Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Elektronika | Kompjuterë (komplet)

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 02:55 Shitore Tableta  ·  Apple  ·  iPad 5  ·  Shkup

IPAD AIR 5 256 giga NOV

33 000 MKD

05 Pri 15:09 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Air  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Се продава iPad Air 2013

4 000 MKD Намалена цена

30 Mar 23:24 Shitore Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab  ·  Shkup  ·  Karposh

Samsung Tab S9 Ultra 14.6inch(12/256gb)Sim5g Nov Mobil Shop

1 000 EUR

26 Mar 16:04 Tableta  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Manastir

Wacom Intuos Pro Medium

10 500 MKD Намалена цена

29 Shk 19:51 Tableta  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Kavadar

Tablet ST-T10

4 500 MKD

01 Shk 23:16 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab  ·  Shkup  ·  Karposh

Samsung galaxy tab 2 7.0

25 EUR

29 Jan 21:51 Tableta  ·  Apple  ·  iPad 8  ·  Kumanovë

Apple iPad 10.2 (8th Gen) Space Grey 32Gb

180 EUR Намалена цена

27 Jan 16:31 Tableta  ·  Lenovo  ·  Miix 3  ·  Shkup  ·  Karposh

Lenovo tablet

45 EUR

20 Jan 19:09 Tableta  ·  Apple  ·  iPad 8  ·  Shkup  ·  Karposh

ipad 8

15 000 MKD

10 Jan 12:28 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Shkup  ·  Karposh

Ipad prp 12.9 kako nov

600 EUR

27 Nën 17:07 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава Ipad photobooth

3 000 EUR

23 Nën 12:39 Shitore Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Samsung Tab S8 Ultra 5G 14.6 inci 120Hz Amoled 128/8Gb S pen

749 EUR

21 Tet 19:32 Tableta  ·  Apple  ·  iPad 4  ·  Tetovë

Apple Ipad Air 4 64gb (2021)

600 EUR

08 Tet 15:10 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Shkup  ·  Karposh

Ipad Pro 12.9-inch 2nd gen

790 EUR

02 Tet 23:42 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Shkup  ·  Karposh

iPad 10th generation. Magic Keyboard Folio. Apple Pencil 1st

47 500 MKD

27 Sht 18:31 Tableta  ·  Apple  ·  iPad mini  ·  Shkup  ·  Centar

Apple ipad mini6, 64 gb

400 EUR

27 Sht 01:56 Tableta  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava tablet TCL TAB 10

11 000 MKD

27 Sht 01:52 Tableta  ·  Asus  ·  ZenPad  ·  Prilep

Tablet

19 Sht 14:43 Tableta  ·  Lenovo  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Tableti malku koristeni

3 000 MKD

31 Gush 16:44 Shitore Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Samsung Tab S8 11 inci kako nov 128/8Gb Snapdragon 8 Gen 1

549 EUR

23 Korr 14:36 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Air  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

iPad Air

11 Qer 17:33 Tableta  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Manastir

IPad Pro 120Hz

430 EUR

08 Maj 14:17 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab  ·  Shkup  ·  Centar

Top Samsung Tab S7+

700 EUR

03 Maj 18:08 Tableta  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Tablet Quart

08 Pri 05:29 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab  ·  Shkup  ·  Centar

prodavam Galaxy TabA8

13 500 MKD

27 Mar 10:28 Tableta  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Nov tablet TCL TAB 8 4G

6 700 MKD

14 Mar 15:55 Tableta  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Tablet XP Pen 15.6 Pro

18 000 MKD

06 Mar 23:33 Tableta  ·  Друга марка  ·  Microsoft Surface  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Microsoft Surface Pro 7

600 EUR

01 Shk 23:17 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Veles

iPad Pro Smart Folio 11"

21 Jan 09:29 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Air 2  ·  Veles

Se prodava kako nov Ipad air 2

8 000 MKD

09 Jan 14:14 Tableta  ·  Lenovo  ·  Tab 2  ·  Shkup

TABLET LENOVO A3300/A7-30

3 000 MKD Намалена цена

08 Jan 19:22 Tableta  ·  Lenovo  ·  Tab 3  ·  Shkup

LEONOVO 5500 F/A8

4 000 MKD Намалена цена

28 Dhj 12:38 Tableta  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Prestigio Seed A7

1 000 MKD

28 Dhj 12:38 Tableta  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Prestigion Seed A7

1 000 MKD

28 Dhj 12:36 Tableta  ·  Друга марка  ·  Prestigio  ·  Shkup  ·  Karposh

Prestigio Seed A7

1 000 MKD

28 Dhj 11:05 Tableta  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Tablet Prestigio

1 000 MKD

25 Dhj 10:10 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

iPad Pro M1 11” 256 g Wi-Fi + Cellular

1 099 EUR

23 Dhj 11:36 Tableta  ·  Друга марка  ·  Prestigio  ·  Shkup  ·  Karposh

Tablet Prestigio

500 MKD

07 Dhj 18:40 Shitore Tableta  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup

Xiaomi Mi 11 special edition 5G 8/256gb

399 EUR

06 Dhj 11:04 Tableta  ·  Друга марка  ·  Prestigio  ·  Shkup  ·  Karposh

Tablet Prestigio

1 000 MKD

06 Dhj 05:53 Tableta  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

TABLET PRESTIGIO

1 000 MKD

04 Dhj 22:25 Tableta  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Neotpakuvan tablet Vivax

3 000 MKD

28 Nën 19:16 Tableta  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Tablet Prestigio Seed A7

1 000 MKD

24 Nën 09:12 Shitore Tableta  ·  Apple  ·  iPad 6  ·  Shkup

IPad 7 generacija 128gb kako nov

229 EUR

12 Nën 23:13 Tableta  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kupuvam

12 Nën 22:31 Tableta  ·  Apple  ·  iPad 9  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Ipencil 1st generation

12 Nën 12:08 Tableta  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Kumanovë

TABLET ZA CRTANJE WACOM INTUOS PRO L PTH 860

22 000 MKD

10 Nën 21:05 Tableta  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava sochuvan Wacom Intuos 5 Pro Small Touch

6 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione