Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Jeep | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Jeep | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

04 Shk 10:55 Auto sallon Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Jeep Cherokee 2.0 JTD

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Maj 14:47 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Jeep Grand Cherokee 2008

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 17:29 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Jeep Grand Cheroke

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 21:38 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

JEEP Grand Chirokee

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 15:48 Auto sallon Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Jeep Cherokee 2.0 JTD

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
21 Nën 21:28 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Jeep Grand Cherokee 3.7

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 00:41 Vetura  ·  Jeep  ·  Compass  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

JEEP COMPASS 2.0 CRD 140 KS KOZA 4X4 103КKW

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 22:05 Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Jeep Cheeroke -03god so full oprema

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Maj 10:16 Vetura  ·  Jeep  ·  Compass  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

JEEP CHEROKEE COMPAS 2.O TDI FUL OPREMA 4x4 STAKLO

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Gush 03:41 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Jeep Grand Cherokee -02

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Korr 10:53 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Jeep Grand Cherokee Laredo 2.7crd -02

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Korr 16:20 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 CRD UNIKAT -06

15 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Pri 15:24 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Jeep Grand Cherooke 3.0 CRD Sportpaket -06 Zamena

15 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Mar 09:01 Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Jeep Cherokee Sport 2.5 CRD -04 PERFEKTEN

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 09:53 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Jeep Grand Cherokee laredo crd 4x4 -02

7 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Jeep | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione