Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes-Benz | Shkup

10-13 , 2
10-24 , 1
11-13 , 2
11-17 , 1
12-13 , 2
12-17 , 6
13-17 , 3
15-13 , 1
15-14 , 4
16-19 , 1
16-24 , 1
17-22 , 1
18-24 , 3
18-43 , 1
208 , 2
25-43 , 3
410 , 1
813 , 4
816 , 2
818 , 1
Actros , 5
Atego , 13
Drug model , 10
Sprinter , 26
Sprinter , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes-Benz | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

17 Shk 14:31 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  Sprinter  ·  Shkup  ·  Saraj

Sprinter 316 godina 2014

316 EUR

25 Dhj 12:28 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  11-17  ·  Shkup  ·  Saraj

Transport

11 Tet 15:13 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  Sprinter  ·  Shkup  ·  Saraj

Mercedes sprinter 316

1 EUR

10 Sht 12:12 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  Sprinter  ·  Shkup  ·  Saraj

Sprinter 316 so hidraulicna rampa

11 500 EUR

18 Gush 21:56 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  Atego  ·  Shkup  ·  Saraj

Atego 8 24 god 2007

18 Gush 21:55 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  208  ·  Shkup  ·  Saraj

Ahgs

600 EUR

31 Dhj 20:25 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  10-24  ·  Shkup  ·  Saraj

Atego 10/24

111 MKD

09 Gush 15:36 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Saraj

kamjon 7-11 viti 1996

3 000 EUR

09 Gush 15:35 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Saraj

Kamjon 7-11

3 000 EUR

18 Korr 20:52 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  Atego  ·  Shkup  ·  Saraj

Atego

23 Qer 17:46 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  Atego  ·  Shkup  ·  Saraj

Atego 8 15

03 Maj 15:03 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  11-13  ·  Shkup  ·  Saraj

Mercedes-Benz 11-13

28 Nën 21:33 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  10-13  ·  Shkup  ·  Saraj

Mercedes-Benz Sprinter 315 313

12 000 EUR

28 Nën 16:48 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  12-17  ·  Shkup  ·  Saraj

Kamion 12 17 vo dobra sostojba

4 000 EUR

27 Tet 10:28 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  10-13  ·  Shkup  ·  Saraj

Mercedes-Benz 10-13 1980 vo ekstra sostojba

16 Tet 21:31 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  12-13  ·  Shkup  ·  Saraj

Kamion Mercedes 12-13 Kipper

1 EUR

08 Tet 14:50 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  12-13  ·  Shkup  ·  Saraj

Kamion Mercedes-Benz 12-13 Kipper

13 Shk 01:41 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  13-17  ·  Shkup  ·  Saraj

Mercedes 13-17 kiper

25 Dhj 17:48 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  Sprinter  ·  Shkup  ·  Saraj

Sprinter 515

25 Dhj 17:48 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  Sprinter  ·  Shkup  ·  Saraj

Sprinter

08 Korr 19:22 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  Sprinter  ·  Shkup  ·  Saraj

Sprinter

1 EUR

31 Mar 18:18 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  Sprinter  ·  Shkup  ·  Saraj

MERCEDES-BENZ SPRINTER 212 D

3 300 EUR

12 Mar 09:37 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  818  ·  Shkup  ·  Saraj

MERCEDES ATEGO 818 kiper

12 Mar 09:37 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  15-13  ·  Shkup  ·  Saraj

MERCEDES ATEGO 1323 so kran so dalinsko

12 Mar 09:37 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  25-43  ·  Shkup  ·  Saraj

MERCEDES AKTROS 2532 so KRAN

12 Mar 09:17 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  12-17  ·  Shkup  ·  Saraj

MERCEDES ATEGO 1222 so kran so dalinsko

12 Mar 09:13 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  25-43  ·  Shkup  ·  Saraj

MERCEDES AKTROS MP3 so kran ATLAS 125.1

12 Mar 09:13 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  12-17  ·  Shkup  ·  Saraj

MERCEDES-BENZ ATEGO 1218 so kran ATLAS 101.1

12 Mar 09:05 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  16-24  ·  Shkup  ·  Saraj

HIDRAULICNI PLATFORMI ZA KAMIONI

16 Dhj 13:42 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  15-14  ·  Shkup  ·  Saraj

MERCEDES-BENZ ATEGO 1529 KRAN KIPPER -07

13 Dhj 16:27 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Saraj

MERCEDES ATEGO 1529 so KRAN FASSI F105

19 Nën 18:33 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Saraj

MERCEDES ATEGOSO KRAN 1321 -15 euro6

19 Nën 18:33 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Saraj

MERCEDES AKTROS 2532 so KRAN

19 Nën 18:33 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Saraj

MERCEDES AKTROS 1836 so KRAN -07

19 Nën 18:33 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Saraj

MERCEDES ATEGO 1529 euro4

19 Nën 18:33 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Saraj

MERCEDES AKTROS 2532 SHLEP SLUZBA SO KRAN

29 Korr 14:42 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  816  ·  Shkup  ·  Saraj

MERCEDES-BENZ VARIO 816 euro4 -06

29 Korr 11:26 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  Atego  ·  Shkup  ·  Saraj

MERCEDES-BENZ CISTERNA 816 euro5

28 Korr 21:17 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  12-17  ·  Shkup  ·  Saraj

MERCEDES-BENZ ATEGO 1222 so kran -07

28 Korr 21:05 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  Atego  ·  Shkup  ·  Saraj

MERCEDES-BENZ ATEGO 818 euro4 -07

28 Korr 16:48 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  12-17  ·  Shkup  ·  Saraj

MERCEDES-BENZ ATEGO 1218

28 Korr 16:28 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  15-14  ·  Shkup  ·  Saraj

MERCEDES-BENZ ATEGO 1529 SO KRAN

13 Korr 17:34 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  Atego  ·  Shkup  ·  Saraj

MERCEDES-BENZ ATEGO 1222 SO KRAN -07

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes-Benz | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione