Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Часови и подучување - Пазар3 огласи

Оваа категорија на Пазар3 е специјално наменета за огласување на приватни часови за основци, средношколци, и студенти, часови за припрема на матура, часови по пеење, часови по германски јазик и многу други часови и курсеви. Разгледајте ги сите Пазар3 огласи - можеби ќе го најдете она што токму Вам Ви треба!

14 апр. 19:05 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Илинден

Logoped

12 апр. 10:52 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Центар

Casovi po matematika

08 апр. 08:44 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Скопје

Individualni online casovi po angliski jazik

400 МКД

26 мар. 19:02 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Скопје

Часови по математика

600 МКД

16 мар. 10:08 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Скопје

Часови програмирање во C и C++

15 мар. 20:56 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Casovi po Fizika

05 мар. 11:08 Часови и Подучување  ·  Тетово

Online English lessons

10 ЕУР

02 мар. 08:38 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Скопје

Часови по македонски јазик

01 мар. 20:15 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PHP HTML SQL Privatni Casovi

300 МКД

29 фев. 18:27 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Скопје

Часови по македонски јазик

28 фев. 16:52 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Помош при учење

350 МКД

27 фев. 16:50 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Скопје

Часови по грчки јазик

26 фев. 18:26 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Скопје

Часови по македонски јазик

18 фев. 15:18 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Casovi po programiranje

17 фев. 18:46 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Карпош

Германски Јазик

650 МКД

17 фев. 18:13 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Карпош

Learn English

500 МКД

12 фев. 19:41 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Casovi po angliski jazik

350 МКД

Огласи за курсеви и онлајн часови на Пазар3.мк


Започнете некаков курс или посетувајте часови и добијте ја потребната помош при изучување на некој странски јазик, при изработка на Вашите домашни задачи или студентски проекти.Во оваа категорија на Пазар3.мк се огласуваат најразлични курсеви и часови, како што се:


- часови по сликање


- часови по германски, грчки, шпански, руски, и англиски јазик


- подготовка за TOEFL и IELTS


- часови по виолина, пијано и гитара


- часови по Математика, Хемија, Македонски јазик и многу другиОнлајн часови - Пазар3 огласи


Дел од огласите во оваа категорија се и огласите за онлајн часови и онлајн курсеви. Со се поголемиот недостаток на време, на луѓето им е полесно да се усовршуваат од дома, поради тоа со оваа категорија на сајтот им овозможуваме на сите полесно и побрзо да го најдат курсот за кој се заинтересирани. Пронајдете онлајн часови од удобноста на Вашиот дом. Искористете го времето додека сте дома на себе. Научете нешто ново или дополнете го и усовршете го Вашето знаење.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации