Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Punë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Punë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Punë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

02 Sht 11:03 Bujqësi , Shkup , Aerodrom

Vrsam CELOSNO sreduvanje cistenje na dvor i dvorna povrsina

27 Gush 08:41 Shitorja Bujqësi , Shkup , Karposh

Se baraat rabotnici vo garden centar

29 Korr 20:01 Bujqësi , Strumicë

Motorni pili Stihl i husgvarna

29 Korr 20:01 Bujqësi , Strumicë

Motorni pili Stihl i husgvarna

16 Korr 12:34 Bujqësi , Shkup , Kisella Voda

Stanovi dvorovi kuki vikendici

14 Qer 09:55 Shitorja Bujqësi , Shtip

Se bara traktorist

12 Qer 09:10 Shitorja Bujqësi , Shkup , Ilinden

Se bara kombajner

24 Pri 18:19 Bujqësi , Negotinë

Cevki za navodnuvanje

06 Gush 19:29 Bujqësi , Shkup , Aerodrom

Vrsam sreduvanje cistenje na dvor i dvorna povrsina

10 Korr 20:24 Bujqësi , Shkup , Aerodrom

Vrsam sreduvanje cistenje na dvor i dvorna povrsina

01 Korr 17:34 Bujqësi , Shkup , Kisella Voda

Vrsam sreduvanje cistenje na dvor i dvorna povrsina

20 Qer 20:15 Bujqësi , Shkup , Aerodrom

Vrsam sreduvanje cistenje na dvor i dvorna povrsina

15 Qer 09:37 Bujqësi , Shkup , Petrovec

Farma za kravi

13 Qer 10:44 Bujqësi , Shkup , Aerodrom

Se vrsi sreduvanje cistenje na dvor i dvorna povrsina

28 Maj 20:29 Bujqësi , Shkup

Sreduvanje cistenje kosenje na dvor i dvorna povrsina

26 Maj 22:49 Bujqësi , Shkup , Aerodrom

Vrsam sreduvanje na dvor i dvorna povrsina CELOSNO.

16 Maj 09:14 Bujqësi , Shkup , Ilinden

Se bara tehnicar vo zemjodelie

04 Maj 17:00 Bujqësi , Shkup , Aerodrom

Se vrsi sreduvanje na dvor i dvorna povrsina celosno

15 Pri 10:25 Bujqësi , Kavadar

Prekalemuvanje lozje na lastar

14 Pri 20:57 Bujqësi , Kavadar

Prekalemuvanje lozje na lastar

30 Mar 19:06 Bujqësi , Shkup , Aerodrom

Se vrsi sreduvanje cistenje na dvor i dvorna povrsina

14 Shk 10:46 Bujqësi , Shkup , Aerodrom

Vrsam Sreduvanje cistenje kosenje na dvor i dvorna povrsina

15 Jan 03:16 Bujqësi , Shkup , Aerodrom

Potreben Agronom

17 Korr 07:33 Bujqësi , Kumanovë

aluminiumski cevki za navodnuvanje

27 Tet 09:03 Shitorja Bujqësi , Shkup , Ilinden

Se vrabotuva Agronom

03 Sht 22:02 Shitorja Bujqësi , Shkup , Ilinden

Se vrabotuva Agronom

16 Gush 23:46 Bujqësi , Shkup

HRVATSKA-OVCHAR

04 Gush 14:07 Bujqësi , Shkup , Centar

Se bara zemjodelski tehnicar

15 Korr 16:43 Bujqësi , Gjevgjeli , Dojran

Se bara partner za zemjodelska dejnost

14 Qer 12:32 Bujqësi , Manastir

Berba na cresi

08 Qer 21:29 Bujqësi , Dellçevë

Земјоделски работи

27 Maj 15:54 Bujqësi , Shkup , Gjorce Petrov

Odrzuvanje na sekakov vid povrsini

23 Maj 01:36 Bujqësi , Gostivar

Se baraat rabotnici za vo farma

08 Maj 20:41 Bujqësi , Shkup , Butel

Zemjodelski rabotnici

28 Pri 08:28 Bujqësi , Strumicë

Baram gradinar

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Punë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Punë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione