Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Elektronika | Telefona celular | Huawei

Ascend P6 , 22
Ascend P7 , 31
Drug model , 62
G8 , 8
Honor , 42
Honor , 3
Honor 20E , 4
Honor 7s , 17
Honor 8x , 10
J6s , 1
Mate 20 , 7
Mate S , 2
Nexus 6P , 5
nova , 30
Nova 5T , 15
nova plus , 4
P smart , 49
P Smart Z , 5
P10 , 31
P10 Lite , 77
P10 Plus , 4
P20 , 17
P20 lite , 62
P20 Pro , 29
P30 , 15
P30 Lite , 39
P30 Pro , 44
P40 Lite , 60
P40 pro , 12
P8 , 48
P8 Lite , 99
P9 , 41
P9 lite , 104
P9 Plus , 1
Y5 , 51
Y5II , 46
Y6 , 123
Y6p , 9
Y7 , 5
Y9 , 2

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Telefona celular | Huawei | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 00:22 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P40 Lite  ·  Prilep

Se prodava mobilen

5 500 MKD

19 Pri 18:50 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Mate 20 lite  ·  Kavadar

Huawei mate 20 lite

5 000 MKD

12 Pri 21:17 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Honor 7s  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mobilen telefon

1 000 MKD Намалена цена

27 Mar 23:02 Shitore Telefona celular  ·  Huawei  ·  Mate 20 lite  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

mate 20 lite

4 500 MKD

12 Mar 23:30 Shitore Telefona celular  ·  Huawei  ·  Y5  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

huawei y5 2019

2 500 MKD

12 Mar 23:25 Shitore Telefona celular  ·  Huawei  ·  Y5  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

huawei y5 2018

2 000 MKD

12 Mar 22:39 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Honor 20 Lite  ·  Manastir

HUAWEI HONOR 20 LITE

05 Mar 12:36 Telefona celular  ·  Huawei  ·  nova  ·  Shkup  ·  Centar

Huawei Nova 8i 128/6GB - Socuvan Extra - 3 Meseci Garancija

119 EUR

03 Mar 18:06 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Honor 8x  ·  Kavadar

Honor 8x

6 500 MKD

02 Mar 20:20 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Honor  ·  Kumanovë

Se prodava HONOR 9X LITE

8 000 MKD

17 Shk 16:02 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P40 Lite  ·  Shkup  ·  Centar

СЕ ПРОДАВА! - Huawei P40 Lite 128Gb/6Gb

4 700 MKD

14 Shk 16:40 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P30 Lite  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam Huawei P30 Lite

4 500 MKD

05 Shk 20:47 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Mate 20 lite  ·  Strumicë

HUAWEI MATE 2 LITE ЕКСТРА ПОВОЛНО!

4 000 MKD

04 Shk 01:57 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Honor  ·  Manastir

Honor Magic5 Lite

12 000 MKD

21 Jan 18:46 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Drug model  ·  Shtip

Huawei nova 9

10 000 MKD

16 Jan 21:03 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P30 Lite  ·  Shkup  ·  Butel

Huawei P30 Lite

7 000 MKD

05 Jan 04:15 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Honor  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

HONOR MAGIC5 LITE

330 EUR Намалена цена

21 Dhj 15:26 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P smart Pro  ·  Shkup  ·  Centar

Huawei P50 Pro 256/8GB - Kako nov - Garancija do 16/03/2024

419 EUR

20 Dhj 11:11 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P40 pro  ·  Shkup  ·  Centar

Huawei P40 Pro 256/8GB - Kako nov - 3 Meseci Garancija

249 EUR

14 Dhj 20:04 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P10 Lite  ·  Ohër

2g ram 32g memori ram

2 000 MKD

14 Dhj 12:17 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Y5  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

HUAWEI Y5

2 400 MKD

27 Nën 10:25 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Продавам 4 мобилни телефони

8 000 MKD

25 Nën 09:16 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P40 pro  ·  Strumicë

HITNO HITNO SE PRODAVA HUAWEI P40 PRO FULL PACK

340 EUR

14 Nën 21:46 Shitore Telefona celular  ·  Huawei  ·  Honor  ·  Manastir

Samsung Galaxy A14 64/128GB Novi 24m. Garancija

7 990 MKD Намалена цена

10 Nën 09:18 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P30 Pro  ·  Shkup  ·  Butel

Huawei P30 PRO

7 500 MKD

08 Nën 11:22 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Huawei Watch GT 2 Pro - Socuvan kako nov- 3 Meseci Garancija

139 EUR

05 Nën 23:10 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Drug model  ·  Kumanovë

Huawei nova Y90

11 000 MKD

03 Nën 21:19 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P40 pro  ·  Strumicë  ·  Bosilovë

HITNO HITNO SE PRODAVA HUAWEI P40 PRO FULL PACK

340 EUR

29 Sht 05:57 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Drug model  ·  Tetovë  ·  Bërvenicë

Prodavam Huawei

1 000 MKD

22 Sht 15:37 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P40 Lite  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Huawei P 40 lite

110 EUR

13 Sht 04:14 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Mate 40 Pro  ·  Kavadar

Huawei Mate 40 Pro Ekstra

17 000 MKD

11 Sht 09:06 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P40 Lite  ·  Shkup  ·  Saraj

Se prodava huawei p40 lite

9 000 MKD

05 Sht 22:08 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Ascend Y511  ·  Tetovë  ·  Bërvenicë

Prodavam Huawei Telefon Nov

1 500 MKD

24 Gush 09:12 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Honor  ·  Shkup

Se menuva Huawei Honor View 20 za iPhone

23 Gush 23:45 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Honor  ·  Shkup

Huawei Honor View 20 *Zamena*

18 Gush 22:01 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P20 lite  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam HUAWEI P20 LITE

3 000 MKD

18 Gush 21:55 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P40 Lite  ·  Kriva Pallankë

Huawei p40lite

7 000 MKD Намалена цена

08 Korr 18:09 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P9 lite  ·  Shkup  ·  Karposh

Huawei P9 Lite - vo dobra sostojba

3 000 MKD

30 Qer 07:33 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Nova 5T  ·  Kavadar  ·  Rosoman

Продавам

1 EUR

22 Qer 00:59 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P10  ·  Shtip

Huawei P10 + maska

5 000 MKD

16 Qer 11:22 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P20 lite  ·  Vinicë

Huawei P20 Lite 64gb

4 500 MKD

25 Maj 22:04 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P smart  ·  Prilep

Huawei p smart 2021

6 000 MKD

15 Maj 12:52 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Drug model  ·  Kumanovë

Huawei Nova 10 SE 8g 128mg

25 000 MKD

09 Maj 11:44 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P30 Pro  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Huawei P30 pro

16 000 MKD Намалена цена

28 Pri 22:19 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P smart  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam Huawei P Smart

6 000 MKD Намалена цена

21 Pri 11:17 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P30 Lite  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Super povolno

4 000 MKD

20 Pri 21:37 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Honor  ·  Shkup  ·  Aerodrom

HUAWEI HONOR 9X KAKO NOV BEZ GREBNATINKA

6 500 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Telefona celular në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Huawei | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione