Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Elektronika | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

19 Shk 19:24 Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

SE PRODAVA OPREMA ZA DIGITALNO REKLAMIRANJE

18 Shk 10:23 Të tjera  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Digitalen TV resiver HD USB besplatno site MK kanali

31 Jan 12:32 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Android TV Box V88 Mini

1 900 MKD

20 Jan 18:04 Të tjera  ·  Tetovë

DJI Phantom 4 - so ekstra dodatoci

650 EUR

15 Jan 13:09 Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

NVIDIA TV SHIELD + CONTROLLER

120 EUR Намалена цена

08 Jan 18:09 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Panoramska WiFI Kamera za Video nadzor i Alarm

1 800 MKD Намалена цена

04 Jan 20:28 Të tjera  ·  Tetovë

play station 4

400 EUR

12 Dhj 09:34 Të tjera  ·  Tetovë

ps 4

400 EUR

12 Tet 20:40 Të tjera  ·  Strumicë

Proektor Epson

13 500 MKD Намалена цена

03 Tet 09:21 Të tjera  ·  Kavadar

DJI Mini 3 Pro

42 000 MKD

28 Gush 15:07 Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

koristenprodavam lap top hp

6 000 MKD

03 Korr 15:56 Të tjera  ·  Veles

Амазон Фире ТВ Стик ТВ 4К

1 500 MKD

09 Qer 14:05 Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Dron DJI Tello Boost Combo

8 000 MKD

15 Maj 10:49 Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

Digital projector

200 EUR Намалена цена

15 Maj 10:43 Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

Digital projector

200 EUR Намалена цена

12 Maj 12:44 Të tjera  ·  Shkup  ·  Saraj

Xiaomi Mi TV Stick 4K Android TV nov

3 600 MKD

11 Maj 15:09 Të tjera  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

USB3.0 Pen Drive 2TB USB

2 500 MKD

25 Pri 08:00 Të tjera  ·  Ohër

Drone DJI Mavic Mini

250 EUR

24 Pri 11:44 Të tjera  ·  Radovisht

Interaktivna tabla

20 000 MKD

03 Shk 10:30 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

Besplatno Wifi dekoder na Wifi signal

2 990 MKD

Online
21 Jan 16:30 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

10 Metri Endoskopska Kamera za Android i Laptop

1 200 MKD

20 Jan 11:33 Të tjera  ·  Shkup  ·  Çair

philips monitor

4 500 MKD

13 Jan 06:12 Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Novo!!! Android D9 TV BOX

50 EUR

22 Dhj 19:44 Të tjera  ·  Shkup  ·  Çair

philips monitor

4 500 MKD

07 Dhj 00:21 Të tjera  ·  Tetovë

Igri za ps 4

1 000 MKD

01 Dhj 23:15 Të tjera  ·  Radovisht

Se kupuvaat nogarki za ST televizor

01 Dhj 23:15 Të tjera  ·  Radovisht

Se kupuvaat nogarki za ST televizor

25 Nën 19:22 Të tjera  ·  Gostivar

Drone EaChine ex2h

70 EUR

21 Nën 17:48 Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

DJI Mavic Air 2 delovi

500 EUR

14 Tet 16:04 Të tjera  ·  Tetovë

Se prodava Dron NOV NEKORISTEN

4 500 MKD

30 Sht 14:37 Të tjera  ·  Shtip

Android box

2 700 MKD

13 Sht 08:16 Të tjera  ·  Tetovë

igri za ps4

125 EUR

06 Sht 23:58 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam art/ sliki za na zid

1 800 MKD

02 Sht 00:43 Të tjera  ·  Ohër

Nikon sb 600

8 500 MKD

23 Qer 21:30 Të tjera  ·  Koçan

Gramofonski ploci

150 MKD

19 Qer 23:05 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

WiFi IP Kamera Sijalica za Videonadzor

1 499 MKD Намалена цена

27 Maj 11:22 Të tjera  ·  Ohër

Dron DJI MAvic Pro

450 EUR

15 Maj 06:37 Të tjera  ·  Ohër

Drone

400 EUR

11 Maj 10:56 Të tjera  ·  Kumanovë

TV LED Fuego 32 FG

3 500 MKD

16 Mar 16:14 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Netflix 4K UltraHD Premium profil i PIN

5 EUR

14 Shk 20:52 Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Podvizen digitalen bilboard

29 Nën 12:10 Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

Dron DJI phantom 3 standard i original ranec DJI

450 EUR Намалена цена

28 Nën 18:40 Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

REKLAMNA CENA RAZSPRODAZBA

2 000 MKD

18 Nën 22:13 Të tjera  ·  Ohër

Aputure vs-1 monitor za kamera ili kran

6 000 MKD

06 Nën 18:50 Të tjera  ·  Gostivar

Montior BenQ

90 EUR

13 Tet 13:08 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Stik so sportski kanali

650 MKD

13 Sht 12:08 Të tjera  ·  Shkup  ·  Çair

EPSON DTG Printer za printanje maici dukseri

2 400 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione