Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Huawei - Огласи за продажба на мобилни телефони од Huawei!

Ascend P6 , 22
Ascend P7 , 31
Drug model , 62
G8 , 8
Honor , 44
Honor , 3
Honor 20E , 4
Honor 7s , 17
Honor 8x , 10
J6s , 1
Mate 20 , 7
Mate S , 2
Nexus 6P , 5
nova , 29
Nova 5T , 15
nova plus , 4
P smart , 49
P Smart Z , 5
P10 , 31
P10 Lite , 78
P10 Plus , 4
P20 , 17
P20 lite , 63
P20 Pro , 29
P30 , 16
P30 Lite , 40
P30 Pro , 44
P40 Lite , 60
P40 pro , 12
P8 , 48
P8 Lite , 99
P9 , 41
P9 lite , 104
P9 Plus , 1
Y5 , 49
Y5II , 46
Y6 , 123
Y6p , 9
Y7 , 5
Y9 , 2

Пазар3 е одлично место за продажба на huawei мобилни телефони, но, и за пронаоѓање на фантастични половни мобилни телефони од Huawei, бидејќи тука, бројот на продавници за мобилни телефони е огромен а тоа значи дека нема да помине долго пред да ги пронајдете или продадете посакуваните модели!


Затоа, објавете оглас од типот prodavam "huawei mobilni telefoni", или пребарајте ги огласите кои ќе Ви помогнат да пронајдете нови или половни мобилни телефони како huawei p30 - huawei p30 lite, huawei p30 pro, huawei y6, huawei p40 lite, huawei nova 5t, huawei p9, huawei mate 20 lite и сл во најкус можен рок!

03 мар. 18:06 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  Honor 8x  ·  Кавадарци

Honor 8x

6 500 МКД

02 мар. 20:20 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  Honor  ·  Куманово

Se prodava HONOR 9X LITE

8 000 МКД

22 фев. 09:55 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  P30 Lite  ·  Скопjе  ·  Центар

Huawei P30 Lite 128 GB

5 500 МКД

18 фев. 22:19 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  Mate 20 lite  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava Huawei Mate 20 Lite 4/64Gb

4 000 МКД

17 фев. 16:02 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  P40 Lite  ·  Скопjе  ·  Центар

СЕ ПРОДАВА! - Huawei P40 Lite 128Gb/6Gb

4 700 МКД

14 фев. 16:40 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  P30 Lite  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam Huawei P30 Lite

4 500 МКД

05 фев. 20:47 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  Mate 20 lite  ·  Струмица

HUAWEI MATE 2 LITE ЕКСТРА ПОВОЛНО!

4 000 МКД

04 фев. 01:57 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  Honor  ·  Битола

Honor Magic5 Lite

12 000 МКД

21 јан. 18:46 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  Drug model  ·  Штип

Huawei nova 9

10 000 МКД

16 јан. 21:03 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  P30 Lite  ·  Скопjе  ·  Бутел

Huawei P30 Lite

7 000 МКД

05 јан. 04:15 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  Honor  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

HONOR MAGIC5 LITE

330 ЕУР Намалена цена

21 дек. 15:26 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  P smart Pro  ·  Скопjе  ·  Центар

Huawei P50 Pro 256/8GB - Kako nov - Garancija do 16/03/2024

419 ЕУР

20 дек. 11:11 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  P40 pro  ·  Скопjе  ·  Центар

Huawei P40 Pro 256/8GB - Kako nov - 3 Meseci Garancija

249 ЕУР

14 дек. 20:04 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  P10 Lite  ·  Охрид

2g ram 32g memori ram

2 000 МКД

14 дек. 12:17 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  Y5  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

HUAWEI Y5

2 400 МКД

27 ноем. 10:25 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Продавам 4 мобилни телефони

8 000 МКД

25 ноем. 09:16 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  P40 pro  ·  Струмица

HITNO HITNO SE PRODAVA HUAWEI P40 PRO FULL PACK

340 ЕУР

18 ноем. 18:38 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  Honor 7s  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mobilen telefon

1 200 МКД

14 ноем. 21:46 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  Honor  ·  Битола

Samsung Galaxy A14 64/128GB Novi 24m. Garancija

7 990 МКД Намалена цена

10 ноем. 09:18 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  P30 Pro  ·  Скопjе  ·  Бутел

Huawei P30 PRO

7 500 МКД

08 ноем. 11:22 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Huawei Watch GT 2 Pro - Socuvan kako nov- 3 Meseci Garancija

139 ЕУР

05 ноем. 23:10 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  Drug model  ·  Куманово

Huawei nova Y90

11 000 МКД

03 ноем. 21:19 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  P40 pro  ·  Струмица  ·  Босилово

HITNO HITNO SE PRODAVA HUAWEI P40 PRO FULL PACK

340 ЕУР

29 септ. 05:57 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  Drug model  ·  Тетово  ·  Брвеница

Prodavam Huawei

1 000 МКД

28 септ. 01:45 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  Honor 50 Lite  ·  Битола

HONOR 50 Lite

13 000 МКД

22 септ. 15:37 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  P40 Lite  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Huawei P 40 lite

110 ЕУР

13 септ. 04:14 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  Mate 40 Pro  ·  Кавадарци

Huawei Mate 40 Pro Ekstra

17 000 МКД

11 септ. 09:06 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  P40 Lite  ·  Скопjе  ·  Сарај

Se prodava huawei p40 lite

9 000 МКД

05 септ. 22:08 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  Ascend Y511  ·  Тетово  ·  Брвеница

Prodavam Huawei Telefon Nov

1 500 МКД

24 авг. 09:12 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  Honor  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se menuva Huawei Honor View 20 za iPhone

23 авг. 23:45 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  Honor  ·  Скопjе  ·  Скопје

Huawei Honor View 20 *Zamena*

18 авг. 22:01 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  P20 lite  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam HUAWEI P20 LITE

3 000 МКД

18 авг. 21:55 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  P40 Lite  ·  Крива Паланка

Huawei p40lite

7 000 МКД Намалена цена

08 јул. 18:09 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  P9 lite  ·  Скопjе  ·  Карпош

Huawei P9 Lite - vo dobra sostojba

3 000 МКД

30 јун. 07:33 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  Nova 5T  ·  Кавадарци  ·  Росоман

Продавам

1 ЕУР

22 јун. 00:59 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  P10  ·  Штип

Huawei P10 + maska

5 000 МКД

16 јун. 11:22 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  P20 lite  ·  Виница

Huawei P20 Lite 64gb

4 500 МКД

25 мај 22:04 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  P smart  ·  Прилеп

Huawei p smart 2021

6 000 МКД

15 мај 12:52 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  Drug model  ·  Куманово

Huawei Nova 10 SE 8g 128mg

25 000 МКД

09 мај 11:44 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  P30 Pro  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Huawei P30 pro

16 000 МКД Намалена цена

28 апр. 22:19 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  P smart  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam Huawei P Smart

6 000 МКД Намалена цена

21 апр. 11:17 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  P30 Lite  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Super povolno

4 000 МКД

20 апр. 21:37 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  Honor  ·  Скопjе  ·  Аеродром

HUAWEI HONOR 9X KAKO NOV BEZ GREBNATINKA

6 500 МКД

05 апр. 18:54 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  Mate 20 lite  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Huawei Mate 20 Lite

6 000 МКД

Зошто Huawei е вистинскиот бренд за избирање на мобилни телефони?


Одлични цени - цените кои ги плаќате за мобилните телефони од huawei се прифатливи за сечиј буџет, а она што е уште подобро е тоа што цената која ја плаќате е ниска во споредба со она што го добивате за возврат!


Впрочем, тоа е и една од главните причини поради која huawei е популарен бренд кај милиони корисници ширум светот!


Извонредни перформанси - почнувајќи од прекрасната камера, батеријата, па се до брзината на самиот уред, huawei му нуди на секој сопственик можност да се почувствува задоволно, а овие карактеристики ги отсликуваат сите производи односно електроника - мобилни телефони, таблети, лаптопи и тн!


Дизајн и екран - кога ќе погледнете некои од моделите на huawei како huawei p30 - huawei p30 lite, huawei p30 pro, huawei y6, huawei nova 5t, huawei p40 lite, huawei p9, huawei mate 20 lite, сигурно првото нешто кое што ќе го забележите ќе биде модерниот изглед, но и кристално јасниот екран кој што ќе Ви гарантира извонредно корисничко искуство!


Доколку ова се главните работи кои ги барате кај идните мобилни телефони, тогаш моделите на huawei би биле топ избор за Вас!Зошто Пазар3 е одлично место за продажба на мобилни телефони од Huawei?


Популарен сајт - имајќи го предвид фактот што Пазар3 важи за најпознатото и најпознато огласувачко-купопродажно место во Македонија, Вие без никаков проблем ќе можете да продадете huawei мобилни телефони, но, и што и да посакате без никаков проблем - автомобили, возила, живеалишта, бела техника, препарати за сечиј дом и семејство па се до спортска опрема!


Фантастична посетеност - немора да имате никакви грижи во поглед на тоа дали луѓето би ги забележиле вашите огласи во кои нудите huawei мобилни телефони, бидејќи гаранција за успешна продажба се над 70 000 дневни посетители!


Затоа, побрзајте и објавете оглас за продажба на мобилни телефони од Huawei, и понудете ги посакуваните модели како huawei y6, huawei nova 5t, huawei p40 lite, huawei p9, huawei mate 20 lite, huawei p30, huawei p30 lite, huawei p30 pro, а останатото оставете го на нас!


Одлична побарувачка - побарувачката за huawei мобилни телефони е на врвно ниво на нашиот сајт, а тоа се одлични вести за продавачите бидејќи шансите за да имате брза и лесна продажба на мобилни телефони - нови и половни мобилни телефони чиј производител е huawei се навистина големи!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации