Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Punë dhe biznes | Shërbime

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shërbime , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Shërbime | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

04 Shk 23:42
Линк
Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Casovi po matematika

28 Shk 16:52
Линк
Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Помош при учење

350 MKD

23 Shk 23:53
Линк
Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Casovi po Fizika


Dje 08:38 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup

Часови по македонски јазик

01 Mar 20:15 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PHP HTML SQL Privatni Casovi

300 MKD

29 Shk 18:27 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup

Часови по македонски јазик

28 Shk 16:52 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Помош при учење

350 MKD

27 Shk 16:50 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup

Часови по грчки јазик

26 Shk 18:26 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup

Часови по македонски јазик

24 Shk 13:22 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Часови по математика

500 MKD

23 Shk 23:53 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Casovi po Fizika

18 Shk 15:18 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Casovi po programiranje

17 Shk 18:46 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Karposh

Германски Јазик

650 MKD

17 Shk 18:13 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Karposh

Learn English

500 MKD

17 Shk 02:23 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Casovi po matematika

12 Shk 19:41 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Casovi po angliski jazik

350 MKD

12 Shk 19:18 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Casovi po pijano (klavir, piano)

300 MKD

07 Shk 18:32 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Часови по хемија

06 Shk 15:01 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Karposh

Privatni casovi po Germanski jazik

04 Shk 23:42 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Casovi po matematika

04 Shk 13:10 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Butel

Подучување на деца

500 MKD

30 Jan 19:00 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Матура-Македонски јазик

30 Jan 14:09 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Подучувам ученици

500 MKD

27 Jan 11:09 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup

Часови по грчки јазик

27 Jan 11:04 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup

Часови по македонски јазик

24 Jan 13:29 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup

Individualni online casovi po angliski jazik

400 MKD

22 Jan 22:54 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Karposh

Часови Германски Јазик

600 MKD

22 Jan 11:30 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Karposh

Casovi po Matematika

1 MKD

19 Jan 15:45 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Angliski jazik - casovi za ucenici I studenti

400 MKD

18 Jan 15:38 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Часови по информатика C C++ JavaScript

300 MKD

15 Jan 20:41 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Karposh

Privatni casovi za gitara

400 MKD

15 Jan 04:10 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Karposh

Privatni casovi gitara

400 MKD

10 Jan 06:48 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup

Часови по македонски јазик

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shërbime në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Shërbime | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione