Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

08 Pri 21:40 Auto sallon Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  MAN  ·  18.440  ·  Shkup  ·  Saraj

Man

04 Pri 05:15 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  DAF  ·  CF  ·  Shkup  ·  Saraj

Bager kubota

15 500 EUR

21 Mar 21:02 Auto sallon Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  MAN  ·  TGA  ·  Shkup  ·  Saraj

Delovi za Man Tga

21 Mar 20:59 Auto sallon Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  MAN  ·  18.440  ·  Shkup  ·  Saraj

Man

12 Mar 22:40 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  MAN  ·  18.460  ·  Shkup  ·  Saraj

Man tga 18.460

17 Shk 14:31 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  Sprinter  ·  Shkup  ·  Saraj

Sprinter 316 godina 2014

316 EUR

13 Shk 17:31 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  516  ·  Shkup  ·  Saraj

Sprinter 516

27 Jan 09:38 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  Atego 816  ·  Shkup  ·  Saraj

Vario

25 Dhj 12:28 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  11-17  ·  Shkup  ·  Saraj

Transport

18 Dhj 10:31 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  MAN  ·  18.440  ·  Shkup  ·  Saraj

Man Tgx Euro 6

23 500 EUR

02 Nën 06:01 Auto sallon Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  MAN  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Saraj

MAN

18 Tet 18:13 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Друга марка  ·  Schmitz  ·  Shkup  ·  Saraj

Prikolka

8 300 EUR

11 Tet 15:13 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  Sprinter  ·  Shkup  ·  Saraj

Mercedes sprinter 316

1 EUR

10 Sht 12:12 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  Sprinter  ·  Shkup  ·  Saraj

Sprinter 316 so hidraulicna rampa

11 500 EUR

18 Gush 21:56 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  Atego  ·  Shkup  ·  Saraj

Atego 8 24 god 2007

18 Gush 21:55 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  208  ·  Shkup  ·  Saraj

Ahgs

600 EUR

22 Pri 11:38 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Друга марка  ·  TAM  ·  Shkup  ·  Saraj

Kamionce Tam

31 Dhj 20:25 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  10-24  ·  Shkup  ·  Saraj

Atego 10/24

111 MKD

20 Dhj 20:48 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Друга марка  ·  Schmitz  ·  Shkup  ·  Saraj

Kontenjerka Poluprikolka

10 000 EUR

16 Dhj 10:21 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  MAN  ·  10.130  ·  Shkup  ·  Saraj

Ngarkus 2018

9 200 EUR

10 Dhj 13:16 Auto sallon Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  MAN  ·  18.440  ·  Shkup  ·  Saraj

Man tga delovi

03 Dhj 23:12 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Scania  ·  111  ·  Shkup  ·  Saraj

bager

20 EUR

27 Sht 20:35 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  18-29  ·  Shkup  ·  Saraj

Mercedes Benz Kipper Kran

45 999 EUR

31 Gush 23:20 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  MAN  ·  18.280  ·  Shkup  ·  Saraj

MAN TGM 18.280

09 Gush 15:36 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Saraj

kamjon 7-11 viti 1996

3 000 EUR

09 Gush 15:35 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Saraj

Kamjon 7-11

3 000 EUR

18 Korr 20:52 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  Atego  ·  Shkup  ·  Saraj

Atego

12 Korr 15:17 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Saraj

Bager hitachi ex 120

20 500 EUR

11 Korr 00:17 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Saraj

bager kubota

16 500 EUR

23 Qer 17:46 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  Atego  ·  Shkup  ·  Saraj

Atego 8 15

18 Qer 20:17 Auto sallon Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  MAN  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Saraj

Man

15 Qer 15:14 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Renault  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Saraj

Kamion 5akse kiper

03 Maj 15:03 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  11-13  ·  Shkup  ·  Saraj

Mercedes-Benz 11-13

14 Mar 11:30 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  MAN  ·  33.292  ·  Shkup  ·  Saraj

Man 33.293

07 Shk 16:50 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  MAN  ·  26.321  ·  Shkup  ·  Saraj

Man Kiper 26.322

27 Dhj 15:53 Auto sallon Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Scania  ·  R420  ·  Shkup  ·  Saraj

Scania R420

17 Dhj 21:25 Auto sallon Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  MAN  ·  18.440  ·  Shkup  ·  Saraj

Man

1 EUR

30 Nën 17:42 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Iveco  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Saraj

Iveco C35 2005

4 666 EUR Намалена цена

28 Nën 21:33 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  10-13  ·  Shkup  ·  Saraj

Mercedes-Benz Sprinter 315 313

12 000 EUR

28 Nën 16:48 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  12-17  ·  Shkup  ·  Saraj

Kamion 12 17 vo dobra sostojba

4 000 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione