Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Punë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Punë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Punë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


28 Mar 15:35 Mjeksi  ·  Shkup  ·  Centar

Општ лекар

14 Mar 16:21 Mjeksi  ·  Ohër

VRABOTUVAME FARM TEHNICAR ILI DIPL FARMAVECT

27 Shk 15:07 Shitore Mjeksi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Medicinska sestra tehnichar

12 Shk 11:48 Mjeksi  ·  Shkup

Baram rabota za medicinska sestra

06 Shk 07:52 Mjeksi  ·  Shkup  ·  Centar

Se bara stomatoloska medicinska sestra

27 Jan 10:17 Mjeksi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Medicinska sestra

24 Jan 04:02 Mjeksi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se bara medicinska sestra

15 Jan 23:31 Mjeksi  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се бара медицинска сестра

12 Jan 12:00 Mjeksi  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se bara stomatolog za delovna sorabotka

21 Dhj 21:22 Mjeksi  ·  Shkup  ·  Karposh

Доктор и медицинска сестра

19 Dhj 01:22 Mjeksi  ·  Kumanovë

Дипломиран Фармацевт жена

17 Nën 19:09 Mjeksi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Medicinska sestra

07 Nën 09:20 Mjeksi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Oglas za vrabotuvanje na stomatoloska sestra

24 Tet 13:35 Mjeksi  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Барам Медицинска сестра

13 Tet 08:09 Mjeksi  ·  Ohër

Se izdava licenca za rabota od diplomiran farmaceft

28 Sht 13:38 Shitore Mjeksi  ·  Shkup  ·  Karposh

Se bara stomatolog so 3 godini iskustvo

27 Sht 01:56 Mjeksi  ·  Shkup  ·  Ilinden

Медицинска сестра

12 Sht 14:29 Mjeksi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se bara medicinska sestra

30 Gush 08:27 Mjeksi  ·  Shkup  ·  Centar

Медицинска сестра

24 Gush 12:42 Mjeksi  ·  Gostivar

Se iznajmuva licenca za rabota po farmacija

23 Gush 23:46 Mjeksi  ·  Ohër

Iznajmuvam licenca za rabota po farmacija

21 Gush 13:44 Mjeksi  ·  Strugë

Farmaci Pentamedika ka nevoje te punsoj Farmacist/e

21 Korr 13:25 Mjeksi  ·  Strugë

Se nudi rabota vo Apteka

07 Korr 17:25 Mjeksi  ·  Shkup  ·  Ilinden

Doktor Specialist dezura po drzavni i privatni kliniki

13 Qer 10:30 Mjeksi  ·  Shkup  ·  Karposh

Se bara penzionirana medicinska sestra ili laborant

18 Maj 11:03 Mjeksi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se bara medicinska sestra

14 Maj 19:38 Mjeksi  ·  Shkup  ·  Ilinden

Stomatolog so licenca za rabota

14 Maj 12:11 Shitore Mjeksi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se bara medicinska sestra/tehnicar

26 Pri 14:18 Shitore Mjeksi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se bara doktor na medicina

24 Pri 16:13 Mjeksi  ·  Shkup  ·  Ilinden

Se vrabotuva doktor ili doktorka

30 Mar 21:50 Mjeksi  ·  Shkup  ·  Karposh

Cuvanje stari lica

28 Mar 17:26 Mjeksi  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se bara rabota kako stomatoloska sestra

12 Mar 15:23 Mjeksi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Zabotehnicka laboratorija bara zaben tehnicar

12 Mar 12:41 Mjeksi  ·  Shkup  ·  Karposh

Се бара физиотерапевт

25 Shk 15:13 Mjeksi  ·  Shkup  ·  Butel

Se bara diplomiran farmaceft

20 Shk 12:44 Mjeksi  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se bara medicinska sestra

31 Jan 09:15 Shitore Mjeksi  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Stomatoloska sestra

14 Jan 18:19 Mjeksi  ·  Shkup  ·  Studeniçan

АПТЕКА - ФАРМАЦЕВТСКИ ТЕХНИЧАР

14 Nën 23:39 Mjeksi  ·  Shkup  ·  Centar

Ordinacija bara medicinska sestra so rabotno iskustvo

09 Nën 20:19 Mjeksi  ·  Shkup

PZU od Skopje ima potreba od doktor doktorka

18 Tet 10:38 Mjeksi  ·  Shkup  ·  Centar

Izdavanie Farmacevska Licenca

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Punë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Punë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione