Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Jeep

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Jeep | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

25 Mar 19:12
Линк
Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkup  ·  Karposh

JEEP GRAND CHEROKEE LIMITED 3.0 D, 240 ks

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 13:34
Линк
Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkup

Jeep Grand Cherokee Overland

19 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 16:21
Линк
Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава Grand Cherokee 3.0 CRD 2007 god,

11 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

16 Pri 13:34
Линк
Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkup

Jeep Grand Cherokee Overland

19 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 07:43 Auto sallon Vetura  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Shkup  ·  Karposh

Jeep Wrangler neuvezuvan so 50000km

36 000 EUR Намалена цена

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
15 Pri 20:43 Auto sallon Vetura  ·  Jeep  ·  Renegade  ·  Shkup  ·  Karposh

JEEP RENEGADE AUTOMATIC LIMITED EDITION 2022

23 990 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Pri 10:39 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Strumicë

Jeep Grand Cherokee Summit AWD

25 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 16:15 Auto sallon Vetura  ·  Jeep  ·  Renegade  ·  Shkup  ·  Karposh

JEEP RENEGADE AUTOMATIC 2021 NEUVEZEN 47.000KM

20 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
12 Pri 15:37 Auto sallon Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkup  ·  Karposh

Jeep Grand Cherokee 3.0crd SUMMIT 2013/14g ekstra

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 16:21 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава Grand Cherokee 3.0 CRD 2007 god,

11 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 19:34 Vetura  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Manastir

Jeep Wrangler Sport

30 000 EUR Намалена цена

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 19:12
Линк
Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkup  ·  Karposh

JEEP GRAND CHEROKEE LIMITED 3.0 D, 240 ks

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 12:39 Vetura  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tetovë

Jeep Wrangler

19 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 12:59 Vetura  ·  Jeep  ·  Willys  ·  Manastir

Jeep willys

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 10:02 Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Shkup  ·  Butel

Jeep Grand Cherokee L

89 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Shk 12:53 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkup  ·  Karposh

Jeep Grand Cherokee 3.0 Overland

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Shk 09:30 Vetura  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Shkup  ·  Butel

Jeep Wrangler 2.8 Diesel 2016

350 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Shk 13:24 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

jeep grand cherokee 4x4 overland trail rated

28 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 09:41 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkup  ·  Karposh

Jeep Grand Cherokee 3.0 D 4x4 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 10:55 Auto sallon Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Jeep Cherokee 2.0 JTD

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Jan 10:26 Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam Jeep Cherokee 2.8 crd automatik

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 15:37 Vetura  ·  Jeep  ·  Compass  ·  Tetovë

Jeep Compass 2.0 crd

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 21:59 Vetura  ·  Jeep  ·  Compass  ·  Tetovë

Jeep Compass 2.0crd 2006

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 19:43 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Gostivar

Jeep Grandcherokee 3.0 CRD -2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 13:15 Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Shkup  ·  Karposh

Jeep Cherokee 2.8 CRD 2008

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Dhj 09:47 Vetura  ·  Jeep  ·  Compass  ·  Tetovë

Jeep Compass 2.0

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 10:25 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkup  ·  Centar

2016 JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 CRD DIESEL AUTO.

50 001 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Dhj 21:01 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Jeep Grand Cherokee Summit 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Nën 11:10 Vetura  ·  Jeep  ·  Compass  ·  Dellçevë

Jeep Compass 2014

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 01:26 Vetura  ·  Jeep  ·  Commander  ·  Kumanovë  ·  Nagoriçit të Vjetër

JEEP COMMANDER OFFROAD 3.0 CRD 2008 160 KW 218 HP *UNIKAT*

16 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 20:41 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava jeep

11 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 10:40 Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Strumicë

Jeep Cherokee 2.0 170ks 2015

20 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Sht 18:16 Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Gostivar

Jeep Cherokee Uvezan od CH

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Sht 07:20 Vetura  ·  Jeep  ·  Renegade  ·  Prilep

Jeep Renegade, Turbo Benzin

24 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Gush 12:41 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Strugë

Jeep Grand Cherokee 2008

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 15:11 Vetura  ·  Jeep  ·  CJ  ·  Ohër

jeep liberty sport 3,7

4 500 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 21:56 Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Shkup  ·  Çair

Vredi sa vidi

31 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Gush 21:56 Vetura  ·  Jeep  ·  Друг модел  ·  Ohër

Prodavam ili menuvam jeep Land Rover

Viti: 60-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Gush 11:50 Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Tetovë  ·  Tearcë

Jeep Cherokee 2002 dizel

5 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 23:58 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Kumanovë

Jeep Grand Cherockee 3.0CRD

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 19:59 Vetura  ·  Jeep  ·  Compass  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

JEEP COMPASS AUTOMATIC 4x4 LIMITED 2019 godina

28 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
25 Maj 10:54 Vetura  ·  Jeep  ·  Compass  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Jeep Compass 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Maj 14:47 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Jeep Grand Cherokee 2008

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 21:37 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkup  ·  Saraj

jeep grand cherokee

10 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Pri 05:59 Auto sallon Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkup  ·  Butel

JEEP GRAND CHEROKI 3.0 D OVERLAND

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Pri 21:18 Vetura  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Dibrë

Jeep

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Pri 10:10 Vetura  ·  Jeep  ·  Compass  ·  Strumicë  ·  Novosellë

Jeep Compas 4x4 2.0

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Shk 00:00 Vetura  ·  Jeep  ·  Друг модел  ·  Ohër

Jeep LAND ROVER original

7 500 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Shk 17:22 Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Shkup  ·  Çair

Vredi da se vidi

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Shk 22:14 Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Shkup  ·  Çair

Se prodava vredi da se vidi

30 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Jan 14:18 Vetura  ·  Jeep  ·  Compass  ·  Kërçovë

Jeep compass

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Jan 17:29 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Jeep Grand Cheroke

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 21:31 Vetura  ·  Jeep  ·  Compass  ·  Prilep  ·  Dollnen

JEEP

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Jeep | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione