Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на инвентар и опрема за деловни објекти


Се продава нов и користен инвентар за канцеларии. Во оваа категорија на сајтот се огласуваат: канцелариски столици, работни бироа, принтери, папки, класери за документи, фискални ролни и се друго што Ви е потребно за ефикасно функционирање на Вашиот работен простор.
Продажба на опрема, инвентар и канцелариски материјали - Пазар3 огласи


За успешно функционирање на секој бизнис, Ви треба добро опремена канцеларија, полна со корисни канцелариски материјали, практични работни маси и столици, неопходни канцелариски машини, и друга опрема и инвентар кој ќе Ви овозможи лесно и удобно работење.Доколку Ви е потребна некаква канцелариска опрема разгледајте ги Пазар3 огласите за продажба на: канцелариски мебел (канцелариски столици, работни бироа, рафтови, фиокари и сл.), скенери, тонери, принтери, фискални ролни, канцелариски материјали, организатори на документи, книговодствени калкулатори, сефови, машини за броење банкноти и монети, и многу друго.Подгответе ја Вашата канцеларија за ефикасно и ефективно работење!

Volvo Sorento Vitrini garnitura komoda masi inventar garnitura stalazi Masaza Biro Pecatnica kancelariski stolici steelcase столици Kancelariski mebel stolici kancelariska printer biroa kancelariski biroa transport Нозе stolce монитор stolici kancelariski Kancelariska stolica masina za kucanje kompjuterski masi delovi za kancelariski stolici stolovi бироа sef столица Канцелариски мебел канцелариски printeri ricoh фотокопир noze kancelarija Raftovi kancelariski Stol za biro or samolepliva Одмарачи за нозе gejmerska stolica Tabla trkala stolica стол работно биро rabotno biro kancelarisko biro OKI Ploter kancelariska oprema sefovi sublimation GEJMERSKI STOL Polovni biroa bar code Одмарачи за нозе потпирачи Polici za marketi Konferenciska masa stolic мичурин ergonomic за нозе laminator канцелариски стол Oftalmoloski aparati stol kopirki printeri lexmark куцање kancelariski materijal rabotni masi masi za prodavnica Маси и столчиња фиокари Класери kompjuterski sublimation inks sienje Одмарач за нозе lom огноотпорни ормари канцелариско столче канцелариски биро gravir канцелариски маси Polovno kancelarisko biro tepisi odmarac za noze Pabotna fotelja Mekanicka masa za biro masi za kancelarij masina za cementna kosulica

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации