Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......

Kiril i Metodij br 42, mezanin, sproti ramstore mall

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 722
Вчера 12:46

Vodno Soravija trosoben 100m2 na 1kat

170 000 ЕУР

30 јун. 15:06

Centar bunjakovec 47m2 nov so garaza

300 ЕУР /месечно

Dzevahir Kuli 81m2 trosoben nov stan

700 ЕУР /месечно

Trnodol kuka 260m2 namestena

1 300 ЕУР

27 јун. 15:59

Centar ramstor mall trosoben 74m2 opremen

450 ЕУР /месечно

24 јун. 16:42

Namesten stan od 75m2 Centar nasproti Ramstore

450 ЕУР /месечно

Novo Lisice 94m2 trosoben stan

85 000 ЕУР

20 јун. 14:54

Centar Gradski Zid blokovi 72m2 trosoben opremen

350 ЕУР /месечно

13 јун. 14:36

Centar sproti klinika 22m2 garsonjera

170 ЕУР /месечно

13 јун. 13:05

Karpos 3 dvosoben stan 45m2 namesten

250 ЕУР /месечно

Stan 64m2 za deloven na prv kat Centar Katolicka

350 ЕУР /месечно

Aerodrom Tri Biseri 84m2 trosoben prazen

200 ЕУР /месечно

Kisela Voda 64m2 dvosoben namesten stan

200 ЕУР /месечно

Centar Mvr 80m2 trosoben opremen stan

450 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации