Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | Shkup

190 , 5
200 , 8
220 , 17
230 , 1
250 , 1
270 , 5
280 , 1
300 , 1
320 , 2
400 , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 19:34 , ,

Mercedes-Benz C 220

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 00:40 , ,

Mercedes-Benz C 220 Automatic kako nova

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 23:29 , ,

Mercedes-Benz CLK 320 benzin 307ps

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 01:26 , ,

Mercedes-Benz Kamion

Viti: 1994
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Maj 21:36
Link:
, ,

Mercedes-Benz C220 Avantgarde

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 14:08 , ,

Mercedes-Benz C200 cdi

1 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 13:54 Shitorja , ,

Mercedes-Benz B 180cdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Mar 10:07 , ,

Mercedes-Benz C 320 avantgarde 7g brzini

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Shk 13:15 , ,

Mercedes-Benz C 220CDI 150ks Automatic -06 Redizajn Facelift

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 21:08 , ,

Se prodava

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Jan 12:48 , ,

Mercedes-Benz C 220 -96

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 13:43 , ,

C 220

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Dhj 22:30 , ,

Se prodava Mercedes-Benz E270CDI

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Nën 19:32 , ,

Mercedes

1 MKD

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 03:19 , ,

Mercedes-Benz CDI 200 mozhe i zamena

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 21:16 , ,

Prodavam mercedes cdi 200

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 21:08 , ,

Prodavam

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 05:12 , ,

mercedes evo 320 avantgarde

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 05:12 , ,

mercedes evo 320 avantgarde

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 05:12 , ,

mercedes evo 320 avantgarde

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 22:21 , ,

Mercedes-Benz C 320 avantgarde 7g brzini

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Mar 18:27 , ,

Mercedes-Benz 320 3.2 -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 17:12 , ,

Mercedes-Benz C 220 D 4matik Blackwhite -16

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Jan 20:15 , ,

Mercedes A 180 cdi -06 registrirana

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Jan 04:33 , ,

Mercedes Benz A180 cdi -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Dhj 17:52 , ,

Mercedes Benz C 200 -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 21:43 , ,

Mercedes A 170

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 23:33 , ,

Mercedes-Benz E220

48 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 14:25 , ,

Mercedes-Benz 220

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Nën 20:14 , ,

Mercedes Ml 320

13 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 11:12 , ,

Mercedes-Benz s400 biturbo

4 200 MKD

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 10:57 , ,

Mercedes-Benz E280 EVO -08

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 17:45 , ,

Mercedes Benz 200

88 888 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 17:49 , ,

Mercedes Benz C320 AMG

16 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:15 , ,

Mercedes-Benz C klasa

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 17:34 , ,

Mercedes Benz E 220 Avantgarde

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 07:59 , ,

Mercedes-Benz Avantgarde C220 CDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 07:59 , ,

Mercedes-Benz 220c cdi

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Nën 20:18 , ,

Mercedes-Benz A180

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 19:47 , ,

Mercedes-Benz E 220 redizajn -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 19:47 , ,

Mercedes-Benz E 320

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Tet 13:23 , ,

Merceds-Benz 220

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 15:34 , ,

Mercedes-Benz C 200

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 01:12 , ,

Mercedes-Benz 220

2 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 20:45 , ,

Mercedes-Benz 229 cdi

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Gush 11:56 , ,

Mercedes-Benz C 270

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 22:27 , ,

Mercedes-Benz C 220 cdi -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 08:57 , ,

Mercedes- Benz C 200

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 20:56 , ,

Mercedes-Benz C 220 CDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 20:39 , ,

Mercedes E 350

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione