Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | VW Volkswagen

Golf , 8448
Golf Plus , 258

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | VW Volkswagen | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 00:55
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

VW GOLF 6 2.0 TDI 140KS, 2009, 193000km

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 10:18
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kumanovë

VW GOLF PLUS 2.0 TDI��������NOV UVOZ CH KLIMATRONIK NOVO !!!

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 22:36
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

VW Volkswagen Golf 5 1.9 TDI

3 500 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

Sot 01:30 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Golf VIII 2.0tdi AutoMilano

23 550 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

Golf 2.0

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:07 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gostivar

VW GOLF 5 1.6 FSI 6 BRZ UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA SACUVANO

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

GOLF.6.2.0.TDI.110.KS.09 GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

6 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

VW GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTION

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:20 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW GOLF 6 2.0TDI 140KS DSG-AVTOMATIK AUTO KODEKS

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:19 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW GOLF 1.6TDI 105KS Hight-Line 2011 AUTO KODEKS

7 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

VW Golf 8 2.0tdi, DSG, 150ks 2020god

23 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:41 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Ilinden

VW Golf 7 GTD 2.0 tdi DSG 2015 Godina

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gostivar

Golf 5

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kërçovë

Се продава Golf V Plus , во перфектна состојба

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

VW Golf 7 2017 - DSG - Virtual Cockpit - 1.6tdi

17 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam Golf 5 1.4 benzin 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

GOLF PLUS

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:44 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Ilinden

Vw GOLF 8 2.0tdi 85 115ks 2020 LED VIRTUAL COCKPIT KAKO NOV

21 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:27 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech

10 299 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW GOLF 6 1.6 TDI 105ks 2013g PANORAMA

6 750 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

VW GOLF 5 - 1.9 TDI - KLIMA 2009 GOD

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

VW GOLF VI 2.0 TDI������������NOV UVOZ CH 5 VRATI STAKLO !!

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:11 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Butel

GOLF 7 2.0 TDI (150PS) 2015 Godina "HIGHLINE Oprema" ������

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

GOLF.6.2.0.TDI.140.KS.09 GOD.AUTOMATIC.DSG.KAKO.NOVO.FULL

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

GOLF.4.1.9.TDI.90.KS.00 GOD.KLIMA.REG.12.2024.FULL

2 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 05:38
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

VW Volkswagen Golf 5 1.9 TDI

3 500 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 00:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

VW GOLF 6 2.0 TDI 140KS, 2009, 193000km

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

VW GOLF 6 2.0 TDI 140KS, 2009, 193000km

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 20:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

VW Golf 7 2.0tdi 150ks highline led

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 20:30 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

VW Golf 7 1.6tdi 105ks bluemotion

9 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 19:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW GOLF 7 2.0 TDI 150HP 4MOTION "HIGHLINE" BLUEMOTION

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 19:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Centar

Голф 6, 1.4.м 2009 прв сопственик

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Pri 16:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Vw Golf 6 1.6 tdi 77kw 2012g

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 13:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam Golf 5 1.4 benzin 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 12:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

VW Golf 6, 2009, 1.6 bifuel (benzin - plin)

6 300 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 11:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjevgjeli

Golf 6 1.8 tsi 160konjski sili

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 10:18
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kumanovë

VW GOLF PLUS 2.0 TDI��������NOV UVOZ CH KLIMATRONIK NOVO !!!

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 09:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW Volkswagen - golf 1.9 TDI

4 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 17:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Demir Hisar

Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI

9 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Pri 16:48 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion

10 599 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 14:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

GOLF 5 1.9TDI

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Pri 13:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

VW GOLF 7.5 FACELIFT 60.000KM NOVO NEUVEZENO PRV GAZDA -18 !

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
13 Pri 13:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Golf 7

12 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 12:26 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Ilinden

VOLKSWAGEN GOLF 2.0 TDI 150HP 2013

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 11:34
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prilep

se prodava Golf 5 United

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 09:45 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

VW Golf 7 1.6 TDI BLUEMOTION 105 ks 2013 Godina

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 09:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

Otkup na sekakvi vozila

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
12 Pri 15:06 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Volkswagen Golf VII 1.6tdi .105ks.14g.

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 11:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

golf 7 1.6

12 Pri 11:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 6 1.6tdi 77kw 2011 odlicen Perfekt Auto

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 11:27 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 7 1.6TDI 77KW 2013G UVOZ GERMANIJA PERFEKT AUTO

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 11:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Centar

Golf 6 2.0 110Ps 2010/9G - Staklo Socuvana - Extra Cena kesh

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 11:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

ОТКУП возила - 078-581-281

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | VW Volkswagen | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione