Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Mercedes-Benz

А-класа , 1168
B-класа , 325
C-класа , 2768
E-класа , 2397
S-класа , 307
Golf , 1
190 , 104
200 , 307
220 , 481
230 , 14
240 , 13
250 , 100
270 , 140
280 , 33
290 , 49
300 , 46
320 , 103
350 , 30
400 , 4
416 , 1
450 , 1
560 , 1
600 , 1
AMG GT , 1
MB 100 , 5
Vaneo , 38
Vario , 3
Viano , 24

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

17 Shk 10:55
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Kumanovë

Mercedes-Benz C320 165 Kw Auto Plac Zurich

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:42
Linku:
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava Mercedes E320cdi

4 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 15:02
Linku:
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Çair

Mercedes Benz C220 AMG

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 19:05 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Karposh

Mercedes AMG A35

44 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:04 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Karposh

Mercedes AMG A35

44 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:40 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Kumanovë

MERCEDES-BENZ VITO 111 CDI 2.2 DIESEL 08 AUTOPLAC ZAZO

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:48 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Shkup  ·  Butel

MERCEDES ML 320 CDI 4MATIC 2009 REDIZAJN TOP SOSTOJBA TOP

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:25 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Kumanovë

Mercedes-Benz E220 AMG 4m(4x4) 2017

36 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:05 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Shkup

B Klasa-200 CDI 2013 Kako Novo Top. Zamena

9 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 140  ·  Kumanovë

MERCEDES A140-REG SO OPREMA

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:19 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kumanovë

Mercedes Benz C 220 Edition C AMG Line

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:11 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 240  ·  Shkup  ·  Karposh

MERCEDES.C.240.BENZIN 01.GOD.KLIMA.ATES.PLIN.FULL

2 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:32 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mercedes C180cdi AutoMilano

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:55 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Gostivar

MERCEDES GLK 220 CDI AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:42
Linku:
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 250  ·  Tetovë

Mercedes GLE 250d/205ks/2016

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:30 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Shkup  ·  Butel

Se Prodava Mercedes C200 2009

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:27 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Shkup

MERCEDES A 180 CDI PROIZVEDEN 2015 GODINA 1.5CDI 80KW

12 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:18 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Shkup  ·  Karposh

Mercedes B 180 cdi avtomatic facelift 2015/16g perfekten

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:35 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Kriva Pallankë

Mercedes-Benz B180 CDi 110ks BlueEFFICIENCY/NAVI - 2013

9 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:35 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Kriva Pallankë

Mercedes-Benz GLK 220CDi 7G TRONIC 4MATIC 170ks - 10

13 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:35 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Kriva Pallankë

Mercedes-Benz GLK 250CDi 204ks AMG 4MATIC AVTOMATIK - 2014

19 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:09 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

MERCEDES B 180 CDI 109KS GOD -08 SPORT 6 BRZINI NOVO FULL

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:06 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

MERCEDES A150 BENZIN 95KS GOD -05 KLIMA KAKO NOVO FULL

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:05 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

MERCEDES CLK 200 BENZIN 136KS CABRIO AUTOMATIC KAKO NOVO FUL

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:51 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

MERCEDES GL350CDI 4matic Bluetec 7sedista

42 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:12
Linku:
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 270  ·  Dellçevë

Mercedes-Benz CLK 270

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 15:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Ohër

MERCEDES C 200 CDI - AVANTGARDE

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:42
Linku:
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava Mercedes E320cdi

4 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 15:02
Linku:
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Çair

Mercedes Benz C220 AMG

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:19 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Shkup  ·  Karposh

MERCEDES BENZ B180 FACELIFT AVANGARDE 2017

12 500 MKD Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:54 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Kumanovë

se prodaca Mercedes-Benz b180 110ks 2011g reg.9.2024

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:02 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Shkup  ·  Butel

Mercedes GLA200 vo odlicna sostojba

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:32 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Shkup

Mercedes A200CDI

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:22 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam MERCEDES A180 CDI

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:36 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

MERCEDES BENZ E 250 2.2 CDI 12.2014 BLUETEC 4-MATIC NEUVEZEN

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 220  ·  Kumanovë

Mercedes GLK 200 CDI 4matic Blue efficiency

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 220  ·  Kumanovë

GLK 220 CDI 4 matic blue efficiency

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:03 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Kumanovë

MERCEDES E 220 CDI LOOK AMG E 63

33 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:02 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Kumanovë

MERCEDES GLC 220 CDI AMG LINE 4 MATIC SWISS

25 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Shk 23:21 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 320  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Gl320

16 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 22:22 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Tetovë

Mercedes-Benz B180 cdi 2007 odlicen moze zamena

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 22:11 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Koçan

Mercedes CLS 320 CDI Facelift 2008

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 21:43 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Resnjë

MERCEDES E 220 CDI 7G 2012

15 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 20:41 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjevgjeli

Mercedes C220 Exclusive

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Shk 19:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tetovë

Mercedes Benz C220 AMG

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 18:03 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Prilep

Se prodava Mercedes Benz B 180 CDI - Automatic

5 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 16:50 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Manastir

Се продава, може и замена со моја доплата

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Shk 16:50 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava Mercedes Benz E350

1 MKD

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 16:40 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 45 AMG  ·  Shkup  ·  Aerodrom

2022 Mercedes-Benz A-class AMG A45s 421 hp

82 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 16:36 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Manastir

MERCEDES E220CDI DPF 170KS 2010G AVANTGARDE KAKO NOV

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 14:30 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 250  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam-Menuvam Mercedes GLE 250 2016 g.

38 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Shk 13:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mercedes A170 CDI, 2000God. Ful Oprema, Registriran

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 13:35 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mercedes-Benz E220 CDI 170hp

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Mercedes-Benz | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione