Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kiper , kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Kiper | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

19 Shk 13:45
Линк
Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Iveco  ·  EuroTrakker  ·  Negotinë

Iveco Trakker so licenca

39 500 EUR

11 Shk 16:23
Линк
Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Iveco  ·  EuroTrakker  ·  Strugë

Man Tga mikser moze i samo sasjia


19 Shk 13:45
Линк
Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Iveco  ·  EuroTrakker  ·  Negotinë

Iveco Trakker so licenca

39 500 EUR

16 Shk 20:57 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Petrovec

Andreoli Kiper sandak 18m3

16 Shk 08:52 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Iveco  ·  Astra  ·  Gjevgjeli

Kiper bager

14 Shk 22:42 Auto sallon Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Man 41/44 Tga 2008 go

11 Shk 16:23 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Iveco  ·  EuroTrakker  ·  Strugë

Man Tga mikser moze i samo sasjia

10 Shk 15:32 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  813  ·  Tetovë

MERCESES 813 KIPER

3 500 EUR

02 Shk 14:56 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Radovisht

Iveco kiper

4 000 EUR Намалена цена

26 Jan 18:35 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  MAN  ·  33.480  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se prodava kamion MAN kiper

1 EUR

19 Jan 08:49 Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Kiper pumpi za kiper kamioni i grajferi

17 Jan 19:29 Makina ndërtimi  ·  Kumanovë  ·  Nagoriçit të Vjetër

ULT 220 Skania

16 Jan 20:13 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  MAN  ·  10.210  ·  Ohër

man tgl

18 000 EUR

14 Jan 12:04 Makina ndërtimi  ·  Shkup

BAGER/ESKAVATOR FIAT HITACHI NEW HOLLAND

14 Jan 11:54 Makina ndërtimi  ·  Shkup

DERRASA/PALETA DRURI PRODHIME BETONI

14 Jan 11:44 Makina ndërtimi  ·  Shkup

CATERPILLAR 950M 2018

14 Jan 11:44 Makina ndërtimi  ·  Shkup

LIEBHERR 566 XPOWER 2017

11 Jan 23:22 Auto sallon Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Mercedes-Benz  ·  Atego  ·  Ohër

ATEGO 822

1 EUR

08 Jan 13:39 Auto sallon Pjesët rezerve  ·  Radovisht

Meiller kipper celibcri

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Kiper | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Kiper во категорија Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • kiper во категорија Makina
  • kiper во категорија Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës | Iveco
  • Kiper во категорија Cimer/e
  • kiper во категорија Anije dhe skuterë uji
  • kiper во категорија Dorëzim i biznesit të përpunuar
  • kiper во категорија Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës | Mercedes-Benz
  • kiper во категорија Vetura | Mercedes-Benz | S-класа
  • kiper во категорија Vetura | Peugeot
  • kiper во категорија Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës | Scania

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione