Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Makina dhe Inventarë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina dhe Inventarë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Makina dhe Inventarë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 13:35 Për zyrë  ·  Shkup  ·  Karposh

Kancelariski Biroa 160 x 80 cm so vgradeni fiokari

8 000 MKD

02 Pri 11:53 Për zyrë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Канцелатиски мебел

01 Pri 12:21 Për zyrë  ·  Strumicë

Komplet inventar za kancelarija

14 000 MKD Намалена цена

01 Pri 09:41 Për zyrë  ·  Shkup  ·  Centar

Столчиња и маси

390 EUR

29 Mar 01:04 Shitore Për zyrë  ·  Shkup

Metalen garderober

140 EUR

27 Mar 15:21 Për zyrë  ·  Shkup

KANCELARISKI MEBEL

14 EUR

25 Mar 12:04 Për zyrë  ·  Shkup  ·  Karposh

Канцелариски намештај

24 000 MKD Намалена цена

21 Mar 15:02 Shitore Për zyrë  ·  Shkup  ·  Centar

Kompjuterski i kancelariski stolici - Novi

3 990 MKD

21 Mar 14:59 Shitore Për zyrë  ·  Shkup  ·  Centar

Kancelariski fotejli manager chair steel novi

9 990 MKD

19 Mar 18:46 Për zyrë  ·  Shkup

Papki, paperline,

1 MKD

18 Mar 21:28 Për zyrë  ·  Shkup  ·  Centar

Interaktivna tabla

6 000 MKD

17 Mar 16:40 Shitore Për zyrë  ·  Shkup

Posetitelski kancelariski stol

1 499 MKD Намалена цена

13 Mar 18:24 Shitore Për zyrë  ·  Shkup

Posetitelski stol stolica

1 499 MKD

13 Mar 00:01 Për zyrë  ·  Ohër

MASINA ZA BROENJE PARI

15 000 MKD

12 Mar 22:40 Për zyrë  ·  Shkup  ·  Studeniçan

Fotokopir Ricoh Aficio MPC 2050

250 EUR Намалена цена

09 Mar 12:30 Shitore Për zyrë  ·  Shkup

biro za kancelarija masa komoda skaf fioki

25 000 MKD

28 Shk 13:54 Për zyrë  ·  Shkup  ·  Centar

METALEN GARDEROBER, SEFOVI

26 Shk 12:33 Për zyrë  ·  Tetovë

SE PRODAVA MASA ZA CRTANJE

1 EUR

26 Shk 10:25 Për zyrë  ·  Shkup  ·  Centar

Канцелариски мебел сочуван

650 EUR

23 Shk 16:17 Për zyrë  ·  Shkup  ·  Centar

Продавам плотер печатар НР 110 Ролл

17 000 MKD

22 Shk 23:40 Për zyrë  ·  Shkup

Mimaki UJF3042 HG UV Printer

5 320 EUR

13 Shk 20:35 Për zyrë  ·  Manastir

Приемно биро - пулт

6 000 MKD

13 Shk 20:18 Për zyrë  ·  Manastir

Биро за канцеларија

3 000 MKD

13 Shk 13:09 Shitore Për zyrë  ·  Shkup  ·  Centar

Monti HS MAX Large Chair - Novi

4 990 MKD

12 Shk 20:28 Për zyrë  ·  Shkup  ·  Centar

Kvaliteten kancelariski mebel

1 MKD

12 Shk 14:23 Për zyrë  ·  Shkup  ·  Karposh

Delovi za Lexmark printeri

200 EUR

09 Shk 13:39 Për zyrë  ·  Shkup

Kancelariski mebel

4 000 EUR

07 Shk 08:39 Shitore Për zyrë  ·  Shkup

koristeni PAPKA KLASER REGISTRATOR DOKUMENT

30 MKD Намалена цена

06 Shk 15:22 Për zyrë  ·  Shkup  ·  Karposh

Канцелариски намештај

450 EUR

05 Shk 17:56 Për zyrë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Luksuzni sosema novi LiftomatFotelji

90 EUR Намалена цена

31 Jan 23:09 Shitore Për zyrë  ·  Strumicë

Biroa i stolovi

22 Jan 11:51 Për zyrë  ·  Shkup  ·  Centar

Kancelariski mebel

20 Jan 22:39 Për zyrë  ·  Tetovë

Prodavam Xerox Docucolor 250

650 EUR

18 Jan 12:40 Shitore Për zyrë  ·  Shkup  ·  Karposh

Kancelariski mebel

900 MKD Намалена цена

06 Jan 23:01 Për zyrë  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Се продаваат клупи и столчиња

1 900 MKD

25 Dhj 13:26 Për zyrë  ·  Shkup  ·  Centar

Printer Xerox workcentre M128

13 000 MKD Намалена цена

20 Dhj 16:19 Për zyrë  ·  Tetovë

Xerox DC 250

800 EUR

17 Dhj 06:15 Për zyrë  ·  Manastir

KANCELARISKI MEBEL - KAKO NOV

10 Dhj 14:53 Për zyrë  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Fotokopir, printer, skener Ricoh Aficio MP C3002

600 EUR

29 Nën 04:47 Për zyrë  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Mashina za spirali

9 000 MKD

02 Nën 06:09 Për zyrë  ·  Shkup  ·  Centar

Kancelariski mebel

02 Nën 06:07 Për zyrë  ·  Radovisht

Interaktivna tabla

18 000 MKD

26 Tet 18:55 Për zyrë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Fiskalni kasi

16 Tet 22:09 Për zyrë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Biroa i stolici

2 700 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina dhe Inventarë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina dhe Inventarë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione