Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Punë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Punë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Punë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

26 Mar 20:20 Përkujdesje për fëmijë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Негователка за работа со 8 часа

16 Mar 16:29 Përkujdesje për fëmijë  ·  Tetovë

Бејбиситерка

15 Mar 09:14 Përkujdesje për fëmijë  ·  Shkup  ·  Karposh

Se baraat devojki za rabota vo igroteka

14 Mar 13:52 Përkujdesje për fëmijë  ·  Shkup  ·  Karposh

Se bara dadilka za skrateno

01 Mar 20:35 Përkujdesje për fëmijë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Помош при учење на деца

12 Shk 15:59 Përkujdesje për fëmijë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Негователка на мало дете

04 Shk 01:59 Përkujdesje për fëmijë  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

cuvam dete vo mojot dom

29 Jan 14:36 Përkujdesje për fëmijë  ·  Shkup  ·  Karposh

Cuvam deca so licenca

28 Jan 15:20 Përkujdesje për fëmijë  ·  Shkup  ·  Karposh

Cuvanje deca

09 Jan 09:25 Përkujdesje për fëmijë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Бејбиситерка

16 Dhj 16:32 Përkujdesje për fëmijë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Бараме дадилка

12 Nën 19:25 Përkujdesje për fëmijë  ·  Shkup

Бејбиситерка

01 Nën 18:12 Përkujdesje për fëmijë  ·  Shkup

Негователка на мало дете

28 Tet 15:14 Përkujdesje për fëmijë  ·  Shkup

Негователка на машко дете

07 Tet 15:54 Përkujdesje për fëmijë  ·  Shkup  ·  Centar

Чување на дете

06 Tet 20:05 Përkujdesje për fëmijë  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Бејбиситерка

25 Sht 15:50 Përkujdesje për fëmijë  ·  Shkup  ·  Ilinden

Neguvatelka na bebe

22 Sht 01:16 Përkujdesje për fëmijë  ·  Shkup  ·  Butel

Babysitter,чување дете

21 Sht 15:27 Përkujdesje për fëmijë  ·  Shkup  ·  Karposh

Se bara rabota

18 Sht 22:04 Përkujdesje për fëmijë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Neguvatelka na deca

15 Sht 19:45 Përkujdesje për fëmijë  ·  Shkup  ·  Centar

Бејбиситерка

15 Sht 09:56 Përkujdesje për fëmijë  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Neguvatelka bara rabota

25 Gush 12:14 Përkujdesje për fëmijë  ·  Shkup  ·  Centar

Se bara zena za cuvanje na deca

18 Gush 21:57 Përkujdesje për fëmijë  ·  Shkup

Se bara defektolog

28 Korr 13:26 Përkujdesje për fëmijë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se bara rabota za cuvanje deca

03 Korr 10:09 Përkujdesje për fëmijë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se bara bebisiterka

30 Qer 07:35 Përkujdesje për fëmijë  ·  Shkup

Негователка за мало дете

24 Maj 22:11 Përkujdesje për fëmijë  ·  Shkup

Негователка на мало дете

22 Maj 12:36 Shitore Përkujdesje për fëmijë  ·  Shkup

Karpos-Bebisiterka

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Punë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Punë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione