Berovë | Makina | Vetura | Hyundai | Elantra

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


30 Nën 19:56 , ,

Hyundai Elantra moze i zamena

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Nën 16:35 ,

Se prodava Hyundai Elantra

8 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Nën 15:10 ,

Hyundai Elantra -13

8 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Nën 20:04 , ,

Hyundai Elanrta 1.6 2015

9 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
13 Nën 15:31 , ,

Hyundai Elantra 1.6 MPI GLS

14 199 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Nën 23:17 , ,

Hyundai Elantra 1.6 2015

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
13 Sht 17:43 ,

HYUNDAI ELANTRA -12

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Sht 12:00 ,

HYUNDAI ELANTRA GLS 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Maj 23:28 ,

Hyundai Elantra 1.6 i atestplin /benzin

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 20:12 , ,

Hyundai Elantra -04

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim