Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на мебел, опрема и инвентар за игротеки


Одличен избор на производи, опрема и инвентар за детски игротеки по одлични цени. Се продаваат маси, столчиња, трамболини, лизгалки, лулашки, играчки за јавање, подлоги и многу друго. Разгледајте ги сите Пазар3 огласи и опремете ја Вашата игротека.13 дек. 17:39 За игротека  ·  Куманово

BANSEK SIPA 800 mm ITALY

2 200 ЕУР

20 окт. 17:11 За игротека  ·  Скопjе  ·  Скопје

Mrezi za igroteki

01 авг. 13:52 За игротека  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

mashini

200 ЕУР

27 фев. 15:12 За игротека  ·  Битола

Oprema za igroteka

27 јан. 09:39 За игротека  ·  Скопjе  ·  Карпош

Masi i stolici

03 јун. 17:48 За игротека  ·  Скопjе  ·  Карпош

Trambolina

5 500 ЕУР Çmimi me zbritje

17 мар. 17:05 За игротека  ·  Велес

Inventar za igroteka

16 ноем. 20:30 За игротека  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Inventar za ucilnica

5 000 МКД

14 септ. 11:34 За игротека  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Oprema za igroteka

26 јан. 18:02 За игротека  ·  Скопjе  ·  Карпош

Novi amortizeri

05 мар. 22:16 За игротека  ·  Скопjе  ·  Илинден

Oprema za igroteka

27 фев. 19:44 За игротека  ·  Штип

Invertar za vo igroteka

04 мар. 13:51 За игротека  ·  Скопjе  ·  Бутел

Lavirint stiloci alarmen ured

2 500 ЕУР

01 фев. 22:20 За игротека  ·  Ресен

Vrteleska za vo igroteka mozi i za doma

45 000 МКД

21 окт. 20:55 За игротека  ·  Ресен

TRAMBOLINA VRTELESKA

13 окт. 14:21 За игротека  ·  Гостивар

Bowling koristena nekolku godini

10 авг. 17:55 За игротека  ·  Скопjе  ·  Бутел

Trambolina i sitni igracki

200 ЕУР

10 авг. 17:51 За игротека  ·  Скопjе  ·  Бутел

Anatomski stolcinja

25 ЕУР

10 авг. 17:47 За игротека  ·  Скопjе  ·  Бутел

Separinja

50 ЕУР

10 авг. 17:43 За игротека  ·  Скопjе  ·  Бутел

Masi za ucenje i niski masi za deca

75 ЕУР

10 авг. 17:39 За игротека  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mali krevetcinja

2 000 МКД

18 јун. 15:54 За игротека  ·  Прилеп

FUDBALCINA

25 000 МКД

05 јун. 09:45 За игротека  ·  Скопjе  ·  Илинден

Inventar za igroteka

100 000 ЕУР

24 мај 14:31 За игротека  ·  Струга

Boks

1 100 ЕУР

20 мај 09:58 За игротека  ·  Скопjе  ·  Скопје

Oprema od igroteka

26 фев. 13:22 За игротека  ·  Штип

Lavirint za igroteka

22 000 ЕУР

12 фев. 03:30 За игротека  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opremuvanje na igroteka

100 ЕУР

22 јан. 20:00 За игротека  ·  Скопjе  ·  Карпош

Rekviziti za igroteka

08 септ. 09:49 За игротека  ·  Куманово

OPREMA ZA IGROTEKA

22 авг. 16:00 За игротека  ·  Кичево

Lavirint za igroteka

500 ЕУР


Продажба на инвентар за игротеки - Пазар3 огласиСиот инвентар потребен за успешна работа на една игротека може да го набавите на Пазар3.мк! Тука, во оваа категорија на сајтот се продаваат најразлични реквизити, опрема и инвентар за опремување на игротеки.Се огласуваат најразлични производи и инвентар за игротеки низ цела Македонија. Погледнете ги огласите со опис, слики и/или цена и контактирајте го огласувачот за да добиете повеќе информации околу она што се продава.Моментално, активни се огласите за продажба на: лавиринти, подни облоги, витрина за сладолед, витрина за слатки, масички, столчиња, коњчиња, табли за цртање, топки, огради, мрежи за игротеки, тобогани, вртелешки, лулашки, разни детски играчки, куќички, кош, трамболина, бебешка лулка, базен со топки, детска кујна, подни коцки и многу друго.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации