Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Punë dhe biznes | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

26 Shk 17:43
Линк
Hapsirë afariste  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Lokali vo naselba Cento

2 000 EUR

26 Shk 12:10
Линк
Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Prevoz Avstrija,Germanija,Belgija,Holandija,Italija,Swiss


Sot 21:26 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

SE BARA VOZAC ZA KOMBE

Sot 21:16 Punë  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Majstor za burek

Sot 20:15 Shërbime  ·  Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PHP HTML SQL Privatni Casovi

300 MKD

Sot 15:53 Shitore Hapsirë afariste  ·  Depo  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Mal magacin 9m2 svoj sklad

4 000 MKD / muaj

Sot 15:15 Hapsirë afariste  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Ченто-се изнајмува

Sot 08:46 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Stiropor fasadi so vrven kvalitet izvedba od gips knauf

Dje 14:52 Кafshët e fermave  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodavat Zelezni Burinia(Bure)

550 MKD

Dje 10:43 Punë  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

VOZAC C I E KATEGORIJA

28 Shk 18:02 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

OTPAD - ODKUP Na Staro Zelezo

28 Shk 14:57 Punë  ·  Punë jashtë vendit  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

MAGACIONER VO GERMANIJA SO EU PASOS

27 Shk 14:49 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CISTEJE NA PROZORI

1 EUR

26 Shk 17:43 Hapsirë afariste  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Lokali vo naselba Cento

2 000 EUR

26 Shk 12:10 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Prevoz Avstrija,Germanija,Belgija,Holandija,Italija,Swiss

26 Shk 10:10 Hapsirë afariste  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se izdava deloven prostor na dva kata

26 Shk 09:57 Hapsirë afariste  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se izdava renomirana gostilnica

450 EUR / muaj

26 Shk 08:47 Hapsirë afariste  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se izdava dukan za ordinacija

300 EUR / muaj

26 Shk 07:20 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Fasadi od stiropor so vrven kvalitet izvedba od gips i knauf

26 Shk 06:44
Линк
Shitore Makina dhe Inventarë  ·  Makina dhe vegla industriale  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Gorilnik

26 Shk 06:35 Shitore Makina dhe Inventarë  ·  Makina dhe vegla industriale  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Rezervar

26 Shk 06:11 Shitore Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Prodavame koristeni gajbi

25 Shk 21:06 Shërbime  ·  Për dasma  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Izdavanje masi

22 Shk 17:50 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Elektricar / Електричар

8 EUR

22 Shk 14:10 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Transport-Prevoz-Selidbi niz cela Makedonija

1 MKD

21 Shk 12:03 Shitore Punë  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

OGLAS ZA VRABOTUVANJE C.I.A.K. AUTO MK

19 Shk 14:34 Hapsirë afariste  ·  Depo  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Magacin deloven prostor od 120m2 vo Madzari

19 Shk 10:26 Shitore Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Suitable office space of 179m2

17 Shk 18:44 Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodava deloven prostor bruto 1000 m2 vo MZT

17 Shk 14:41 Punë  ·  Nderitim dhe arhitekturë  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Grupa so golemo iskustvo

15 Shk 20:16 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

molerski uslugi fasadi abrip

1 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione