Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на инвентар и опрема за деловни објекти


Се продава нов и користен инвентар за канцеларии. Во оваа категорија на сајтот се огласуваат: канцелариски столици, работни бироа, принтери, папки, класери за документи, фискални ролни и се друго што Ви е потребно за ефикасно функционирање на Вашиот работен простор.01 апр. 12:21 Канцелариска опрема  ·  Струмица

Komplet inventar za kancelarija

14 000 МКД Намалена цена

01 апр. 09:41 Канцелариска опрема  ·  Скопjе  ·  Центар

Столчиња и маси

390 ЕУР

27 мар. 15:21 Канцелариска опрема  ·  Скопjе  ·  Скопје

KANCELARISKI MEBEL

14 ЕУР

25 мар. 12:04 Канцелариска опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

Канцелариски намештај

24 000 МКД Намалена цена

19 мар. 18:46 Канцелариска опрема  ·  Скопjе  ·  Скопје

Papki, paperline,

1 МКД

18 мар. 21:28 Канцелариска опрема  ·  Скопjе  ·  Центар

Interaktivna tabla

6 000 МКД

13 мар. 00:01 Канцелариска опрема  ·  Охрид

MASINA ZA BROENJE PARI

15 000 МКД

28 фев. 13:54 Канцелариска опрема  ·  Скопjе  ·  Центар

METALEN GARDEROBER, SEFOVI

26 фев. 12:33 Канцелариска опрема  ·  Тетово

SE PRODAVA MASA ZA CRTANJE

1 ЕУР

22 фев. 23:40 Канцелариска опрема  ·  Скопjе  ·  Скопје

Mimaki UJF3042 HG UV Printer

5 320 ЕУР

13 фев. 20:35 Канцелариска опрема  ·  Битола

Приемно биро - пулт

6 000 МКД

13 фев. 20:18 Канцелариска опрема  ·  Битола

Биро за канцеларија

3 000 МКД

12 фев. 20:28 Канцелариска опрема  ·  Скопjе  ·  Центар

Kvaliteten kancelariski mebel

1 МКД

12 фев. 14:23 Канцелариска опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

Delovi za Lexmark printeri

200 ЕУР

09 фев. 13:39 Канцелариска опрема  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kancelariski mebel

4 000 ЕУР

22 јан. 11:51 Канцелариска опрема  ·  Скопjе  ·  Центар

Kancelariski mebel

20 јан. 22:39 Канцелариска опрема  ·  Тетово

Prodavam Xerox Docucolor 250

650 ЕУР

25 дек. 13:26 Канцелариска опрема  ·  Скопjе  ·  Центар

Printer Xerox workcentre M128

13 000 МКД Намалена цена

20 дек. 16:19 Канцелариска опрема  ·  Тетово

Xerox DC 250

800 ЕУР

29 ноем. 04:47 Канцелариска опрема  ·  Тетово  ·  Желино

Mashina za spirali

9 000 МКД

02 ноем. 06:09 Канцелариска опрема  ·  Скопjе  ·  Центар

Kancelariski mebel

02 ноем. 06:07 Канцелариска опрема  ·  Радовиш

Interaktivna tabla

18 000 МКД

26 окт. 18:55 Канцелариска опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Fiskalni kasi

16 окт. 22:09 Канцелариска опрема  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Biroa i stolici

2 700 МКД


Продажба на опрема, инвентар и канцелариски материјали - Пазар3 огласи


За успешно функционирање на секој бизнис, Ви треба добро опремена канцеларија, полна со корисни канцелариски материјали, практични работни маси и столици, неопходни канцелариски машини, и друга опрема и инвентар кој ќе Ви овозможи лесно и удобно работење.Доколку Ви е потребна некаква канцелариска опрема разгледајте ги Пазар3 огласите за продажба на: канцелариски мебел (канцелариски столици, работни бироа, рафтови, фиокари и сл.), скенери, тонери, принтери, фискални ролни, канцелариски материјали, организатори на документи, книговодствени калкулатори, сефови, машини за броење банкноти и монети, и многу друго.Подгответе ја Вашата канцеларија за ефикасно и ефективно работење!


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации