Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Makina dhe Inventarë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina dhe Inventarë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Makina dhe Inventarë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 08:34 Shitore Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Digitalni vagi od 40 150 300 500kg

1 300 MKD

16 Pri 11:22 Shitore Për shitore/butiqe  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Plasticni paleti kutii

750 MKD Намалена цена

15 Pri 08:15 Shitore Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Digitalni vagi od 40 150 300 500kg

1 300 MKD Намалена цена

13 Pri 10:47 Shitore Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Stalaza Rafteve

09 Pri 21:40 Për shitore/butiqe  ·  Tetovë

oprema za butik , cvekara , frizerski salon

1 550 EUR

07 Pri 15:39 Shitore Për shitore/butiqe  ·  Shkup  ·  Centar

LED reklami 40cm so 200cm

250 EUR

Online
06 Pri 12:27 Shitore Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Vitrina frizider

2 890 EUR

30 Mar 08:47 Shitore Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Vitrina frizider

2 299 EUR Намалена цена

27 Mar 17:31 Për shitore/butiqe  ·  Gostivar

Stalaža

400 EUR

15 Mar 19:34 Për shitore/butiqe  ·  Tetovë

Kukulla per butik / kukli za butik

1 MKD

11 Mar 11:14 Shitore Për shitore/butiqe  ·  Prilep

Elektronska vaga - vagi za vo prodavnici

219 EUR

26 Shk 20:20 Për shitore/butiqe  ·  Radovisht

Пулт

350 EUR

20 Shk 15:53 Për shitore/butiqe  ·  Shkup  ·  Centar

Подвижна кукла за излог

1 000 EUR

20 Shk 11:29 Për shitore/butiqe  ·  Kumanovë

Ratovi stalazi

1 MKD

18 Shk 09:17 Shitore Për shitore/butiqe  ·  Shkup

REKLAMNO NADVORESNO PANO FLUORESCENT

90 EUR

11 Shk 17:41 Shitore Për shitore/butiqe  ·  Shkup

LED reklamni panoa LED display

50 EUR

28 Jan 20:32 Për shitore/butiqe  ·  Manastir

Vagi Digitalni

290 EUR

27 Jan 12:09 Për shitore/butiqe  ·  Strumicë

Razladna vitrina

1 EUR

27 Jan 09:36 Për shitore/butiqe  ·  Tetovë

Oprema i inventar

20 000 MKD

18 Jan 13:02 Shitore Për shitore/butiqe  ·  Shkup  ·  Karposh

Digitalni vagi

5 000 MKD Намалена цена

18 Jan 12:57 Shitore Për shitore/butiqe  ·  Shkup  ·  Karposh

Pultovi za kasa

12 000 MKD Намалена цена

18 Jan 12:46 Shitore Për shitore/butiqe  ·  Shkup  ·  Karposh

Fiskalen pecatac Sinergy

10 000 MKD Намалена цена

18 Jan 12:44 Shitore Për shitore/butiqe  ·  Shkup  ·  Karposh

Vertikalen citac za barkodovi Symbol

5 000 MKD Намалена цена

16 Jan 16:33 Për shitore/butiqe  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodavaat kukli za zenski butik

4 000 MKD

10 Jan 06:51 Për shitore/butiqe  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Fiskalna kasa

6 500 MKD

08 Jan 14:40 Për shitore/butiqe  ·  Tetovë

Inventar za butik

28 Dhj 22:26 Për shitore/butiqe  ·  Negotinë

Se prodavaat 2 razladni vitrini 3m i 2.5m frigotehnika povol

20 Dhj 17:29 Për shitore/butiqe  ·  Resnjë

Stalazi za market

27 Nën 17:10 Për shitore/butiqe  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se prodavaat metalni raftovi

23 Nën 14:03 Shitore Për shitore/butiqe  ·  Ohër

STALAZI ZA DUKAN

1 EUR

23 Nën 13:58 Shitore Për shitore/butiqe  ·  Ohër

KORPI ZA PAZARENJE

8 EUR

23 Nën 13:50 Shitore Për shitore/butiqe  ·  Ohër

AKCISKA MASA

100 EUR

23 Nën 13:45 Shitore Për shitore/butiqe  ·  Ohër

ROLI KOLICKA

50 EUR

23 Nën 13:40 Shitore Për shitore/butiqe  ·  Ohër

KOLICKI ZA MAGACINI

60 EUR

23 Nën 13:30 Shitore Për shitore/butiqe  ·  Ohër

KOLICKI ZA MARKET DETSKA KOLA

250 EUR

19 Nën 05:09 Për shitore/butiqe  ·  Koçan

Два рафтови + ГРАТИС биро

1 EUR

13 Nën 15:09 Për shitore/butiqe  ·  Tetovë

Raftovi za zlatara ili parfimerija

1 200 EUR

13 Nën 12:53 Për shitore/butiqe  ·  Ohër

Stalazi -komplet oprema za market

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina dhe Inventarë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina dhe Inventarë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione