Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на резервни делови од оштетени или хаварисани возила

Откуп и продажба на резервни делови од оштетени, зарибани, удрени, опожарени или havarisani vozila од сите добро познати марки и модели на автомобили, камиони и други возила како што се : VW, Ford, Fiat, Citroen, Audi, BMW, Opel, MAN, Scania и други. Најлесен начин да го продадете Вашето оштетено возило е доколку регистрирате оглас на Пазар3.мк! Тука, во оваа категорија на сајтот, се продаваат секаков вид на havarisani vozila.

19 фев. 09:24 Оштетени возила (за делови)  ·  Скопjе  ·  Скопје

Otkup na Sekakvi vozila

3 000 ЕУР

10 фев. 14:39 Оштетени возила (за делови)  ·  Куманово

DELOVI MERCEDES SPRINTER

888 МКД

09 фев. 15:00 Оштетени возила (за делови)  ·  Куманово

DELOVI VECTRA B DIZEL BENZIN

74 220 961 МКД

29 јан. 17:18 Оштетени возила (за делови)  ·  Берово

Land Rover Frelender

07 јан. 20:28 Оштетени возила (за делови)  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Citroen Berlingo 99

1 МКД

29 ноем. 00:56 Оштетени возила (за делови)  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Yugo 55

08 ноем. 22:26 Оштетени возила (за делови)  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Astra 2003god Havarisan

1 ЕУР

07 ноем. 09:18 Оштетени возила (за делови)  ·  Делчево

Delovi za audi a3 1.9 tdi

06 ноем. 08:55 Оштетени возила (за делови)  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Furgon

06 ноем. 08:52 Оштетени возила (за делови)  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Furgon

05 ноем. 23:11 Оштетени возила (за делови)  ·  Делчево

Delovi za VW passat 1.9tdi 90hp

05 ноем. 23:11 Оштетени возила (за делови)  ·  Делчево

Delovi za Seat Toledo 1.9tdi 110hp

05 ноем. 23:11 Оштетени возила (за делови)  ·  Делчево

Delovi za Reno Scenic 1.9td

05 ноем. 22:41 Оштетени возила (за делови)  ·  Скопjе  ·  Скопје

hagagah

Продажба на havarisani vozila


Постојат голем број на ситуации кои можат да Ве доведат до состојба да морате да размислувате за продажба на Вашите расипани или havarisani vozila. Од град, поплави, паднати дрва, пожар, па се до собраќајни несреќи, Возилото може да биде жртва во голем број на непријатни околности.


Меѓутоа нема потреба да се загрижувате - се додека Вие сте безбедни возилото може да се замени и да се продаде по одлични услови. Постојат голем број на авто отпади, или авто сервиси, кои вршат откуп на оштетени, расипани и havarisani vozila.


Дали оштетеното возило има некаква вредност?


Тоа што Вашиот автомобил, или некое друго возило е оштетено и веќе нема никаква употреблива користи за Вас, не значи дека ја изгубило целата своја вредност. Сеуште, возилото можете да го продадете и да добиете одредена готовина за истото.


Автомобилот, оштетениот камион, расипаното комбе, или други havarisani vozila се полни со делови кои се вредни за механичарските сервиси или продавниците за продажба на резервни делови. Дури и најоштетените и havarisani vozila се полни со вредни материјали и делови кои можат да се искористат или рециклираат.Продажба на havarisani vozila на Пазар3.мк


Тука, во оваа категорија на сајтот може да најдете Audi, BMW, Citroen, Mercedes и други марки на автомобили на делови. Огласи за продажба на половни резервни делови за камиони, комбиња, приколки и други возила се исто така достапни на Пазар3.


Доколку имате старо, хаварисано или неисправно возило, вклучувајќи хаварисани автомобили, камиони, комбиња, автобуси и други возила, погледнете ги огласите од категоријата "Оштетени возила (за делови)" и контактирајте ги огласувачите кои вршат откуп на оштетени и havarisani vozila.


Дополнително, можете да регистрирате и оглас со наслов "prodavam havarisani vozila". Направете неколку слики од возилото и наведете некои основни детали околу тоа каква марка и модел е возилото. Сликите дополнително ќе помогнат заинтересираните купувачи да ја одредат вредноста на оштетеното возило и да одлучат дали имаат потреба од возило во таа состојба.


На Пазар3.мк се продаваат голем број на havarisani vozila. Меѓу огласите ќе сретнете огласи за продажба на камион volvo на делови, man tga на делови, citroen хаварисан, audi на делови, делови од volkswagen, и многу други.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации