nov laptop Dell XPS 13 9315

1 150 EUR

04 Pri 05:11 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Lenovo Y700 gaming laptop

12 000 MKD Намалена цена

01 Pri 15:22 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Shkup  ·  Karposh

iMac 27" 5K Retina 2017, 1TB SSD, 8/16GB ram

1 200 EUR

31 Mar 21:53 Lap Top/Notebook  ·  HP  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Лаптоп HP i3

12 000 MKD

30 Mar 23:24 Shitore Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab  ·  Shkup  ·  Karposh

Samsung Tab S9 Ultra 14.6inch(12/256gb)Sim5g Nov Mobil Shop

1 000 EUR

01 Mar 20:25 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

LENOVO Intel(R) Core(TM) i3-8130U CPU 2.20GHz

9 000 MKD Намалена цена

23 Shk 12:29 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

RYZEN 5 3600, RX 5700 XT 8GB, 16GB DDR4

36 990 MKD

19 Shk 17:37 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Air  ·  Shkup  ·  Karposh

Macbook Air (13-inch, 2017)

500 EUR

15 Shk 17:13 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

se prodava PC

12 000 MKD Намалена цена

14 Shk 20:15 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

RYZEN 5 5600X, RX 6700 XT 12GB, DDR4 32GB

58 990 MKD

12 Shk 21:41 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Shkup  ·  Karposh

Dell Latitude 7480 (Business laptop)

20 000 MKD

12 Shk 19:12 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Shkup  ·  Karposh

Macbook Pro 16" M1 / 16GB RAM / 1TB SSD / Space Gray

125 000 MKD Намалена цена

11 Shk 16:37 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  X series  ·  Shkup  ·  Karposh

Asus laptop

50 EUR Намалена цена

11 Shk 02:22 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  MSI  ·  Shkup  ·  Karposh

RYZEN 5 2600, XFX Radeon RX 580 8GB, DDR4 16GB, AFOX 480GB

20 990 MKD

09 Shk 02:16 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  MSI  ·  Shkup  ·  Karposh

RYZEN 5 2600, XFX RX 580 8GDDR5, 16GB DDR4, 480GB SSD

24 490 MKD

05 Shk 23:09 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

GAMING PC

1 600 EUR

01 Shk 23:16 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab  ·  Shkup  ·  Karposh

Samsung galaxy tab 2 7.0

25 EUR

27 Jan 16:31 Tableta  ·  Lenovo  ·  Miix 3  ·  Shkup  ·  Karposh

Lenovo tablet

45 EUR

20 Jan 19:09 Tableta  ·  Apple  ·  iPad 8  ·  Shkup  ·  Karposh

ipad 8

15 000 MKD

10 Jan 12:28 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Shkup  ·  Karposh

Ipad prp 12.9 kako nov

600 EUR

10 Jan 10:37 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

ASUS Vivobook Flip 14

400 EUR

05 Jan 16:25 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава ASUS ROG Strix G15 gaming laptop

800 EUR

19 Dhj 19:24 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam PC Gaming Konfiguracija so ili bez Monitori

55 000 MKD

19 Dhj 09:48 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Air  ·  Shkup  ·  Karposh

Mac Book Air, еден месец користен

790 EUR

16 Dhj 13:33 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

GAMING PC во одлична состојба

250 EUR Намалена цена

13 Dhj 01:05 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава Gaming PC

1 000 EUR

02 Dhj 10:24 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  ROG  ·  Shkup  ·  Karposh

ASUS ROG Zephyrus G15 Ryzen9 5900hs, 16gb ram,geforce 3080

86 000 MKD

01 Dhj 06:04 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

SE PRODAVA GAMING KONFIGURACIJA

29 Nën 12:58 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Shkup  ·  Karposh

Лаптоп - Acer Aspire A315-51

300 EUR

27 Nën 19:04 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  ROG  ·  Shkup  ·  Karposh

Clean gaming computer

2 000 EUR

27 Nën 17:07 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава Ipad photobooth

3 000 EUR

26 Nën 13:43 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Shkup  ·  Karposh

Lenovo IdeaPad1

17 Nën 12:39 Lap Top/Notebook  ·  HP  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

prodavam hp laptop vo odlicna sostojba

14 000 MKD

17 Nën 12:38 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Anhoch  ·  Shkup  ·  Karposh

Конфигурација

13 500 MKD Намалена цена

15 Nën 12:50 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Shkup  ·  Karposh

Продавам Лаптоп Dell

250 EUR Намалена цена

07 Nën 14:38 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook  ·  Shkup  ·  Karposh

MacBook Pro (13-inch, 2019)

750 EUR

06 Nën 17:55 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Lap top DELL

6 000 MKD

06 Nën 17:50 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

GALAXY TAB S9+

59 000 MKD

30 Tet 12:00 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Gaming PC i7/core

23 000 MKD

22 Tet 10:37 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Shkup  ·  Karposh

MacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 2015)

370 EUR

17 Tet 19:21 Lap Top/Notebook  ·  HP  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

prodavam koristen lap top hp

4 800 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione