Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Makina dhe Inventarë | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina dhe Inventarë , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Makina dhe Inventarë | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

18 Pri 08:34 Shitore Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Digitalni vagi od 40 150 300 500kg

1 300 MKD

15 Pri 08:15 Shitore Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Digitalni vagi od 40 150 300 500kg

1 300 MKD Намалена цена

13 Pri 10:47 Shitore Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Stalaza Rafteve

06 Pri 12:27 Shitore Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Vitrina frizider

2 890 EUR

30 Mar 08:47 Shitore Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Vitrina frizider

2 299 EUR Намалена цена

18 Shk 09:17 Shitore Për shitore/butiqe  ·  Shkup

REKLAMNO NADVORESNO PANO FLUORESCENT

90 EUR

11 Shk 17:41 Shitore Për shitore/butiqe  ·  Shkup

LED reklamni panoa LED display

50 EUR

20 Jan 18:43 Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Upotrebuvan ispraven bar kod citac za fiskalna kasa

3 000 MKD

29 Korr 18:23 Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Izlozben kiost so oprema i frizederi

30 Nën 12:34 Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Sensormatic alarm sistem

31 Mar 16:13 Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Inventar za market

21 Jan 22:30 Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Inventar za butik

750 EUR

11 Jan 13:09 Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Inventar za butik

12 Mar 10:17 Për shitore/butiqe  ·  Shkup

SE PRODAVA RAFT

160 EUR

12 Mar 10:17 Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Frizider za zamrznuvanje

1 000 EUR

24 Jan 10:23 Për shitore/butiqe  ·  Shkup

KUKLI I TORZA PRODAZBA

13 Jan 11:29 Shitore Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Vagi za sekakva namena

08 Dhj 22:10 Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Enterier za butik

25 Tet 12:12 Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Ekskluzivna oprema za prodavnica

14 Tet 17:55 Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Fikalen aparat inventar za butik

23 Sht 11:19 Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Stalazi

40 MKD Намалена цена

07 Tet 21:26 Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Polici za zelencuk i ovosje

300 EUR

22 Sht 13:12 Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Dva dupli shtenderi

2 000 MKD

30 Mar 15:10 Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Komora

28 Mar 22:24 Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Svetlecki reklami

30 Jan 15:13 Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Svetlecka reklama

3 000 MKD Намалена цена

08 Nën 21:05 Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Fiskalna kasa

17 Gush 02:19 Për shitore/butiqe  ·  Shkup

STALAZI METAL-STAKLO

300 EUR

06 Korr 10:20 Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Aluminiumski izlog

23 Qer 12:51 Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Inventar itno

550 EUR

21 Shk 17:49 Për shitore/butiqe  ·  Shkup

ORBIT METROLOGIC BARCODE SCANNER

129 EUR

21 Shk 14:56 Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Fiskalni kasi

19 Dhj 16:01 Për shitore/butiqe  ·  Shkup

FISKALNA KASA SYNERGY SY46

15 Nën 14:47 Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Fiskalna kasa

14 000 MKD

01 Nën 03:16 Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Stalak za cigari

200 EUR

22 Tet 18:49 Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Fiskalna kasa

13 000 MKD

12 Qer 22:23 Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Dve svetlecki reklami POVOLNO

12 Qer 16:38 Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Inventar za market

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina dhe Inventarë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina dhe Inventarë | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione