Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Elektronika | Telefona celular | Sony

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Telefona celular | Sony | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

01 Dhj 06:05 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia Z5  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Се продава Sony Xperia Z5

9 000 MKD

29 Nën 15:52 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia Z5  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Се продава Sony Xperia Z5

9 000 MKD

11 Sht 09:06 Telefona celular  ·  Sony  ·  Drug model  ·  Shkup

купувам

2 000 MKD

03 Maj 17:57 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia E1  ·  Shkup  ·  Butel

Sony Xperia E1

27 Sht 20:33 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia Z Ultra  ·  Kavadar

SONY najnoviot model

19 Sht 03:12 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia Z Ultra  ·  Kavadar

SONY najnoviot model

17 Sht 09:10 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia Z Ultra  ·  Kavadar

Sony najnov model

28 Qer 08:27 Telefona celular  ·  Sony  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Mobilen telefon

3 500 MKD

26 Shk 18:11 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia L  ·  Manastir

Sony Xperia L3

6 500 MKD

04 Nën 06:30 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia E3  ·  Shkup  ·  Centar

Mobilen Sony Xperia E3

2 500 MKD

03 Sht 11:46 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia Z2  ·  Shkup  ·  Karposh

Tablet Sony Xperia Z2

11 000 MKD

31 Maj 23:32 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia 10  ·  Manastir

Sony Xperia 10

2 500 MKD

06 Mar 09:23 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia A1  ·  Demir Hisar

Sony Xperia kako Nov

4 000 MKD

01 Mar 13:57 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia M4 Aqua  ·  Prilep

Sony Xperia M4 Aqua

2 000 MKD

19 Shk 18:46 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia XA  ·  Shkup  ·  Centar

Sony Xperia XA+maska

2 299 MKD Намалена цена

28 Jan 19:53 Shitore Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia M4 Aqua  ·  Shkup  ·  Karposh

iPhone Xs Max 64GB

24 Jan 16:28 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia C  ·  Resnjë

Sony Xperia

06 Jan 12:48 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia E4  ·  Radovisht

Huawei Honor 5X Dual Sim

4 200 MKD

30 Tet 19:57 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia Z  ·  Shkup  ·  Butel

Sony Xperia Z tablet

170 EUR

15 Tet 22:43 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia Z5  ·  Shkup  ·  Karposh

Нов Sony Xperia Z5

250 EUR

21 Sht 19:24 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia 10  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Се продава Sony Xperia 10, cobalt blue

10 000 MKD

14 Korr 19:07 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia XA  ·  Shkup  ·  Aerodrom

DOBRO SOCUVANI MOBILNI TELEFONI

5 500 MKD

07 Qer 03:50 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia C  ·  Shkup  ·  Sopisht

Poloven Sony Telefon

1 300 MKD

05 Qer 15:03 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia C  ·  Shkup  ·  Sopisht

Poloven Sony Telefon

1 300 MKD

07 Shk 21:25 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia E3  ·  Shkup  ·  Butel

Soni xperia e3

30 EUR

01 Shk 22:46 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia E5  ·  Shkup  ·  Ilinden

Sony Xperia E5

4 000 MKD

12 Dhj 18:58 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia E5  ·  Shkup  ·  Karposh

Sony Xpearia E5

2 700 MKD Намалена цена

07 Dhj 19:26 Telefona celular  ·  Sony  ·  Drug model  ·  Koçan

Sony Xperia nov

6 500 MKD

09 Tet 20:18 Telefona celular  ·  Sony  ·  Drug model  ·  Gostivar

SONY Xperia 10

200 EUR

23 Sht 17:40 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia M4 Aqua  ·  Manastir

Sony Xperia M4 Aqua

3 000 MKD

19 Sht 23:07 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia E  ·  Tetovë

Sony Xperia E C1505

40 EUR

15 Sht 10:12 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia M4 Aqua  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Sony Xperia M4 Aqua

3 500 MKD

07 Gush 17:49 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia C  ·  Prilep

Sony Xperia XA1 3GB/32GB

100 EUR

21 Korr 15:34 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia E5  ·  Shkup  ·  Centar

Sony Ericsson E5 kako nov so kutija

3 500 MKD

17 Korr 22:31 Shitore Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia XZ  ·  Shkup

HUAWEI P20 SO KUTIJA I GARANCIJA REDMI NOTE 5

130 EUR Намалена цена

09 Qer 12:49 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia Z  ·  Kriva Pallankë

Sony Xperia Z

3 500 MKD

16 Maj 10:17 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia XZ  ·  Shkup  ·  Centar

Sony Xperia XZ

05 Maj 21:34 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia M4 Aqua  ·  Shkup

Sony Xperia M4 Aqua

5 000 MKD

19 Pri 11:42 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia E5  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Besprekorno socuvan Sony Xperia E5

3 500 MKD

10 Mar 20:21 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia E5  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Sony Xperia E5

3 000 MKD

04 Mar 20:25 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia E4  ·  Shkup  ·  Karposh

Odlicno socuvan Sony E4

3 000 MKD

03 Shk 22:31 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia M2 Aqua  ·  Shkup  ·  Butel

Sony Xperia M2 Aqua

4 000 MKD

31 Jan 19:32 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia L  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SONY XPERIA L1 SO 18MES GARANCIJA

2 500 MKD

22 Jan 08:42 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia M5  ·  Koçan

Sony M5

6 000 MKD

16 Jan 16:14 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia E5  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Sony Xperia E5

4 500 MKD

03 Jan 18:53 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia Z5 Compact  ·  Shkup  ·  Centar

Sony z5 compact

6 500 MKD

27 Dhj 01:09 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia Z5 Compact  ·  Kumanovë

Sony xperia z5 compact

15 000 MKD

25 Dhj 08:48 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia E5  ·  Shkup  ·  Centar

Sony xperia E5

3 500 MKD

23 Nën 17:33 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia L  ·  Shkup

SONY XPERIA L1 SO 20 MESECI GAR

3 200 MKD

20 Nën 11:42 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia J  ·  Shkup  ·  Karposh

Sony Xperia j

1 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Telefona celular në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Sony | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione