Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Renault Talisman

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Renault Talisman | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

14 Pri 18:55
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Talisman  ·  Kriva Pallankë

RENAULT TALISMAN 1.5DCI 110KS 2019g Automatic EDC

15 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

14 Pri 18:55 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Talisman  ·  Kriva Pallankë

RENAULT TALISMAN 1.5DCI 110KS 2019g Automatic EDC

15 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Jan 17:55 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Talisman  ·  Kriva Pallankë

RENAULT TALISMAN 1.6DCI 130KS 2019g AUTOMATIC EDC

15 690 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Dhj 10:58 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Talisman  ·  Kriva Pallankë

RENAULT TALISMAN 1.6DCI 130KS ESC INITIALE FUL-LED VIP AUTO

17 300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 12:43 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Talisman  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

RENAULT TALISMAN 1.7 DCI 150ks INTENSE PARIS 2020/19 GOD

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Nën 11:39 Vetura  ·  Renault  ·  Talisman  ·  Shkup  ·  Centar

Renault Talisman 1.6dci 2017 AUTOMATIC

17 100 MKD

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 12:12 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Talisman  ·  Kriva Pallankë

Renault Talisman 1.6DCI 130KS kamera distronic Vip Auto

16 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Qer 10:43 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Talisman  ·  Kriva Pallankë

Renault Talisman 1.6DCI 160HP 4 contorl initiale Paris16

17 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 11:29 Vetura  ·  Renault  ·  Talisman  ·  Probishtip

Renault Talisman Limited

14 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
14 Mar 10:47 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Talisman  ·  Kriva Pallankë

Renault Talisman 1.6 DCI 130ks avtomatik kamera Vip Auto

15 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 10:25 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Talisman  ·  Kriva Pallankë

Renault Talisman 1.6 DCI 130ks avtomatik navi EU6 Vip Auto

14 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Renault Talisman | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione