Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Различни огласи од категоријата "ТВ/Фотографија/ДВД/Сателитска"


Во категоријата "Друго" како подкатегорија на "ТВ/Фотографија/ДВД/Сателитска" се достапни најразлични огласи како на пример: огласи за продажба на IPTV, професионален дрон, нов Android TV Box, WiFi камера и многу друго. Регистрирајте оглас или погледнете ги актуелните огласи на Пазар3.мк!19 фев. 19:24 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA OPREMA ZA DIGITALNO REKLAMIRANJE

18 фев. 10:23 Друго  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Digitalen TV resiver HD USB besplatno site MK kanali

31 јан. 12:32 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Android TV Box V88 Mini

1 900 МКД

20 јан. 18:04 Друго  ·  Тетово

DJI Phantom 4 - so ekstra dodatoci

650 ЕУР

15 јан. 13:09 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

NVIDIA TV SHIELD + CONTROLLER

120 ЕУР Намалена цена

08 јан. 18:09 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Panoramska WiFI Kamera za Video nadzor i Alarm

1 800 МКД Намалена цена

04 јан. 20:28 Друго  ·  Тетово

play station 4

400 ЕУР

12 дек. 09:34 Друго  ·  Тетово

ps 4

400 ЕУР

12 окт. 20:40 Друго  ·  Струмица

Proektor Epson

13 500 МКД Намалена цена

03 окт. 09:21 Друго  ·  Кавадарци

DJI Mini 3 Pro

42 000 МКД

28 авг. 15:07 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

koristenprodavam lap top hp

6 000 МКД

03 јул. 15:56 Друго  ·  Велес

Амазон Фире ТВ Стик ТВ 4К

1 500 МКД

09 јун. 14:05 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Dron DJI Tello Boost Combo

8 000 МКД

15 мај 10:49 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Digital projector

200 ЕУР Намалена цена

15 мај 10:43 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Digital projector

200 ЕУР Намалена цена

12 мај 12:44 Друго  ·  Скопjе  ·  Сарај

Xiaomi Mi TV Stick 4K Android TV nov

3 600 МКД

11 мај 15:09 Друго  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

USB3.0 Pen Drive 2TB USB

2 500 МКД

25 апр. 08:00 Друго  ·  Охрид

Drone DJI Mavic Mini

250 ЕУР

24 апр. 11:44 Друго  ·  Радовиш

Interaktivna tabla

20 000 МКД

21 јан. 16:30 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

10 Metri Endoskopska Kamera za Android i Laptop

1 200 МКД

20 јан. 11:33 Друго  ·  Скопjе  ·  Чаир

philips monitor

4 500 МКД

13 јан. 06:12 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Novo!!! Android D9 TV BOX

50 ЕУР

22 дек. 19:44 Друго  ·  Скопjе  ·  Чаир

philips monitor

4 500 МКД

07 дек. 00:21 Друго  ·  Тетово

Igri za ps 4

1 000 МКД

01 дек. 23:15 Друго  ·  Радовиш

Se kupuvaat nogarki za ST televizor

01 дек. 23:15 Друго  ·  Радовиш

Se kupuvaat nogarki za ST televizor

25 ноем. 19:22 Друго  ·  Гостивар

Drone EaChine ex2h

70 ЕУР

21 ноем. 17:48 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

DJI Mavic Air 2 delovi

500 ЕУР

14 окт. 16:04 Друго  ·  Тетово

Se prodava Dron NOV NEKORISTEN

4 500 МКД

30 септ. 14:37 Друго  ·  Штип

Android box

2 700 МКД

13 септ. 08:16 Друго  ·  Тетово

igri za ps4

125 ЕУР

06 септ. 23:58 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam art/ sliki za na zid

1 800 МКД

02 септ. 00:43 Друго  ·  Охрид

Nikon sb 600

8 500 МКД

23 јун. 21:30 Друго  ·  Кочани

Gramofonski ploci

150 МКД

19 јун. 23:05 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

WiFi IP Kamera Sijalica za Videonadzor

1 499 МКД Намалена цена

27 мај 11:22 Друго  ·  Охрид

Dron DJI MAvic Pro

450 ЕУР

15 мај 06:37 Друго  ·  Охрид

Drone

400 ЕУР

11 мај 10:56 Друго  ·  Куманово

TV LED Fuego 32 FG

3 500 МКД

16 мар. 16:14 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Netflix 4K UltraHD Premium profil i PIN

5 ЕУР

14 фев. 20:52 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Podvizen digitalen bilboard

29 ноем. 12:10 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Dron DJI phantom 3 standard i original ranec DJI

450 ЕУР Намалена цена

28 ноем. 18:40 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

REKLAMNA CENA RAZSPRODAZBA

2 000 МКД

18 ноем. 22:13 Друго  ·  Охрид

Aputure vs-1 monitor za kamera ili kran

6 000 МКД

06 ноем. 18:50 Друго  ·  Гостивар

Montior BenQ

90 ЕУР

13 окт. 13:08 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stik so sportski kanali

650 МКД

13 септ. 12:08 Друго  ·  Скопjе  ·  Чаир

EPSON DTG Printer za printanje maici dukseri

2 400 ЕУР


Продавајте лесно, брзо и едноставно на Пазар3.мк


Во категоријата "Друго" како подкатегорија на "ТВ/Фотографија/ДВД/Сателитска" може да огласувате најразлични предмети или услуги како дел од подкатегоријата "ТВ/Фотографија/ДВД/Сателитска".


Во оваа категорија ќе сретнете огласи како на пример: огласи за продажба на IPTV, фискална каса, навигација, рефлектори, професионален дрон, нов Android TV Box, WiFi камера и многу друго.Доколку барате да купите некој производ, или Ви е потребна некаква услуга користете ги опциите за филтрирање на огласите, или напишете го името на она што го барате во полето за пребарување.Доколку пак продавате некаков производ или нудите некаква услуга пополнете го формуларот за регистрација на оглас, и продавајте на Пазар3 брзо, лесно и едноставно!


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации