Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Shkup

Golf , 152
Golf Plus , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

09 Maj 17:38 , ,

VW Golf 7 1.6 110ps 2014

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Maj 23:37 , ,

GOLF VII 1.6 TDI 2014GOD

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 13:50 Shitorja , ,

VW Golf 5 1.9 tdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Mar 15:48 , ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 4 Motion (4x4)

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 09:19 , ,

VW Golf 5 1.9 tdi 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 18:58 , ,

Jusuf Bejtulla

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Mar 22:04 , ,

GOLF 7 2.0 TDI GOD.2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 01:39 , ,

Golf

666 666 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 19:20 , ,

Golf 6

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Nën 02:40 , ,

GOLF 4

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 12:29 , ,

VW Golf 5 1.9TDI 4 Motion

4 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 10:55 , ,

VW Golf 5 1.9TDI 4Motion

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 12:38 , ,

VW GOLF 7 1.6TDI DSG

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 00:05 , ,

Prodavam golf 2

800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Qer 23:00 , ,

Golf 7 1.6 Tdi R/line

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 20:41 , ,

Golf 5 gt

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 11:42 , ,

VW Golf 5

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 18:06 , ,

VW GOLF

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 20:18 , ,

VW Golf -98

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Dhj 17:07 , ,

VW Golf 5 1.9tdi

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: > 500 000
16 Dhj 17:27 , ,

VW Golf 4 1.4

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 23:33 , ,

VW Golf 4

31 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 18:10 , ,

VW GOLF 4 1.9TDI

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Nën 14:30 , ,

VW Golf 6 2.0

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Nën 01:03 , ,

VW Golf 3 Reg -94

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Tet 01:58 , ,

VW Golf 2

1 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 15:54 , ,

VW Golf 2

1 350 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Tet 22:49 , ,

VW Golf 3 tdi 1.9

800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Tet 12:00 , ,

VW Golf 3

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 07:51 , ,

VW Golf 4

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Gush 11:44 , ,

VW GOLF 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 12:05 , ,

VW Golf 5

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 15:01 , ,

VW Golf 6 1.6 TDI Blue motion

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 15:16 , ,

GOLF 5 1.9 TDI -06 FULL

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Korr 20:57 , ,

VW Golf

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 20:00 , ,

VW Golf 5

5 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 00:37 , ,

VW Golf 6 high line 2.0

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 01:00 , ,

golf 5 2.0 tdi moze zamena

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 16:43 , ,

VW GOLF 5 GT 1.9 TDI 77 KW 105 PS -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Mar 13:21 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI Goal

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 17:00 , ,

VW Golf 4 116ks

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 15:12 , ,

VW Golf Plus 1.9 tdi full oprema

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 22:16 , ,

VW golf 6 1.6 tdi 105 ps

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 14:46 , ,

VW Golf 6 2.0

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Nën 14:48 , ,

VW Golf 5 1.9tdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 12:44 , ,

VW Golf 6 2.0 110 ps

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 14:02 , ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 14:02 , ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 00:38 , ,

VW Golf 5 gtd 1.9

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione