Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Mercedes-Benz C 220

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Mercedes-Benz C 220 | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

22 Pri 19:06
Linku:
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tetovë

MERCEDES BENZ C220 /// AMG LINE

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 14:10 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mercedes-Benz C 220d 128000KM BlueTEC AMG Line

27 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Dje 12:29 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tetovë

MERCEDES C220 CDI 125kw 6-Brzini 2008god. "AVTOCENTAR"

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 19:06 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tetovë

MERCEDES BENZ C220 /// AMG LINE

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 10:32 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

MERCEDES C220 CDI 170KS AVANTGARDE 2011 AUTO RISTESKI

11 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 18:28 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Mercedes c220 cdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 17:39 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjevgjeli

Mercedes C220 Exclusive

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Pri 15:32 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gostivar  ·  Rostushë

Se prodava mercedes c220 redizajn 2004

5 500 MKD

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 16:54 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Centar

MERCEDES-BENZ C-CLASSE COUPE 220CDI 170HP 9GTRONIC AMG Line

36 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Pri 11:12 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Ilinden

MERCEDES-BENZ C220 7G-TRONIC FACELIFT 2012

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 11:09 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Resnjë

Mercedes c220 cdi

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 17:18 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kriva Pallankë

Mercedes-Benz C220 CDi AVANTGARDE AVTOMATIK - 2013

13 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 13:35 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ohër

Mercedes-Benz C-Klasse C 220 CDI BlueEfficiency Elegance

14 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 14:26 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Mercedes C220 Neuvezuvan

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 10:03 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mercedes C220 Avantgarde 2013

14 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 13:15 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kumanovë

MERCEDES C 220 CDI COUPE / Kупе ili zamena za kabriolet.

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 10:48 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tetovë  ·  Bogovinë

Mercedes benz c220

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 08:47 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

MERCEDES-BENZ C-KLASSE C220d BlueTEC

17 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 12:08 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Golem izbor na avtomobili Avto Miro

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Pri 11:15 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ohër

MERCEDES C 220 CDI 170 KS ELEGANCE AVTOMATIK - 08.MT Auto

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 11:11 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ohër

MERCEDES C 220 CDI 170 KS ELEGANCE NOV - 08.MT Auto

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 09:38 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

MERCEDES C220 (2009) AVANTGARD - AMG OPTIC

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 12:14 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Golem izbor na avtomobili Avto Miro

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Mar 18:22 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Manastir

MERCEDES C220 CDI 170KS. 9G-TRONIC (AMG LOOK)

27 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 17:48 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Manastir

Mercedes Benz C 220 blueTec avangarde

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Mar 12:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tetovë

Mercedes Benz C220 AMG

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 10:21 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Butel

MERCEDES C220 cdi 125 kw 170 ks SO LEDOVI 2015 god

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Mar 02:50 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ohër

Mercedes w204 C 220

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Mar 15:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Çair

Mercedes Benz C220 AMG

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 09:44 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Resnjë

MERCEDES C 220 CDI 170KS ELEGANCE

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 00:01 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gostivar

Shitet vetur mercedes c220

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
01 Mar 09:25 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Veles

Mercedes-Benz C220 CDI avangard redizajn 2011

14 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Shk 10:19 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kumanovë

Mercedes Benz C 220 Edition C AMG Line

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 20:00 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Koçan

Се продава Mercedes C 220 cdi 125kW Avantgarde

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 15:05 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shtip

Mercedes-Benz C 220d 200hp + 20hp mild hybrid 2021

53 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Shk 21:43 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ohër

Mercedes c220

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Shk 22:02 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kumanovë

Мерцедес-Бенз C220 1996 караван (регистриран)

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 16:22 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prilep

MERCEDES C 220 AMG OM 646 170 KS 2007/2008 OD CH Full koza!

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Shk 16:34 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tetovë

Mercedes Benz C220 AMG

25 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 22:56 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Aerodrom

MERCEDES BENZ C220 170HP AVANTGARDE

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 18:28 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup

MERCEDES C 220 CDI AMG OPTIC PANORAMA-18

26 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Jan 14:15 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Aerodrom

MERCEDES C 220 AVANTGARDE FACELIFT

5 699 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 14:14 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prilep

Mercedes Benz AMG Line C220d

27 000 MKD

18 Jan 14:50 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Mercedes C 220d Bluetec

25 850 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Dhj 12:59 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Çair

Mercedes-Benz C 220D 2014

28 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Dhj 09:45 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Strugë

se prodava merceses c220

1 500 EUR

12 Dhj 09:35 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

se prodava

8 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Dhj 09:35 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

mercedes c 220 cdi avangarde 170 ks avangarde 072 313 951

8 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Dhj 09:29 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

se prodava

8 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Dhj 02:33 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Mercedes C220

23 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Dhj 15:15 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Radovisht

Mercedes C220 AMG Avantgarde 125KW W204

9 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Mercedes-Benz C 220 | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione