Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Електроника | Мобилни телефони | Sony

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Мобилни телефони,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Мобилни телефони | Sony | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

01 дек. 06:05 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia Z5  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава Sony Xperia Z5

9 000 МКД

29 ноем. 15:52 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia Z5  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава Sony Xperia Z5

9 000 МКД

11 септ. 09:06 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

купувам

2 000 МКД

03 мај 17:57 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia E1  ·  Скопjе  ·  Бутел

Sony Xperia E1

27 септ. 20:33 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia Z Ultra  ·  Кавадарци

SONY najnoviot model

19 септ. 03:12 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia Z Ultra  ·  Кавадарци

SONY najnoviot model

17 септ. 09:10 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia Z Ultra  ·  Кавадарци

Sony najnov model

28 јун. 08:27 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Mobilen telefon

3 500 МКД

26 фев. 18:11 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia L  ·  Битола

Sony Xperia L3

6 500 МКД

04 ноем. 06:30 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia E3  ·  Скопjе  ·  Центар

Mobilen Sony Xperia E3

2 500 МКД

03 септ. 11:46 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia Z2  ·  Скопjе  ·  Карпош

Tablet Sony Xperia Z2

11 000 МКД

31 мај 23:32 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia 10  ·  Битола

Sony Xperia 10

2 500 МКД

06 мар. 09:23 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia A1  ·  Демир Хисар

Sony Xperia kako Nov

4 000 МКД

01 мар. 13:57 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia M4 Aqua  ·  Прилеп

Sony Xperia M4 Aqua

2 000 МКД

19 фев. 18:46 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia XA  ·  Скопjе  ·  Центар

Sony Xperia XA+maska

2 299 МКД Намалена цена

24 јан. 16:28 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia C  ·  Ресен

Sony Xperia

06 јан. 12:48 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia E4  ·  Радовиш

Huawei Honor 5X Dual Sim

4 200 МКД

30 окт. 19:57 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia Z  ·  Скопjе  ·  Бутел

Sony Xperia Z tablet

170 ЕУР

15 окт. 22:43 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia Z5  ·  Скопjе  ·  Карпош

Нов Sony Xperia Z5

250 ЕУР

21 септ. 19:24 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia 10  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава Sony Xperia 10, cobalt blue

10 000 МКД

14 јул. 19:07 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia XA  ·  Скопjе  ·  Аеродром

DOBRO SOCUVANI MOBILNI TELEFONI

5 500 МКД

07 јун. 03:50 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia C  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Poloven Sony Telefon

1 300 МКД

05 јун. 15:03 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia C  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Poloven Sony Telefon

1 300 МКД

07 фев. 21:25 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia E3  ·  Скопjе  ·  Бутел

Soni xperia e3

30 ЕУР

01 фев. 22:46 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia E5  ·  Скопjе  ·  Илинден

Sony Xperia E5

4 000 МКД

12 дек. 18:58 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia E5  ·  Скопjе  ·  Карпош

Sony Xpearia E5

2 700 МКД Намалена цена

07 дек. 19:26 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Drug model  ·  Кочани

Sony Xperia nov

6 500 МКД

09 окт. 20:18 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Drug model  ·  Гостивар

SONY Xperia 10

200 ЕУР

23 септ. 17:40 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia M4 Aqua  ·  Битола

Sony Xperia M4 Aqua

3 000 МКД

19 септ. 23:07 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia E  ·  Тетово

Sony Xperia E C1505

40 ЕУР

15 септ. 10:12 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia M4 Aqua  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Sony Xperia M4 Aqua

3 500 МКД

07 авг. 17:49 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia C  ·  Прилеп

Sony Xperia XA1 3GB/32GB

100 ЕУР

21 јул. 15:34 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia E5  ·  Скопjе  ·  Центар

Sony Ericsson E5 kako nov so kutija

3 500 МКД

09 јун. 12:49 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia Z  ·  Крива Паланка

Sony Xperia Z

3 500 МКД

16 мај 10:17 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia XZ  ·  Скопjе  ·  Центар

Sony Xperia XZ

05 мај 21:34 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia M4 Aqua  ·  Скопjе  ·  Скопје

Sony Xperia M4 Aqua

5 000 МКД

19 апр. 11:42 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia E5  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Besprekorno socuvan Sony Xperia E5

3 500 МКД

10 мар. 20:21 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia E5  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Sony Xperia E5

3 000 МКД

04 мар. 20:25 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia E4  ·  Скопjе  ·  Карпош

Odlicno socuvan Sony E4

3 000 МКД

03 фев. 22:31 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia M2 Aqua  ·  Скопjе  ·  Бутел

Sony Xperia M2 Aqua

4 000 МКД

31 јан. 19:32 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia L  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SONY XPERIA L1 SO 18MES GARANCIJA

2 500 МКД

22 јан. 08:42 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia M5  ·  Кочани

Sony M5

6 000 МКД

16 јан. 16:14 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia E5  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Sony Xperia E5

4 500 МКД

03 јан. 18:53 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia Z5 Compact  ·  Скопjе  ·  Центар

Sony z5 compact

6 500 МКД

27 дек. 01:09 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia Z5 Compact  ·  Куманово

Sony xperia z5 compact

15 000 МКД

25 дек. 08:48 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia E5  ·  Скопjе  ·  Центар

Sony xperia E5

3 500 МКД

23 ноем. 17:33 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia L  ·  Скопjе  ·  Скопје

SONY XPERIA L1 SO 20 MESECI GAR

3 200 МКД

20 ноем. 11:42 Мобилни телефони  ·  Sony  ·  Xperia J  ·  Скопjе  ·  Карпош

Sony Xperia j

1 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Мобилни телефони на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Мобилни телефони | Sony | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации