Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Makina dhe Inventarë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina dhe Inventarë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Makina dhe Inventarë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

29 Mar 01:05 Shitore Shesh lojërash  ·  Shkup

Masina za pukanki i sekeren pamuk

450 EUR

01 Mar 15:56 Shesh lojërash  ·  Shkup

Mrezi za igroteki

13 Dhj 17:39 Shesh lojërash  ·  Kumanovë

BANSEK SIPA 800 mm ITALY

2 200 EUR

05 Sht 22:08 Shesh lojërash  ·  Shkup

Inventar za burekcilnica

25 Sht 08:22 Shesh lojërash  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Angry balls ispravno

01 Gush 13:52 Shesh lojërash  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

mashini

200 EUR

27 Shk 15:12 Shesh lojërash  ·  Manastir

Oprema za igroteka

27 Jan 09:39 Shesh lojërash  ·  Shkup  ·  Karposh

Masi i stolici

02 Nën 15:16 Shitore Shesh lojërash  ·  Strugë

DETSKI IGRALISTA OSKARPLAST

03 Qer 17:48 Shesh lojërash  ·  Shkup  ·  Karposh

Trambolina

5 500 EUR Намалена цена

18 Mar 14:35 Shesh lojërash  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Oprema za igroteka

17 Mar 17:05 Shesh lojërash  ·  Veles

Inventar za igroteka

16 Nën 20:30 Shesh lojërash  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Inventar za ucilnica

5 000 MKD

31 Tet 14:36 Shesh lojërash  ·  Manastir

Oprema za igroteka, lavirinti i tarzanka

1 EUR

14 Sht 11:34 Shesh lojërash  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Oprema za igroteka

19 Shk 08:22 Shesh lojërash  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Opremuvanje komplet igroteka

26 Jan 18:02 Shesh lojërash  ·  Shkup  ·  Karposh

Novi amortizeri

26 Mar 08:19 Shesh lojërash  ·  Shkup  ·  Centar

Podvizna masa na trkalca za vo kujna za pecki i dr

2 000 MKD

05 Mar 22:16 Shesh lojërash  ·  Shkup  ·  Ilinden

Oprema za igroteka

27 Shk 19:44 Shesh lojërash  ·  Shtip

Invertar za vo igroteka

09 Maj 10:16 Shesh lojërash  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Trambolina i lavirint za igroteka

06 Mar 11:21 Shesh lojërash  ·  Shkup  ·  Aerodrom

INVENTAR ZA IGROTEKA

04 Mar 13:51 Shesh lojërash  ·  Shkup  ·  Butel

Lavirint stiloci alarmen ured

2 500 EUR

01 Shk 22:20 Shesh lojërash  ·  Resnjë

Vrteleska za vo igroteka mozi i za doma

45 000 MKD

17 Dhj 13:00 Shesh lojërash  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Lavirint za igroteka lavirinti za igroteki izrabot

100 EUR

21 Tet 20:55 Shesh lojërash  ·  Resnjë

TRAMBOLINA VRTELESKA

15 Tet 20:25 Shesh lojërash  ·  Berovë

Detski igracki itno i povolno

15 Tet 08:29 Shesh lojërash  ·  Shkup  ·  Butel

Inventar za igroteka Itno

13 Tet 14:21 Shesh lojërash  ·  Gostivar

Bowling koristena nekolku godini

08 Sht 23:42 Shesh lojërash  ·  Sveti Nikollë

Hokej za igroteka fisklana kasa

10 Gush 17:55 Shesh lojërash  ·  Shkup  ·  Butel

Trambolina i sitni igracki

200 EUR

10 Gush 17:51 Shesh lojërash  ·  Shkup  ·  Butel

Anatomski stolcinja

25 EUR

10 Gush 17:47 Shesh lojërash  ·  Shkup  ·  Butel

Separinja

50 EUR

10 Gush 17:43 Shesh lojërash  ·  Shkup  ·  Butel

Masi za ucenje i niski masi za deca

75 EUR

10 Gush 17:39 Shesh lojërash  ·  Shkup  ·  Butel

Mali krevetcinja

2 000 MKD

18 Qer 15:54 Shesh lojërash  ·  Prilep

FUDBALCINA

25 000 MKD

05 Qer 09:45 Shesh lojërash  ·  Shkup  ·  Ilinden

Inventar za igroteka

100 000 EUR

24 Maj 14:31 Shesh lojërash  ·  Strugë

Boks

1 100 EUR

20 Maj 09:58 Shesh lojërash  ·  Shkup

Oprema od igroteka

12 Maj 16:24 Shesh lojërash  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Odlicno socuvan inventar za igroteka

05 Maj 10:02 Shesh lojërash  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Polovna oprema za igroteka

26 Shk 13:22 Shesh lojërash  ·  Shtip

Lavirint za igroteka

22 000 EUR

12 Shk 03:30 Shesh lojërash  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Opremuvanje na igroteka

100 EUR

22 Jan 20:00 Shesh lojërash  ·  Shkup  ·  Karposh

Rekviziti za igroteka

02 Nën 21:04 Shesh lojërash  ·  Shtip

Balon na naduvuvanje za igroteka

08 Sht 09:49 Shesh lojërash  ·  Kumanovë

OPREMA ZA IGROTEKA

07 Sht 14:32 Shesh lojërash  ·  Shkup  ·  Karposh

Urbana oprema za detski parkovi i igralista

50 EUR

22 Gush 16:00 Shesh lojërash  ·  Kërçovë

Lavirint za igroteka

500 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina dhe Inventarë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina dhe Inventarë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione