Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Punë dhe biznes | Shërbime

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shërbime , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Shërbime | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

22 Jan 22:54 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Karposh

Часови Германски Јазик

600 MKD

15 Tet 02:36 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Karposh

Casovi po Germanski jazik

450 MKD

11 Gush 07:56 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup

Casovi po Germanski

450 MKD

06 Tet 23:49 Shitore Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup

Casovi po Matematika

200 MKD Намалена цена

21 Jan 11:28 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Centar

DETSKI KOMPJUTERSKI KURS 8 MESECI

9 600 MKD

20 Jan 13:41 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Centar

OBUKI ZA LICEN I PROFESIONALEN RAZVOJ

20 Jan 13:37 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Centar

KOMPJUTERSKI KURSEVI

20 Jan 13:21 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Centar

JAZICNI KURSEVI

04 Shk 17:39 Shitore Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Centar

Obuka za voved vo finansisko smetkovodstvo

14 000 MKD

29 Jan 13:05 Shitore Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Avtoskola casovi

13 Pri 00:26 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Centar

Se bara profesor za germanski jazik

20 Shk 11:46 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Manastir

CASOVI KURSEVI ANGLISKI GERMANSKI

20 Shk 11:02 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Resnjë

CASOVI POTVRDI ANGLISKI GERMANSKI

12 Sht 12:54 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Centar

Voved vo smetkovodstvo i finansko smetkovodstvo

12 000 MKD

05 Pri 17:10 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Angliski jazik za matura podgotvitelni casovi

600 MKD

13 Mar 14:06 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Centar

Casovi po matematika

24 Gush 12:26 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Centar

50% popust na casovi po gitara vo Gitara Pet

499 MKD

07 Nën 16:00 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Kursevi po stranski jazik

800 MKD

07 Nën 15:40 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Casovi po matematika

1 500 MKD

20 Sht 16:24 Shitore Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Centar

Stranski jazici i prevodi

20 Sht 10:38 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Centar

Casovi po gitara

1 000 MKD

31 Gush 09:23 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Centar

Oddelenska nastava privatni casovi

600 MKD

16 Dhj 02:18 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup

PROMOTIVNI KURSEVI

500 MKD

07 Nën 11:25 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup

Casovi po grcki jazik

28 Tet 13:36 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup

CASOVI PO GRCKI JAZIK

02 Tet 18:14 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup

Casovi po grcki jazik

17 Sht 09:51 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Detski i vozrasni krusevi

500 MKD

15 Sht 17:21 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Centar

CASOVI PO TANC

600 MKD

14 Sht 05:52 Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup

Casovi po grcki jazik

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shërbime në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Shërbime | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione