Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Elektronika | Kompjuterë (komplet)

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

14 Shk 23:04
Линк
Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Çair

Panqe Nedelkovski 71/11

900 EUR


Sot 00:48 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  OptiPlex  ·  Shkup  ·  Centar

Одлична понуда!

7 000 MKD

Dje 16:19 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Shkup  ·  Butel

Laptop - Dell Inspiron 5748 17" - i7

230 EUR

Dje 15:57 Lap Top/Notebook  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Alienware x17 GAMING LAPTOP

2 800 EUR

Dje 15:42
Линк
Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Laptop DELL XPS 15 9520 za prodazba

120 000 MKD

Dje 14:34 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kompjuteri gaming

23 000 MKD Намалена цена

Dje 14:33 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kompjuteri gaming

23 000 MKD Намалена цена

Dje 13:13 Shitore Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Shkup

Se prodava MacBook Pro

19 696 MKD

Dje 12:29 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

RYZEN 5 3600, RX 5700 XT 8GB, 16GB DDR4

36 990 MKD

22 Shk 22:07
Линк
Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Shkup  ·  Karposh

Dell Inspiron 5570; Intel i7-8550; 8,00 GB RAM

250 EUR Намалена цена

22 Shk 12:27 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Tetovë

LENOVO I5 8th generation- SSD - 15.6"

250 EUR

21 Shk 17:27 Kompjutera desktop  ·  Shkup  ·  Çair

PS4

21 Shk 15:19 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Gejming Kompjuter, RX 6700 XT, Ryzen 7, 32GB RAM

75 000 MKD

21 Shk 14:57 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Shkup  ·  Centar

MacBook Pro 13.3 / M2 processor

68 000 MKD

21 Shk 14:02 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Shkup

Otkup na laptopi

21 Shk 13:48 Shitore Tableta  ·  Apple  ·  iPad 5  ·  Shkup

IPAD AIR 5 256 giga NOV

38 000 MKD

20 Shk 17:24 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  ThinkPad  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Lenovo ThinkPad I3 Procesor, 8Gb Ram,500Gb Hdd

6 500 MKD

19 Shk 17:37 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Air  ·  Shkup  ·  Karposh

Macbook Air (13-inch, 2017)

500 EUR

19 Shk 01:12 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Strumicë  ·  Vasilevë

Acer Aspire 5733 2012

4 000 MKD

18 Shk 21:14 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava laptop ASUS Vivo Book 13”

30 000 MKD

18 Shk 20:38 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

LENOVO Intel(R) Core(TM) i3-8130U CPU 2.20GHz

11 000 MKD

17 Shk 21:37 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup

Se prodava personalen kompjuter

17 Shk 17:22 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Anhoch  ·  Shtip

I5 3.6ghz /RX 570 4GB/ 12GB RAM Gaming Kompjuter

260 EUR

17 Shk 02:23 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Intel Core  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava gamer desktop PC

20 000 MKD

17 Shk 01:16 Lap Top/Notebook  ·  HP  ·  250 G7  ·  Kumanovë

HP 250 G7 Notebook PC

250 EUR Намалена цена

16 Shk 22:52 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Kumanovë

Se prodava laptop Acer Swift 3

50 000 MKD

15 Shk 21:22 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Drug model  ·  Prilep

Se prodava kompjuter kako nov

25 000 MKD

15 Shk 21:15 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Çair

exo aparat

5 000 EUR

15 Shk 19:22 Kompjutera desktop  ·  HP  ·  Drug model  ·  Strumicë

Se prodava pecatar HP

1 MKD

15 Shk 17:13 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

se prodava PC

12 000 MKD Намалена цена

15 Shk 17:04 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shtip

ефтин гејминг компјутер

200 EUR

14 Shk 23:04 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Çair

Panqe Nedelkovski 71/11

900 EUR

14 Shk 20:15 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

RYZEN 5 5600X, RX 6700 XT 12GB, DDR4 32GB

58 990 MKD

13 Shk 17:21 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Legion  ·  Shkup  ·  Centar

Gaming Laptop RTX 3060 - Legion 5 Pro

59 999 MKD

13 Shk 10:02 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  ThinkPad  ·  Shkup  ·  Centar

ThinkPad X1 Gen 11 Carbon

102 000 MKD

12 Shk 21:41 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Shkup  ·  Karposh

Dell Latitude 7480 (Business laptop)

20 000 MKD

12 Shk 19:12 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Shkup  ·  Karposh

Macbook Pro 16" M1 / 16GB RAM / 1TB SSD / Space Gray

125 000 MKD Намалена цена

11 Shk 22:41 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Air  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Baterii za Macbook pro/air so 6 ili 12 meseci garancija

777 EUR

11 Shk 22:17 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава Gaming PC

800 EUR Намалена цена

11 Shk 17:27 Shitore Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup

Gejmerski kompjuteri i5, i7, Razen

10 690 MKD Намалена цена

11 Shk 16:57 Shitore Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  OptiPlex  ·  Shkup

Kompjuteri Dell HP Fujitsu Lenovo i3 i5 i7

4 984 MKD Намалена цена

11 Shk 16:37 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  X series  ·  Shkup  ·  Karposh

Asus laptop

50 EUR Намалена цена

11 Shk 12:21 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  YOGA  ·  Shkup  ·  Çair

Lenovo Flex 5 14inch TOUCHSCREEN X360- Odlicno socuvan

299 EUR

Online
11 Shk 02:22 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  MSI  ·  Shkup  ·  Karposh

RYZEN 5 2600, XFX Radeon RX 580 8GB, DDR4 16GB, AFOX 480GB

20 990 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione