Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Renault

Avantime , 1
Capture , 19
Clio , 844
Coupe , 8
Espace , 172
Express , 6
Fluence , 22
Kadjar , 6
Kangoo , 232
Koleos , 12
Laguna , 560
Latitude , 4
Mascott , 1
Master , 19
Megane , 1684
Modus , 76
R 11 , 5
R 14 , 1
R 18 , 16
R 19 , 114
R 21 , 5
R 25 , 3
R 4 , 36
R 5 , 30
R 9 , 47
Rapid , 2
Safrane , 14
Scenic , 691
Talisman , 10
Thalia , 5
Trafic , 23
Twingo , 119
Twizy , 1
Vel Satis , 35

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Renault | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

14 Pri 10:14
Линк
Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Kumanovë

RENAULT SCENIC 1.9DCI����REG.MK KLIMA 7 SEDISHTA 1400€!!

1 300 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 18:55
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Talisman  ·  Kriva Pallankë

RENAULT TALISMAN 1.5DCI 110KS 2019g Automatic EDC

15 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 08:48
Линк
Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Kumanovë

RENAULT SCENIC 1.9DCI����REG.MK KLIMA 7 SEDISHTA 1400€!!

1 300 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 06:08 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Shkup  ·  Karposh

RENAULT SCENIC 1.4 BENZIN 72 KW NEUVEZEN MAX SOCUVAN SO FULL

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:24 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Manastir

Renault Laguna 2.0 dci 150ks Ne e od uvoz - Top sostojba

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:13 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Kriva Pallankë

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110KS 2019g

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:34 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Karposh

Reanult Clio TCE 2024

17 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:16 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Capture  ·  Veles

RENAULT CAPTUR 1.5dci-AVTOMAT-NAVI

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:40 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Veles

RENAULT MEGANE COUPE-GT-line-NAVI-2.0dci-160ks

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:44 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Karposh

Renault Clio 1.5 Dci 2013

6 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:35 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Clio **** 56000км

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 12:29 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Karposh

Renault Clio 1.2 2017 поминати 62.000 км

9 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 12:28 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Karposh

Renault Clio 1.2 2017 поминати 62.000 км

9 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 10:39 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Renault Megane GT Line 1.5DCI

6 300 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:30 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Renault Megane GT Line 1.5DCI

6 300 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:48 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Kumanovë

RENAULT SCENIC 1.9DCI����REG.MK KLIMA 7 SEDISHTA 1400€!!

1 300 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 22:28 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Karposh

Рено Клио - прв газда прва продажба

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Pri 18:55 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Talisman  ·  Kriva Pallankë

RENAULT TALISMAN 1.5DCI 110KS 2019g Automatic EDC

15 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Pri 13:38 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Kadjar  ·  Shkup

RENO KAJAR 1.5 DCI 80 000km

18 990 MKD

Viti: 2020
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Pri 13:38 Vetura  ·  Renault  ·  Grand Scenic  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Renault Grand Scenic so 7 sedišta,1.5dci,2009

4 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Pri 13:16 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Renault Scenic 1.5dci 63kw expression

5 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 12:07
Линк
Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Çair

Renaul Megane 2008 1.9 Dci Avtomatik

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 10:14 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Kumanovë

RENAULT SCENIC 1.9DCI����REG.MK KLIMA 7 SEDISHTA 1400€!!

1 300 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 11:44 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Clio Grandtour 1.5 2017

7 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Pri 09:47 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Shkup  ·  Karposh

Renault scenic 1.9 dci 131 ks 2005

1 850 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 00:35 Vetura  ·  Renault  ·  Capture  ·  Prilep

Renault Captur 2022god. so 27.000km!

20 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 20:04 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Aerodrom

RENAULT MEGANE 1.5 DCI

13 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Pri 20:02 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Aerodrom

RENAULT MEGANE 1.5 DCI

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Pri 19:37 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Kadjar  ·  Shkup  ·  Aerodrom

RENAULT KADJAR 1.5 DCI Avtomatik

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 17:05 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Clio limited 1.5 dci 2017 neuvezeno

11 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Pri 15:41 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Karposh

Reno Clio nov model 1.5dci 85ks 2020/21g ful kako novo

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 15:39 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Karposh

Reno Megane 1.5dci 2019/20god. 6 brzini ful kako nov

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Pri 15:09 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tetovë

Renault Clio Storia 1.2 i

2 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 11:34 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Grand Scenic  ·  Kriva Pallankë

RENAULT GRAND SCENIC 1.5DCI 7SEDISTA 2011G PERFEKT AUTO

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 11:19 Vetura  ·  Renault  ·  Capture  ·  Shkup

Renault Captur 1.5 DCi Automatic ,parking camera

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Pri 10:55 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

RENAULT MEGANE 1.5DCI 90KS 2018 AUTO KODEKS

10 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Pri 09:37 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Megane 1.5 dCi 2015

7 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 09:26 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Megane 1.5dci AutoMilano

10 550 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 09:17 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Kangoo 1.5dci AutoMilano

9 750 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Pri 09:14 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Clio 1.5dci AutoMilano

8 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Pri 08:57 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup

RENO CLIO 1.5 DCI.FULL.NAVIGACIJA.AVTO NIKI

6 890 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 06:37 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Manastir

RENAULT MEGANE III 1.5 DCI--REDIZAJN-MODEL 2011--NOVO VOZILO

5 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 13:03 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Renault Clio limited 1.5 TDCI 66kw vo izvonredna sostojba

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Pri 10:37 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Kriva Pallankë

Renault Twingo 1.0benzin 112.000km 4L/100KM - 2015

6 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Pri 09:18 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Shkup

Renault Scenic 1.5DCI 2012 fabrika

5 699 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Pri 13:54 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Kriva Pallankë

Renault Clio 1.5DCi 90ks 4L/100KM NAVI MOZNOST NA RATI-2014

6 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Pri 14:21 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup

SAEMSKA CENARENAULT MEGANE 1.5 DCI 110KS SDN 2017G 76.000KM!

13 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
09 Pri 10:09 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Renault Twingo 1.2 Avtomatik Avtoplac Dirala Avtomobili

3 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Pri 20:33 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Gostivar

RENAULT LAGUNA 3 FUL OPREMA

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 17:30 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Manastir

Renault Laguna 2.0 Benzin

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 14:38
Линк
Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PRODAVAM RENAULT MEGANE 1.4 141.000KM

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Pri 12:28 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Megane 2 Sedan 1.9 dci

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Pri 18:04 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Veles

RENAULT MEGANE-1.5dci-2012g-FACELIFT

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Renault | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione