Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | Radovisht

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Radovisht , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Radovisht ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

07 Shk 14:14 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Radovisht

Mercedes-Benz E 200 w211

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 19:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  V 200  ·  Radovisht

Prodava se mercedes vito 180

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 09:47 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 180  ·  Radovisht

Mercedes-Benz CLA 180

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Dhj 15:15 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Radovisht

Mercedes C220 AMG Avantgarde 125KW W204

9 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 08:33 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Radovisht

Mercedes E200 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Korr 14:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Radovisht

PRODAVAM MERCEDES C 200 CDI PRV GAZDA

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 13:15 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Radovisht

Mercedes Benz C220

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Qer 06:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Radovisht

Mercedes-Benz ML 320 cdi 4-matic 2007 (Во одлична состојба)

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 00:51 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 230  ·  Radovisht

Mercedes-Benz CLK 230

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Maj 10:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Radovisht

Mercedes Benz CLA 220d

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Maj 12:25 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 280  ·  Radovisht

Mercedes-Benz ML 280

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 22:18 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 180  ·  Radovisht

Kako nov

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
16 Mar 11:48 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Radovisht

Mercedes-Benz C220 W204 2008 karavan

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 19:06 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350 Shooting Brake  ·  Radovisht

Mercedes Benz CLS 350

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Shk 17:21 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Radovisht

Mercedes e220 Avangard

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Jan 19:06 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Radovisht

Mercedes E350, Mercedes E300

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 21:37 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Друг модел  ·  Radovisht

Mercedes vito 112 CDİ

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Nën 12:55 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Radovisht

Mercedes-Benz E220

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 18:45 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Radovisht

mercedes-benz A170

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 09:26 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Radovisht

Mercede Benz C220

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Sht 18:22 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Radovisht

E320 7G 224ks zamena za solo kamjon

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Sht 17:43 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Radovisht

Mercedes Benz

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 12:34 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 250  ·  Radovisht

Se PRODAVA

50 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Gush 18:34 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Radovisht

Mercedes Benz A 180

3 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 16:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Radovisht

Mercedes-Benz C 220cdi amg 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 14:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Radovisht

Mercedes-Benz C 220 coupe 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Pri 21:42 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Radovisht

Mercedez-Benz ML 320

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 18:26 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 280  ·  Radovisht

Mercedes-Benz ML 280 2009

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 22:20 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Radovisht

Mercedes-Benz C200

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Dhj 16:51 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Radovisht

Mercedes-Benz E300 Hybrid

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 00:20 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Radovisht

Mercedes-Benz E 220

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 14:45 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Radovisht

MERCEDES Benz E 320 CDI AVANGARDE

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Nën 15:48 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Radovisht

Se prodava mercedes

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 06:19 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Radovisht

Mercedes-Benz A 170 dizel

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Qer 17:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Radovisht

Mercedes Benz

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 20:50 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Radovisht

Mercedes-Benz C 220 redizajn

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 17:31 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Radovisht

Mercedes Benz A 160 1999

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 17:10 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Radovisht

Mercedes E350 , 4Matic

13 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 16:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 280  ·  Radovisht

Mercedes-Benz ML 280

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 22:41 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Radovisht

Екстра сочувана! Во одлична состојба!

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 15:30 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Radovisht

Se prodava mercedes

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 15:28 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Radovisht

Se prodava MERCEDES

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 14:19 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Radovisht

Mercedes-Benz C220 CDI Elegance

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Gush 20:35 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Друг модел  ·  Radovisht

MERCEDES VITO CDI 111

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Korr 14:54 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Radovisht

MERCEDES-BENZ A170 CDI -03

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Qer 23:39 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Radovisht

mercedes c200

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 09:35 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Radovisht

Mercedes-Benz C 200 -19

7 200 EUR Намалена цена

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Qer 03:49 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Radovisht

Mercedes Benz C220 CDI

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 03:50 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  290  ·  Radovisht

MERCEDES E290

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Pri 17:49 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Radovisht

Mercedes-Benz C 220 -95

1 150 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Radovisht nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione