Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Autopjesë dhe Pajisje

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Autopjesë dhe Pajisje , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Autopjesë dhe Pajisje | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

23 Nën 18:56
Линк
Të tjera , Shkup , Gjorce Petrov

KUPUVAM Menjac za OPEL CORSA


Dje 16:52 Goma dhe Bandazhe , Negotinë

Sava intensa uhp2

3 000 MKD

Dje 14:41 Goma dhe Bandazhe , Manastir

ALUMINSKI BANDAZI 16KI KAKO NOVI 4X108

220 EUR

Dje 14:06 Goma dhe Bandazhe , Gostivar

Fellgi

Dje 05:41 Goma dhe Bandazhe , Shkup , Butel

Гуми BF Goodrich Urban Terrain T/A

20 000 MKD

Dje 04:46 Goma dhe Bandazhe , Shkup , Karposh

kupuvam

Dje 04:46 Goma dhe Bandazhe , Strumicë

SE PRODAVA

300 EUR

Dje 04:46 Goma dhe Bandazhe , Shkup , Çair

BANDASI 16KI ZA VOLKSWAGEN

28 Nën 19:07 Goma dhe Bandazhe , Shkup , Centar

Gumi Sava Intensa Letni

4 000 MKD

Online
28 Nën 18:34 Goma dhe Bandazhe , Koçan

Bandasi

265 EUR

28 Nën 18:20 Goma dhe Bandazhe , Koçan

Bandasi

265 EUR

28 Nën 17:57 Goma dhe Bandazhe , Shkup , Butel

4 celicni bandasi za golf 4

40 EUR

28 Nën 17:32 Goma dhe Bandazhe , Shkup , Butel

Michelin zimski gumi 195/55-15

100 EUR

28 Nën 17:13 Rimorkio , Shkup , Aerodrom

PRIKOLKA BRAKO

300 EUR

28 Nën 14:33 Pjesë rezerve , Shkup , Gazi Babë

Far za Audi Volkswagen Vw

28 Nën 03:35 Të tjera , Shkup , Aerodrom

Lanci za sneg

28 Nën 03:35 Goma dhe Bandazhe , Kumanovë

Felgi so gumi za bmw x1

200 EUR

27 Nën 20:25 Goma dhe Bandazhe , Kumanovë

Felgi so gumi za bmw x1

200 EUR

27 Nën 20:23 Goma dhe Bandazhe , Kumanovë

Felgi so gumi za bmw x1

200 EUR

27 Nën 17:08 Pjesë rezerve , Kërçovë

Polovni delovi za mitshubishi

200 EUR Намалена цена

27 Nën 13:04 Të tjera , Ohër

Motor od ML350 Bluetech Dizel

27 Nën 09:27 Goma dhe Bandazhe , Shkup , Zelenikovë

Michelin alpin 4 235/55-17

200 EUR

27 Nën 08:11 Pjesë rezerve , Shkup , Gjorce Petrov

Se prodava

26 Nën 09:54 Goma dhe Bandazhe , Shkup , Çair

PRODAVAM BANDAZI SO GUMI

500 EUR

25 Nën 19:14 Shitorja Pjesë rezerve , Shkup

Turbina za Toyota

25 Nën 14:24 Pjesë rezerve , Ohër

Regler za Golf 6

45 EUR

24 Nën 19:21 Goma dhe Bandazhe , Shkup , Butel

Zimski Gumi so Bandazhi 185-65-14

5 000 MKD

23 Nën 22:55 Goma dhe Bandazhe , Shkup , Çair

Demo

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Autopjesë dhe Pajisje në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Autopjesë dhe Pajisje | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione